לפרטים נוספים >

טיולי ג’יפים

הג'יפ כאמצעי ולא מטרה

טיולי הג'יפים הם טיולי עומק, על גבי ג'יפים ניתן להגיע למקומות מרתקים ומרשימים שאינם נחשפים בפני המטייל הסטנדרטי וכך לנגוע באותנטיות, ולהרגיש תחושת בראשית מופלאה כאילו אנו הראשונים שהגענו למקום....
באמתחתנו יעדים מגוונים, מסלולים נהדרים, ג'יפים איכותיים, מכשירי קשר גדולים בהם ניתן אף לשמוע הרצאות, ערכות קפה וערכות מטבח לפיקניקים מדוגמים.
אנו בונים את הטיולים בצורה נינוחה המאפשרת לנשום, לבקר בכול אתר, כפר, אגם או נהר – להיות!
רק בטיול ג'יפים ניתן לחצות את רכס הפינדוס ביוון, לעלות לקווקז הגבוה בגאורגיה, לנדוד על פני רכס טיאן שאן בקירגיסטן, להגיע לשבטי ההימבה בנמיביה או לחצות את דיונות בסהרה המרוקנית.
יחד נריח את הניחוחות, נתפעל מהמראות ונתמזג עם האווירה בכול מקום.
נגיע אל המקומות הכמוסים בכול מדינה, אל סוד הגן הנעלם. וכול זאת ילווה במיתולוגיה, שירה, היסטוריה, אקטואליה ובסיפורים המרתקים ביותר על המקום.

טיולים קרובים
21.07 - 28.07 מנהר הדרינה לאלפים הדינרים סרביה, לשעבר חלק מהפדרציה יוגוסלביה , היא מדינה עצמאית. המסע שלנו יתרכז בדרום – מערבה של המדינה, הוא האזור ההררי ביותר של סרביה. זהו טיול חוצה גבולות מדיניים אשר במהלכו נבין טוב יותר את המורכבות האתנית של הבלקן, את ההיסטוריה והתרבות המקומיים. זהו מסע בזמן באחת המדינות האחרונות באירופה בה אנשים עדין מעבדים את שדותיהם בעזרת שוורים וסוסים, מדינה בה עדין רועי הצאן מוציאים את בעלי החיים למרעה , ובקיץ עולים לפסגות ההרים יחד עם בעלי החיים בחיפוש אחרי מזון. נתארח אצל חברים מקומיים, נטעם מהמטבח סרבי- בלקני, נלגום "ראקיה" מקומית מעשי ידיהם של מארחינו. נטפס לתצפיות נוף מרהיבות, נגלוש אל מעמקי הקניונים מהגדולים והעמוקים ביותר שישנם. נשוט על נהר UVAC בסירות פשוטות נהוגות בידי שומרי הטבע- ריינג'רים מקומיים. נחצה את נהר DRINA , הגדול בנהרות סרביה, אל בוסניה השכנה. נלון בכפרו של הבמאי הנודע אמיר קוסטוריצה. נשמע סיפורי עמים ואגדות מקומיות, סיפורי כיבוש ומלחמות גדולות. זוהי אחת ההזדמנויות האחרונות לבקר במדינה אשר משנה פניה מיום ליום ובעוד מספר לא רב של שנים כבר לא תהיה כפי שהיא .... קרא עוד >
לפרטים נוספים והרשמה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי