לפרטים נוספים >

טיולים לנוסע העצמאי

?
מה זה "נוסע עצמאי"?

נוסע עצמאי הוא נוסע שאינו מעוניין בטיול בקבוצה. אלו הם בד"כ 2-4 זוגות שאנחנו תופרים עבורם את כל "חליפת הטיול".

?
מה הם היתרונות שבסוג טיול כזה?

היתרונות הם האינטימיות, המיידיות, והגמישות - האפשרות להתעכב עוד קצת בטברנה ההיא או בחוף ההוא. תכנית ממש ממש לפי מה שאתם רוצים! החל מרמת המלונות, כן/לא מדריך מקומי, עבור לתכנית הטיול והמסלול שיעביר אתכם בדיוק במקומות עליהם שמעתם וחלמתם להגיע (עם עוד הפתעות מסלול קטנות משלנו - שלא תאמינו מה מסתתר בדרכים היפות שתסעו בהן...) ועד לסוגיות כבדות כמו: עוד חצי יום לקניות אולי? או עוד יומיים בסוף הטיול בחוף נפלא באי יווני? - הכל הכל נבנה ביחד - שלכם ובשבילכם!

?
אבל אין מדריך ישראלי?!

נכון, אין מדריך, אבל אנחנו מציידים את מטיילינו העצמאיים במפות ובחוברת מידע על מסלול הטיול ואף דואגים להמליץ על מדריכים מקומיים באתרים שונים במידה וכדאי או שהמטיילים רוצים. יש אפשרות בחלק מהיעדים למדריך מקומי צמוד ובכל מקרה באתרים שונים בהם יש הדרכה אנחנו נצייד אתכם בפרטי מדריכי אתרים מומלצים, והכי חשוב - תקבלו מאיתנו מפות ומאמרים וסיפורים ותאורים כדי שלא תחמיצו מידע ותדעו כמה שיותר. את הידע שלנו שהוא מעמיק, מדוייק ומעודכן, ללא תחרות, נעמיד לרשותכם גם בצורת טיול זו.

?
בטח מתברברים המון ותועים בדרך ובסוף לא רואים כלום.

תקבלו מפות ותיק סיפור דרך מפורט שמסביר בדיוק היכן לפנות, איפה לתדלק, מה כדאי להזמין בטברנה ההיא הקטנה, מימין, ולא בגדולה והתיירותית ההיא שמשמאל. ואם, למרות הכל, "תתעקשו" להתברבר ננסה לעזור ולחלץ דרך הטלפון...

לא מצאתם תשובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי