לפרטים נוספים >

טיולי ג'יפים

?
חברה שלי נסעה פעם בטיול כזה והדבר היחיד שהיא שמעה מהמדריך, במין מכשירי "אוקי-טוקי" כאלה קטנים, זה – "ימינה בפניה הבאה, שמאלה בפניה הבאה, איפה ג'

כנראה שהיא לא טיילה איתנו, חברתך היקרה... בכל הטיולים שלנו, בכל ג'יפ, מותקן מכשיר קשר גדול, שמאפשר קשר עם כל הג'יפים גם בשטח קשה וגם באוטוסטראדות שבהם השיירה קצת מתארכת, והכי חשוב – שמאפשר לקבל מאיתנו הדרכה מקיפה ומעמיקה על כל מה שרואים ועל מה שלא רואים בדרך. מהיבטים של בוטניקה וגיאוגרפיה ועד היסטוריה, תרבות ועוד ועוד. למדריכים שלנו יש הרבה מה לספר והם עושים זאת באהבה ובכשרון ולא פחות חשוב – הם יודעים גם לספר בדיחות וגם, אפילו, לשתוק כשצריך...

?
זה קשה, טיול ג'יפים? אני לא בנוי להתחפרויות ועבירות וחילוצים...

אז זהו, שלא. אין לנו כל עניין (למעט בטיולים שרוצים בכך...) בבדיקת רמת העבירות של הג'יפים ושאר טלטלות ומהמורות. הג'יפים כולם גדולים, חדישים ומרווחים ואין מצב של 5 אנשים דחוקים כסרדינים בג'יפ רעוע ומתפרק... הימים מרווחים, יש קטעי הליכה, נקודות תצפית, מסעדות ועצירות קפה לרוב, ומלבד זה, ברוניה, יש הנאה גדולה בנהיגה בג'יפ בשטח. נסי, מי יודע???

?
ותקלות, ופנצ'רים ובעיות – איך מתגברים עליהם?

בכל טיול יש ג'יפ מוביל ובו נהג מקומי ומכונאי מיומן אשר יכול לתקן ולטפל במרבית הבעיות ובמידת הצורך אף להביא ג'יפ חלופי! כמו כן ישנה מדריכה ואשת שטח משלנו, ישראלית, אשר מעבר להיכרות המצוינת עם השטח וההדרכה היא גם יכולה ויודעת לסייע בפתרון תקלות. (הדברים נכונים גם לגבי המדריכים הגברים שלנו...)

?
למה ג'יפים? למה לא באוטובוס?

אצלנו הג'יפ הוא אמצעי ולא מטרה. הג'יפ מאפשר לנו להגיע אל נקודות שאוטובוס לא יכול, מפאת גודלו, להגיע אליהן. הדרכים הן על פי רוב כבושות וטובות ואם יש אי אילו קטעים טכניים הרי הם קצרים ונעשים על מנת להגיע אל היפות והמרוחקות שבפינות החמד שבעולמנו זה.

לא מצאתם תשובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי