לפרטים נוספים >

נמיביה

יבשת: אפריקה | עיר בירה: וינדהוק | שפה: אנגלית | מטבע: דולר נמיבי

טיולים מאורגנים לנמיביה

דקה לפני שעולמינו יהפוך ל "Mcworld" - עולם מאוחד ואחיד, אנו מזמינים אתכם לנמיביה - עולם מיוחד ויחיד.

 

דקה לפני שטבע האדם ימחק את נטבע - בואו לראות מדבר מלא חיים. הדיונות הגבוהות בעולם מכתירות את מדבר נמיב כאחד מהיפים על פני הכדור. חולות זהובים - אדמדמים, נזר מפותל בראשן, אגמי מלח יבשים, שרידי עצים בלב ים החול. כול אלה עותקים את נשימתנו פעם אחר פעם.


דקה לפני שאריה משובט יטרוף זברה משוכפלת ב 3D - אנו מזמינים אתכם לפתוח צוהר לעולמם של בעלי החיים בטיול ג׳יפים בשמורת "אטושה" - הג'ירפות יחצו את דרכינו, הדלגנים ידלגו, זברות תגענה לבורות המים, אריות ולביאות ינוחו בצל אחרי עוד Kill, ובעלי חיים רבים נוספים ינסו שלא למצוא את עצמם בצלחתו של האריה.


דקה לפני שימחק החיוך של הדולפין - בואו לקו החוף בו הדיונות נושקות לאטלנטי. שייט בקטמרן עם שמפניה ביד מאפשר מבט נוסף ומיוחד אל המדבר האדיר הזה. בסמוך לחופיה של נמיביה איים המהווים מושבות לאריות ים במספרים עצומים. את השייט מלווים דולפינים, שקנאים, שחפים ולעיתים אף אריה ים חצוף מטפס אל סיפון הקטמרן.


דקה לפני שתרבות המערב...פתאום..נשים אדומות. גבוהות, יפהפיות, ערומות למחצה, יחפות וצמות בוץ על ראשן. התחושה היא אפוקליפטית. הימבה. שבט נמיבי מרתק ששטחי המחייה שלו בצפונה של נמיביה. נשותיו מורחות על עצמן חרסיות אדומות, מתקלחות בעשן וטיפת מים אינה נוגעת בגופן. שבטי ההררו וההימבה הם מהיפים שבשבטי אפריקה ומהבודדים ששומרים על מסורת ותרבות נכחדת.

לפרטים נוספים והרשמה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי
מאמרים על נמיביה