לפרטים נוספים >

סיורים בתל אביב- יפו

| 05.05.2016

מתכננים פעילות אחה"צ מרעננת לעובדים? פעילות גיבוש מדליקה? מחפשים סיור אומנותי מרתק ליום שבת עם המשפחה? האורחים העסקיים שלכם מחו"ל לנים במרכז ואתם רוצים שיכירו את העיר?! סיורים בתל אביב או ביפו מותאמים ומציעים לכל אחד ואחת משהו. בעיר ללא הפסקה יש מקום ופעילות לכולם (וכמובן בכל שעה)


סיורים לאורחים מחו"ל 

כשמגיעים אורחים עסקיים מחו"ל הם בד"כ כאן  לפרק זמן קצר שעיקרו עסקי.  המארחים מעוניינים לקחת את האורחים להכיר את העיר ובעזרת הסיור בתל אביב לחזק את הקשר ביניכם (שיעזור לעסקים). לקבוצות כאלו, קטנות ואינטימיות, נציע הדרכה קלאסית שתתחיל ביפו העתיקה לקראת השקיעה, לאחר יום העבודה, ולאחר מכן נמשיך לסיבוב קצר בשוק הפשפשים, לחוות את המסחר בשוק, לחפש מציאות ולטעום דבר או שניים. לסיום אם יישאר לכם זמן, נגיע לנווה צדק עם בתייה היפים ,תריסיה המיוחדים וההיסטוריה המרתקת שממנה התחילה העיר העברית הראשונה.  

הסיורים מתקיימים במגוון שפות: מנדרינית, יפנית, איטלקית, ספרדית, הולנדית, צרפתית ועוד. 


יום גיבוש לעובדים בתל אביב

עומס בעבודה? לחץ? כמות גדולה של עובדים חדשים? אפשר לצאת לסיור קצר אחה"צ  (כשעתיים וחצי) עם העובדים ולאחריו סדנה מגניבה או ארוחת ערב. בסיורים בתל אביב יש מבחר גדול של סיורים מגבשים לעובדים. חלקם מתאימים גם לשעות אחה"צ. ניתן לצאת לסיור שמשלב היסטוריה וטעמים, בנווה צדק ושוק הכרמל, אפשר לסייר בעקבות אריק אינשטיין בליווי שיריו או להרגיש לערב אחד כמו המשוררים התל אביבים משנות ה30. 

ליום גיבוש מלא בתל אביב יפו, אנחנו ממליצים להתחיל בפריסת בוקר בתצפית על הים של יפו, להמשיך בפעילות תחרותית ומדליקה, בסגנון המירוץ למיליון:  "לרוץ על יפו" ואחרי ארוחת הצהריים להמשיך לסדנת בירה מרעננת  או סיור סגווי לאורך קו החוף . יום כזה יגרום לעובדים להשתחרר ולהכיר אחד את השני מעבר לשעות העובדה הרגילות.  אתם כבר תרגישו את ההבדל.


סיור משפחתי ברחובות העיר תל אביב

יום הולדת במשפחה? בר מצווה? מחפשים פעילות מעניינת עם הילדים? לכם כל הפעילויות האמורות מתאימות. אבל חשוב להתאים את הפעילות לגילאים של המשתתפים ולסיבה שלשמה הגעתם. לדוגמה, משפחה שחוגגת לסבתא שגדלה בתל אביב יום הולדת 80, ויש בתוכה גם ילדים קטנים, תוכל לערוך סיור מומחז עם שחקן מקצועי במתחם התחנה בתל אביב או במתחם שרונה (תופתעו לגלות כמה סיפורים ודמויות מסתתרים בין החנויות במתחמים הללו). אם אתם משפחה אומנותית תוכלו לעשות סיור גרפיטי ברחובות העיר או סיור בין פסלי שדרות רוטשילד, סיורים כאלו יתאימו גם לילדים וגם למבוגרים. 

יש עוד מגוון רחב של סיורים, סדנאות ואטרקציות בעיר ללא הפסקה. כול אחד יכול למצוא לעצמו את הסיור/ הפעילות המתאימה לו, ובמרחק נסיעה קצר ונגיש לרוב . להתאמה מדוייקת של הפעילות, צרו עימנו קשר ונשמח לייעץ ולתאם. 

מעוניינים להצטרף לטיול?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי
יוון- תעודת זהות צפריר קורסיה | 09.07.2012 תעודת זהות של מדינה במשבר קרא עוד >
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי