לפרטים נוספים >

טיול ליוון - 10 ימים

מצפון יוון לאתונה | 13.09.18 - 22.09.18

אל יוון האחרת: מצפון יוון לאתונה

מעטים הם המקומות בעולם המערבי שהתברכו ברקע היסטורי ותרבותי מפוארים כמו יוון. מעטות הן המדינות שמיקומן הגיאוגרפי ונופיהן עצרי הנשימה משתלבים בהרמוניה כה מושלמת עם המורשת המוסרית והאינטלקטואלית שלהן. הטיול מת'סלוניקי לאתונה הוא טיול ליוון הלא מוכרת, הארץ שלא ידענו על קיומה - נופים מדהימים של הרים, קניונים, נהרות וכפרים נידחים, המשמרים את אווירתם הקסומה; קהילות יהודיות מפוארות בדגש על קהילת ת'סלוניקי, שרק הדים לעברה המפואר שרדו בעיר השוקקת חיים; מקדוניה הקדומה, ערש מולדתו של אלכסנדר מוקדון, על אתריה הארכיאולוגיים הייחודיים; תור הזהב של אתונה בימי פריקלס בתקופה הקלאסית; העולם היווני אורתודוכסי על כנסיותיו ומנזריו שבמסורת הביזנטית. ובמקביל לכל אלה, נתוודע גם אל יוון המודרנית, על השינויים שחלו בה מאז עצמאותה, דרך שתי מלחמות העולם ועד לכניסתה לשוק המשותף, על המוסיקה והאוכל הנפלאים שלה ועל התייצבותה בשנים האחרונות בפני אתגרים כלכליים בלתי פשוטים.

10
ימי טיול
טיולים גאוגרפיים
טיולים גאוגרפיים
תל אביב - ת'סלוניקי

נצא לפנות בוקר בטיסת לילה ישירה לת'סלוניקי (Thessaloniki), העיר היפה והתוססת, עם שילוב יוצא דופן בין ישן לחדש ועם היסטוריה מרתקת. זוהי העיר הקוסמופוליטית ביותר בערי יוון ובה אתרים רומאים, ביזנטיים ועות'מאניים. עם הנחיתה נעבור למלוננו ללינה קצרה והתרעננות. נתחיל את הבוקר שלנו מאוחר יותר, נצא לסייר באתרי העיר הקרויה "הניצחון בת'סאליה" על שם הניצחון של פיליפוס השני את אנשי ת'סאליה והפיכתם לחיילים בצבאו. בין היתר נבקר באתרים היהודיים החשובים, ננסה לפגוש יהודים שעדיין חיים בעיר ומנהלים חיי קהילה. וכמובן לא נקפח את האווירה האגאית המיוחדת לאורך הטיילת של העיר.
ארוחת ערב ולינה בת'סלוניקי במלון 4 כוכבים.

ת'סלוניקי - פלה - ורגינה - קסטוריה

בבוקר ניסע אל האתר הארכיאולוגי של פלה (Pella), עיר הולדתו של אלכסנדר הגדול, אל הממצאים המדהימים שבאתר ובמוזיאון החדש שבמקום. לקראת הצהריים ניסע לאתר הקברים המלכותיים של המוקדונים בכפר וורגינה ( Vergina), נבקר בקברי פיליפוס השני, אבי אלכסנדר הגדול, ובקבר בנו, ונצפה במוצגים המדהימים שנמצאו בהם. נמשיך לעבר קסטוריה - העיר על האגם הנחשבת לאחת מהיפות שבערי יוון, נצא להליכה קסומה על הטיילת שלצד האגם, נבקר בעיר העתיקה, נלמד על תעשיית הפרוות ועל הקהילה היהודית ממנה נותר בעיר יהודי אחד בלבד.
ארוחת ערב ולינה בקסטוריה במלון 5 כוכבים.

קסטוריה - אגמי פרספה - קסטוריה

יום טבע מקסים באזור אגמי פרספה (Prespa) בגבול הצפון מערבי של יוון המשותף לאלבניה ולמקדוניה האקס-יוגוסלבית. נגיע לכפר פסראדס (דייגים) ממנו נצא לשייט באגם היפהפה. נצפה בשקנאים, קורמורנים ועופות מים נוספים. נשוב בשייט לארוחת הצהרים בפסראדס בה נטעם דגים טריים מהאגם ותבשילים ייחודיים לאזור זה. נשוב לקסטוריה למלוננו. את ארוחת הערב נסעד בעיר העתיקה.
ארוחת ערב ולינה בקסטוריה במלון 5 כוכבים.

קסטוריה - חבל איפירוס - נהר אאוס - כפרי זגוריה

בבוקר ניסע דרומה לחבל איפירוס (Epirus) בו כפרים המכונים "הכפרים שמאחורי ההרים" (Zagoroxoria). לאחר נסיעה ממושכת נגיע לנהר אאוס ונצא בהליכה מקסימה אל הגשר של קלידוניה, ונתרשם ממי הטורכיז של נהר ווידומטיס. נטפס לעבר בריכת עין השור - האמיצים יוכלו לשחות בבריכת המים שהיא נביעת המים הקרה ביותר ביוון. לאחר פיתולים בדרך מופלאה נגיע אל הכפר פפינגו. נכנס לכפר שבעיני רבים הוא היפה בבלקן. נתמקם במלון כפרי מקסים ונצא להשתלב קצת בחיי הכפר ובאווירה המיוחדת שבו.
ארוחת ערב בטברנה בכפר ולינה במלון כפרי.

הקניון העמוק בעולם - יאנינה - מרומא ליוון

נצא לעבר הכפר מונודנדרי - ממרכז הכפר נצעד אל מנזר אגיה פרסקבי שממוקם על סיפו של קניון ויקוס העמוק בעולם. לאחר שנבקר גם בדרך הלאורות נמשיך לתצפית אוקסיה בה נעמוד על מצוק אנכי של כ - 900 מטרים. נסעד בטברנה מקומית, נטעם "אלברופיתה" - מאכל זגורי טעים שאי אפשר להפסיק לאכול אותו. אל הגשרים של קיפי נגיע עם בטן מלאה ונתרשם מיופיים. את הקפה של אחה"צ - נשתה על גדות אגם פמבוטיס ביאנינה, בה נבקר בעיר העתיקה ובתוך החומות. לא נפסח על ביקור בבית הכנסת של הקהילה הרומניוטית ביואנינה. נחזור למלוננו הכפרי.
ארוחת ערב בטברנה בכפר ולינה במלון כפרי.

מההר אל העמק - מאיפירוס למטאורה

בבוקר נבקר בכפר מצובון. נטעם גבינות מעושנות, נראה מקומיים הלבושים בצורה מסורתית, נתרשם מעבודות היד הרבות שבני הכפר מתהדרים בהם עד היום. נטייל בסמטאות הכפר היפות ונקנח בסובלאקי המוגש על ניירות בצורה מרושלת אך טעימה להפליא. ניסע למטאורה. נגיע לעמק ת'סאליה רחב הידיים ממנו מתרוממים מונוליטים אל השמיים. נעלה על "מבצרי האבן" (קלמבקה) עליהם נגלה מנזרים יפהפיים שכאילו צנחו מהשמיים אל ראשי המצוקים. לאחר ביקור במנזר או שניים נרד ברגל אל העיירה קלמבקה בין המצוקים.
נכנס למלון בעיירה ואת ארוחת הערב נסעד בטברנה למרגלות המצוקים המוארים.
ארוחת ערב בטברנה ולינה בקאלאמבקה 4 כוכבים.

מטאורה - שערי האש - אראחובה

בבוקר נשלים את הסיור במטאורה עת נצפה ממרפסות על גבי מצוקים אדירים. אל "שערי האש" (ת'רמופילס) נגיע בשעת צהריים ונספר על הקרב המפורסם בין ליאונידס מלך ספרטה וקומץ חייליו לבין הפרסים. תחת עץ הדולב הענק של כפר שבע הגבעות (אפטלופוס) נשתה תה הרים וקפה יווני קר. נטפס אל יערות האשוחים שבהר הפרנסוס (Parnassus), נעמוד לתצפית מופלאה ממרומי הפרנסוס אל מפרץ איטאה והרי הליקון ודלפי. נגיע לאראחובה (Arachova).
ארוחת ערב ולינה באראחובה במלון 4 כוכבים.

אראחובה - דלפי - אתונה

בבוקר נסייר בדלפי (DeIphi) - מרכז העולם על פי המיתולוגיה היוונית. נבקר באתר הארכיאולוגי המפורסם בו שכן האוראקל של אפולו ובמוזיאון המרשים הצמוד לו. נסעד את ארוחת הצהריים במסעדה מעולה בעיירה, נצא לעבר אתונה אליה נגיע בשעת אחה"צ. לאחר התארגנות במלון נצא לסייר במרכזה של העיר העמוסה והמרתקת. נערוך סיור אווירה במקומות קסומים ואת ארוחת הערב נסעד בטברנה ברובע פסירי ה"צעיר" והמתחדש.
ארוחת ערב בטברנה ולינה באתונה במלון 5 כוכבים.

אתונה - תל אביב

יום סיור באתונה אותו נפתח בביקור במוזיאון האקרופוליס החדש. אח"כ נמשיך לביקור באתר האקרופוליס של אתונה הקלאסית בשיא גדולתה ובאגורה שלמרגלותיו. משם נמשיך לשוק הפישפשים של מונאסטראקי, לככר סינטגמה ולאחריה לאיצטדיון השיש בו חודשו המשחקים האולימפיים בסוף המאה ה- 19. נמשיך ונטייל עד ההעברה לשדה התעופה של אתונה לטיסת לילה לת"א. 

נחיתה בתל אביב

נחיתה בת"א לאחר חצות ביום ה- 10, ה-22.09.18.

מדריכה: אורלי פינקלמן


הערה: סדר הביקור באתרים עשוי להשתנות בהשפעת זמני טיסות, מזג האוויר והתנאים בשטח, חגים (כמו פסחא) ואירועים מיוחדים.

 

תנאים כלליים 

 

תנאי תשלום

כדי שנוכל לבצע הזמנות נבקשכם לשלם מקדמה במשרדי "החברה הגיאוגרפית". את המקדמה אפשר לשלם באמצעות כרטיס אשראי או בהמחאה בתיאום עם עובד החברה המטפל בנסיעתכם, וזאת על פי הפירוט הבא:

 • מקדמה על סך 450 € בעת ההרשמה.
 • יתרת התשלום תחויב בשלושה תשלומים שווים, בכרטיס אשראי, 45 ימים לפני מועד יציאת הטיול.

התשלום יתבצע בשקלים, לפי שער אירו מכירה העברות והמחאות ביום התשלום. 

 

דמי ביטול

 • עד 31 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם עבור סידורי הקרקע, למעט דמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו, ומקדמה בלתי חוזרת בסך €100.
 • מ- 30 ועד 21 ימי עבודה לפני היציאה- דמי ביטול בסך 30% מהמחיר עבור סידורי הקרקע, למעט דמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.
 • מ- 20 ועד 14 ימי עבודה לפני היציאה- דמי ביטול בסך 40% מהמחיר עבור סידורי הקרקע, למעט דמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.
 • מ- 13 ועד 8 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 50% מהמחיר עבור סידורי הקרקע, למעט דמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.
 • מ- 7 ימים ועד 4 ימי עבודה לפני היציאה- דמי ביטול בסך 70% מהמחיר עבור סידורי הקרקע, למעט דמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.
 • מ- 3 ימים ועד מועד היציאה- דמי ביטול בסך 100% מהמחיר עבור סידורי הקרקע, למעט דמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.

בנוסף

 • דמי הביטול כפופים לכל תנאי הביטול שיחולו על ידי הספקים בחו"ל, אם הם שונים מאלה המפורטים לעיל. למסלולים שיש להם תנאי ביטול מיוחדים מצורף פירוט בנפרד.
 • ההחזרים הכספיים הנובעים בגין ביטול טיול יבוצעו תוך 30 יום מיום קבלת הודעה בכתב על הביטול, בין אם על ידי הלקוח ובין אם על ידי החברה בחו"ל.
 • הכסף המוחזר יחושב בערכים דולריים.

הבהרה לגבי מועד הביטול על ידי המטייל: הודעה על ביטול יש למסור למשרדנו בכתב, בשעות העבודה (אפשר בפקס).
הבהרה לגבי "ימי עבודה": ימי עבודה הם הימים א' עד ה'- להוציא חג או ערב חג.

 

טיסות

שינוי בלוח הטיסות המתוכננות, אשר יבוצע על ידי חברות התעופה, עלול להביא לשינויים במסלול הטיול. משרדנו יעשה כל מאמץ כדי לחסוך מהנוסעים הוצאות כספיות נוספות, יחפש עבורם חלופות מתאימות ויפעל למענם אל מול חברות-התעופה והספקים בחו"ל, אולם במידה ויהיו תוספות-מחיר הנובעות משינויים מסוג זה, יישאו המטיילים, בהוצאות אלו במלואן. הודעה על שינוי בלוח-הטיסות תיתכן בהתראה קצרה ביותר.

 

שינוי במחירים

מחיר הטיול מורכב ממחיר טיסות וממחיר סידורי קרקע, נכון ליום 01.12.17 מחיר הטיסות מבוסס על תעריפים ומדיניות חברות התעופה נכון ליום הנ"ל. מחיר סידורי הקרקע מבוסס, בין היתר, על שערי החליפין של המטבעות השונים בכל ארץ לעומת הדולר האמריקאי. במקרה ותהיה העלאה במחירי הטיסות או שינוי של שערי החליפין לעומת הדולר (מעל לרמה של 3%), שמורה לחברה הזכות לעדכן את מחיר הטיול בהתאם, גם אם בוצע תשלום חלקי או מלא על ידי המטייל.

 

ביטוחים 

אנו לא נהיה אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף, לגוף או לרכוש, שיכול להיגרם במהלך הטיול או עקב ביטולו או שינויים בו, מכל סיבה שהיא, לרבות בגין תאונה, גנבה, אבדן של כבודה או מסמכים, או הוצאות שהיה על המטייל להוציא בגינם.

 

בריאות

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית חודש ימים לפחות לפני מועד היציאה לטיול, כדי לקבל הנחיות בנוגע לחיסונים ולתרופות. על החברה חל איסור מוחלט לתת ייעוץ או הנחיות בנושאים אלה.

 

דרכון ואשרות

 • יש להצטייד בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות, מיום הכניסה למדינה האחרונה במסלול הטיול.
 • יש לוודא כי בדרכון ישנו לפחות עמוד אחד ריק (המיועד לאשרות כניסה), נקי מכל חותמת ומדבקה, לכל מדינה בה מבקרים על פי מסלול הטיול. 
 • הוצאת דרכון או הארכת תוקפו היא באחריות המטייל בלבד.
 • יש להתעדכן במשרדים מהו לוח הזמנים להגשת הפרטים האישיים והמסמכים הדרושים לצורך הוצאת אשרה לגבי כל מדינה.
 • בכל מקרה של ביטול או שינוי הטיול, הנובעים מבעיות באשרות הכניסה או ממדיניות הממשלות של ארצות היעד - אין החברה אחראית לנזק ולהוצאות הכרוכים בכך. 

 

תנאי הרשמה

עצם ההרשמה של המטייל לטיול או תשלום המקדמה (ראה להלן "תנאי התשלום"), או עצם השתתפותו של המטייל בטיול או בחלק ממנו, מבטאים את הסכמתו המלאה והמפורשת של המטייל לכל התנאים המפורטים לעיל.

 

חילוקי דעות

סמכות השיפוט המקומית תהיה לבתי המשפט של העיר תל אביב בלבד. מובהר בזאת מפורשות, כי עצם הרשמתו של מטייל במשרד נסיעות או אצל סוכן נסיעות בכל מקום שהוא ברחבי הארץ לא תקנה סמכות שיפוט לבתי המשפט שבאזור שיפוטם מצוי עסקיו של משרד הנסיעות או של סוכן הנסיעות, אף אם התביעה תוגש גם נגדם. החברה רשאית, על פי בחירתה בלבד ועל פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט, לדרוש מהמטייל שחילוקי הדעות בינו לבין החברה יתבררו בפני בורר או בוררים, שיתמנו לכך על ידי התאחדות סוכני נסיעות ותיירות בישראל, ולרבות הוועדה לתלונות הציבור שבמסגרתו.

 

מידע כללי

הטיולים מתוכננים היטב לאור היכרותנו עם הארצות בהן אנו מטיילים, תושביהן ומנהגיהן, ולאור הניסיון הרב שצברנו. עם זאת, מתרחשות מעת לעת הפתעות ואף תקלות בלתי צפויות, בשל גורמים אשר אינם תלויים בנו, ואשר יש בהם כדי לגרום שינויים בטיול, או לפגיעה ברמת השירותים המובטחת. במדינות שונות הקריטריונים של שירותי התיירות וכן אמינות השירותים וטיבם אינם כמו אלה המוכרים לנו, ויש לקחת עובדה זו בחשבון. אנא, קבלו זאת ברוח טובה, בסבלנות ובהומור, וראו זאת כחלק בלתי נפרד מחוויית הטיול וההיכרויות עם הארצות בהן מטיילים. המדריכים המקומיים הם מדריכים מקצועיים, שעברו הכשרה מקצועית ואת המבחנים הנדרשים לעבודה כמדריכי תיירים מוסמכים. רמת המדריכים המקומיים רחוקה מרמת המדריכים מצוות החברה הגיאוגרפית, ויש לקחת זאת בחשבון. יתרה מזאת, רמת ההדרכה והשירות שמקבלים מהמדריכים המקומיים אינה אחידה בכל מקום, ותלויה לעתים ברמת היחסים האישיים שנוצרים בין הנוסעים למדריך, ובעוד שהם לעתים לוקים בחסר בידע כללי, תרומתם יכולה להיות רבה מאוד בפתיחת חלון להצצה לתוך החיים במקום ממקור ראשון. קורה גם שהמבטא הזר של המדריכים כבד וקשה להבנה. הנהגים, במקומות שהנהג אינו מדריך, אינם דוברי אנגלית.
טיול חצי יום נמשך בין 2 ל- 4 שעות. טיול יום שלם נמשך בין 6 ל- 8 שעות.

מחיר הטיול
לאדם בחדר זוגי
 1,990 
תוספת לחדר יחיד
340
 • טיסות: טיסות בינלאומיות ישירות של חברת אגיאן ת"א-סלוניקי X אתונה - ת"א.
 • לינה: בבתי מלון מדרגה ראשונה.
 • כלכלה: חצי פנסיון (חלק מהארוחות תתקיימנה במסעדות מקומיות) + 3 ארוחות צהריים. ביום האחרון כלולה ארוחת בוקר בלבד.
 • ארבעה ערבי בילוי בטברנות עם מוסיקה יוונית
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג ונוח בהתאם לגודל הקבוצה.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים על פי הצורך.
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל.
 • הדרכה: מדריכה מצוות "החברה הגיאוגרפית", מומחית ליוון.
 • מפגש הכנה מפורט בארץ.
 • ארוחות נוספות.
 • שתיה בארוחות הערב (קלה/חמה/אלכוהול).
 • ביטוח רפואי ומטען (ניתן להסדיר דרך משרדנו).
 • הוצאות אישיות - כביסה, טלפונים, שתייה במסעדות וכו'. 
 • כל מה שלא צוין תחת סעיף "מחיר הטיול כולל".
מעוניינים להצטרף לטיול?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי
למה כדאי לטייל איתנו?
 • ביקור באתר הארכיאולוגי של פלה
 • שייט באגמי פרספה
 • סיור במטאורה ו"המנזרים התלויים"
 • ביקור באתר דלפי, מהאתרים החשובים ביותר ביוון
 • ביקור מרגש בבית הכנסת ביאנינה
 • שני ימי טיול בנופים הבלתי נשכחים של חבל איפירוס וקניון ויקוס
 • ביקורים באתר האקרופוליס, במוזיאון ובאגורה שבאתונה
 • ביקורים בטברנות ובתי אוכל ייחודיים לאורך המסלול
 • ארבעה ערבי מוסיקה חיה במהלך הטיול
 • ארוחת סיום חגיגית למרגלות האקרופוליס
 • חצי פנסיון + 3 ארוחות צהריים נוספות
 • לינה כפרית ייחודית בפפינגו
 • לינה בבתי מלון ברמת 4-5כוכבים
 • קבוצה קטנה – עד 28 מטיילים
מעוניינים להצטרף לטיול?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי
טיפים על יוון
טיפ בילויים
אתונה: מומלץ לבלות את שעות הערב ברובע פסירי (Psiri) - הסוהו החדש התפתח להיות אתר בילוי לצעירים ובו בתי מוסיקה, ברים ופאבים, מסעדות טובות ומדרחוב צבעוני.
טיפ תרבות
הגלריה הלאומית (Ethniki Pinakothiki) נבנתה בשנת 1900 ומוצגים בה כל אוצרות האומנות של יוון מתקופת ביזנטיון ועד ימינו. ניתן לראות במוזיאון תמונות, פסלים, ספרים ועוד.
טיפ ספרותי
האימא של הכלב / פאוולוס מאטסיס. סיפורה של שחקנית תאטרון כושלת, על רקע מלחה"ע השנייה ביוון. רווי הומור, מצחיק ועצוב. מהגדולות והחזקות שביצירות הספרות היוונית החדשה.
לקוחות ממליצים
״ רוצים להודות על טיול מהנה ומוצלח במיוחד. חבל שאין לנו הקלטה של הסיכום המרגש של כולם מהאוטובוס בדרך לשדה התעופה ברביעי בערב... מילות תודה והערכה לשי על הדרכה מופלאה של קבוצה לא הומוגנית. לשי יש ...
משפחת בן דור, יולי 2018
״ תודה על טיול נפלא!!! שי מדריך יוצא מן הכלל, כזה שמרגישים איתו בידיים טובות מהרגע הראשון. זה היה טיול בתוך סיפור, או סיפור בתוך טיול, חוויה רב חושית מלאה יופי, נוגעת, מרגשת, נהדרת תודה על בחירה ...
אילן ורונית סעדון יולי 2018
״ אני רוצה להודות בשם עפרה ובשמי לאורשה ולחברת טריפולוג'י על חוויה נהדרת בטיול לצפון יוון.אורשה מדהים בכמות הידע שלו וצורת העברת החומר ושילובו במקום ובזמן.הוא לא חסך מאיתנו חוויות גם כאלה שלא היו בדיוק ...
עפרה ויונה קורן פסח 2018
״ אורשה הוא מקצוען, עשיר בידע נעים וקשוב, הופך את הטיול העשיר והמעניין לחוויה מרתקת עם קבוצה מגובשת ומרוצה, אווירה מעולה, נופים מדהימים אליהם חוברים סיפורים ומידע מרתק. הנאה צרופה
משפ מרכוס פסח 2018
״ מאיפה להתחיל... הטיול היה נפלא, מרתק , הכל עבד כמו שצריך - גם הקדמת הטיסה לארץ! שי המדריך היה שנון, ממצא, מעניין בעל ידע רחב בהיסטוריה. אוהב את יוון ונהנה מעבודתו. איש מדהים!!! נשמח לצאת איתו שוב ...
ליאורה שפונדר פסח 2018
״ חזרנו מטיול בן שבוע של טריפולוגי בצפון יוון. מדריך הטיול, היה אורשה, שלוווה ע"י דימיטריס. אין מספיק סופרלטיבים כדי לתאר את עומק החוויה שחווינו במהלך שבוע הטיול. כבר ביקרנו באותו איזור קודם, תוספת ...
מיכל, גילי ולביא פסח 2018
״ אורשה הוא בעיני מדריך מעולה שיש בו את התכונות הנפלאות הבאות: כושר ארגון, דאגה עד לפרט האחרון, ידע רחב ומקיף, כושר הבעה מעולה, הבנת כל משתתף, כושר אילתור לנוכח שינויים בשטח, והכל בחן ובנועם. לבטח ...
יגאל כרמי, פסח 2018
״ היתה לנו הזכות והעונג לגלות את יוון ההררית עם חברת טריפולוג'י- לא ידענו כמה יוון יפה, מגוונת וידידותית. גיא רוזנס הדריך במקצועיות רבה, והפגין קשב רב לצרכי הקבוצה- עוד לפני שהספקנו לחשוב עליהם ...
משפחות אהרון, אפרים, בכר וגנין סוכות 2017
״ הי מלי, רוצים להודות לכם על טיול מהמם מאורגן למופת ומאד מפנק. ולך איתי היקר, תודה גדולה על טיול חווייתי!!!! עם השקט הנפשי שלך , הדאגה ,האכפתיות והכל ברוגע ומתובל בחוש הומור עם המון ידע גרמת לנו ולכל ...
קלרה ופרץ רוזנטל, סוכות 2017
״ מלי שלום. הטיול היה מהנה ביותר. ארגון היה מצויין, איתי היה 10, וגם המדריך המקומי, דמיטריאוס היה 100 אחוז. נראה לי שלכולם בקבוצה נשאר טעם של עוד. בהחלט אמליץ לחבריי ולמכריי לנסוע עם טריפולוג'י. תודה ...
טיול יוון מבוגרים בהדרכת איתי בר, סוכות 2017
״ Dear Dimitrios Thank you for making us laugh all the trip,for all the foolishness and for all the "nuk nuk". You are charming person .warm and lovely . You made our trip much better.You get in our ...
, Greece oct 2017
״ רצינו להודות לך על שהיית אתנו במשך שבוע של טיול מדהים ביוון. אתה מאוד נחמד, מתחשב וקשוב. נענית לבקשתנו ושאלותינו במשך כל הטיול . נהננו מהזכות לקבל אותך בתור המדריך בטיול שלנו. נהננו ללמוד ולשמוע על ...
ילדי הטיול ליוןן בהדרכת גיא רוזנס, אוקטובר 2017
״ אתמול חזרנו מטיול משפחות ליוון בהדרכת אלון שורק. הטיול היה חוויה מדהימה לנו ולילדים. כפי הידוע לך הקבוצה התארגנה ברגע האחרון וכללה משפחות, אמא עם בן, אב עם בן , אב עם ילדים אף זוג חברי ילדות. ילדים ...
ענת, אבגד יהלי ותמיר מאירי יון 2017
״ ראשית שיש לציין שהייתה חוויה מדהימה היה טיול מאורגן עם אנשים מיוחדים במינם ונוצר חיבור מקסים ונוצרה קבוצה מגובשת מבוגרים וילדים כאחד אלקו היה אדיב וארגן בצורה מושלמת את חלקו בהדרכה במיוחד יש לציין ...
עופר, יולי2017
״ תודה על טיול מקסים ליוון ההררית. הטיול היה מאורגן היטב. שבעה ימים של הנאה צרופה. ההדרכה של חומי התאפיינה בידע רב בתרבות יוון, סיפורי מיתולוגיה, הסברים על יוון העתיקה ויטון המודרנית. כל זה מלווה ביחס ...
משפחת גרינבאום, יולי 2017
״ לזוהר ותיאודורס חנניה רייכמן כשרצה להפליג בשבחו של אדם היה אומר "אילו היו כל האילנות קולמוסין וכל הים דיו לא היה זה מספיק כדי לשבח להלל ולקלס וכדומה. לכן זה המצב כשאנו באים לב ולהודות לזוהר ...
בן משה צבילי
״ חזרנו מטיול ג'יפים בהדרכתו המצוינת של עלי סירחאן. עלי הוא "המדריך שעושה לך את הטיול". יש לו יידע רב בקשת גדולה של נושאים והסברים מאלפים, הכרת המסלול על בוריו, בחירת המסעדות ובעיקר התפריטים המגוונים ...
דודי ויהודית פינסון, דוד ופניה שרם, רחל לוין וזאב פלד טיול ג'יפים יוון חוצה פינדוס מאי 2017
״ טיול מעולה , נופים אוכל השקעה של החברה שלא ראיתי באף חברה ומעל הכל עלי באמת בחור יוצא דופן מקסים עם ידע סבלנות תענוג
רחל בורטה יון 11.5
״ זהבה ומשה כהן מקבוץ הזורע מבקשים להודות בחום על טיול הג'יפים המדהים ביוון ההררית, בפסח האחרון, בהדרכת אורשה הנפלא והמקסים. דעו לכם שבורכתם במדריך מיוחד במינו. מדריך אחראי בעל ידע מדהים ושאר רוח והכל ...
זהבה ומשה כהן פסח 2017
״ בתאריך 13 לאפריל 2017 יצאנו איתכם לטיול 7 ימים ברכס הפינדוס ביוון בהדרכתו של עלי סירחאן. ברצוננו להודות לכם על טיול שהיה ברמה אחרת. הטיול תוכנן בצורה מעולה ללא הפתעות וללא אילתורים. הכל היה "מתוקתק" ...
שורי ואורי נוני, פסח 2017
״ חזרנו מהטיול הקסום ביוון. אין מילים לתאר את עוצמת החוויה וגודל ההנאה - ומלוא האחריות עליכם הטיול מאורגן מא' עד ת', ניכר בכל מקום ודבר כי החוויה וההנאה של המטיילים הם בראש סדר העדיפויות שלכם. עלי ...
אבי ושלומית שאלתיאל, יוון 2017
״ הטיול ליוון בהובלת גיא, היה מוצלח ביותר . חזרנו מלאי חוויות מהנופים המרהיבים, מהאוכל המשובח, מהחבר'ה הנהדרים והמשובחים , וכמובן מהמדריך גיא המצויין , המקצועי הרהוט , הרגוע , והסובלני. גיא שבגיל ...
מזל שמואלי, פסח 2017
״ יצאנו לטיול ג׳יפים ל-5 ימים ביוון לחגוג יום הולדת 30. אם לסכם הטיול הזה בשתי מילים - מטורף ומדהים! ליוו אותנו המדריך שי ג׳אבר ותאודורס ה-king. שי - אם להגיד את האמת, אני לא כ"כ מחבבת היסטוריה אבל ...
קרן ברוור ודור שנקר
״ עם סיומו של הטיול לפולפונז, הרשה לי להודות לך בשם כל 42 חברי הקבוצה , על הטיול הבלתי נשכח . החל משלבי ההכנות לטיול הרגשנו שהפקדנו את האחריות לטיול בידי חברה רצינית ומיומנת. הדבר בא לידי ביטוי גם ...
מועדון רוטרי נהריה
״ סוף סוף מתחילים להתאפס אחרי הטיול המסחרר . היה מ ד ה י ם ! הנופים, הכפרים, ההרים, הצוקים, הקניונים, המים, האויר, הבתים.... החבר'ה, ההורים, הילדים... טריפולוג'י היקרים- לפנק לפנק .... והגדול ...
משפחת וייזר
״ אנו רואים לעצמנו חובה נעימה להעביר לכם את התרשמותנו מטיול הג'יפים ליוון ההררית בו השתתפנו, רעייתי ואני, בחודש אוגוסט 2016. בראש וראשונה, המדריך, יואב בראשי, עשה עבודה נהדרת. ההיכרות המעמיקה שלו עם ...
לאה ודב פוקס
״ היה לי חלום... רציתי לתת לעצמי מתנה לכבוד יום הולדת 60... רציתי לקחת את ילדיי לטיול, לשתף אותם באהבת הטיולים שלי, שידעו ויהיו חלק מהאהבות של אמא שלהם. חלמתי והגשמתי! הגשמת החלום התאפשרה בזכותכם, ...
טלי קופליק
״ השתתפנו, שני זוגות של חברים, בטיול הגיפים שלכם בצפון יוון ומגיעות לכם מחמאות על הטיול. הכל היה מאורגן למופת, עד הפרט האחרון, המסלול היה יפיפה, המלונות והארוחות היו מצויינים והכל דפק כמו שעון, בלי אף ...
חזקי פרידמן
״ חזרנו מטיול קסום ומלא חוויות ביוון ורצינו להודות לחברת טריפולוגי על טיול יוצא דופן , מדהים, וברמת שרותיות גבוהה ביותר , טיול שלא נשכח כולנו לעולם. זה מתחיל מארגון ותכנון הטיול . מדריך מטעמכם בא ...
קובי גריל
״ היי יזהר תילי יואב וכל צוות טריפולוג'י אנחנו חברי קבוצת עזרי חזרנו מהטיול ביוון וממש מרגישים חובה להודות ולשבח היה לנו טיול מקסים בכל מובן. נתחיל מיואב שהינו מדריך בכל רמ"ח אבריו ...
תומר רות ויהודה
״ חזרנו הבוקר מטיול בחבל ארץ מדהים ,טיול שעשינו עם חבורת חברים טובים המגובשים מילדות ,ויצאנו לחגוג יחד את יום הולדת ה-70 של כולם . הכל התנהל מצויין ,היה כיף לטייל איתכם ובהחלט השאיר טעם של עוד . ...
יפה ויוסי נוי
״ שלום יזהר, חזרנו אתמול מיוון ומיד אני מתיישב לכתוב אליך לפני "שאתקרר". אלך ראשית לסוף: הטיול היה נפלא! נהנו מהמסלולים שעברנו בהם למרות הטילטולים, מיפי הכפרים הפזורים בהרים, משפעת המים הצלולים ...
מירה ועמרי לרון
״ אנו, משפחות פרסטר ומור מעריכים מאד את העובדה שלמרות שהיינו רק ג'יפ אחד, קיימתם את הטיול. הטיול היה קסום וחוויתי בצורה בלתי רגילה - המסלול עם הנופים המשגעים, בתי המלון והטעמים של יוון בין אם בפיקניקים ...
שלומית מור
״ יצאנו קבוצת חברים ב- 1/10/12 לצפון יוון. זו כמעט משימה בלתי אפשרית להביע במילים את האושר וההנאה שחווינו בטיול זה. המילים הכי יפות וציוריות עדין מגמדות את ההתרגשות וההתפעמות מהמראות, מהריחות ...
אמי מטס זיו
״ טיול בפלפונז ביוון היה מדהים, אין דברים כאלה!
נעמה מור
מאמרים על יוון