לפרטים נוספים >

לקוחות ממליצים

המקום בו אנו חולקים אתכם את הרגעים שאי אפשר לשכוח...

המקום בו אנו חולקים אתכם את הרגעים שאי אפשר לשכוח...
הטיול שלנו היה יוצא מן הכלל. הכל היה מעולה. אורשה החמוד היה ממש מצוין, מלא ידע, הכל זרם בניחותא וברוח טובה. ממש התאים לנו מכל הבחינות (קצב, הפסקות קפה הסברים ואווירה). מזג האוויר היה נפלא, הנופים ובעיקר צבעי השלכת היו מרהיבים. בקיצור, אין תלונות, מסתבר שבחרנו ביעד הנכון בזמן הנכון ובחברה הנכונה. תודה לכם ואולי נתראה בעוד טיולים בעתיד.
מיכל גורדון, אוקטובר 2018
תודה רבה על טיול מקסים עם נופים עוצרי נשימה ומדינה בתולית ויפיפיה באנשיה. טיול מלא בהתחשבות כשאתה יודע שכל הזמן רואים אותך ולא שוכחים לרגע להנעים כל רגע מזמנך שם.
תודה על המחוות הקטנות והגדולות של טריפולוג'י לאורך כל הדרך, מהקמע דרך השמפניה ועד התמונות בסוף המסע.
תודה על מדריך מטריף ומאתגר שהיתה לו הסבלנות לכולם והסובלנות לכל גחמה ורצון. שהידע שלו מקיף את העולם ואת האנושות ובעיקר את קירגיסטאן מעברה הרחוק ועד השניה שבה היינו שם. שהבטיח לנו גמל דו דבשתי ואפילו קיים (: שאפשר לי לתפוס את השקיעה לתמונה. שידע לזהות בדרכנו את הנקודות המעניינות והנקודות המיוחדות של המדינה היפייפיה הזאת. שהשכיל לחייך בקשיים ובאתגרים שפעל ללא לאות להנעים ולסדר, ללטף ולדרבן. צביקה אמדור מלך העולם, נכס לחברה שלכם ולמי שיוצא עימו כמובן. הרווחנו בגדול.
תודה לחבר'ה המדהימים שהיו איתנו עזיז אנדריי וארמק, שפעלו ללא לאות כל הזמן בשטח כדי שיהיה לנו נוח וטעים. שהיו שם לכל תקלה טכנית או ארוחה טעימה, שהיו שם שניה לפני שהגענו וכבר סידרו וארזו אחרינו מבלי שנרגיש זאת כמטלה ותמיד בחיוך ומילה טובה.
ותודה למזג האוויר שהזמנתם לנו, שהיה מושלם גם כשהיה שלג ובעיקר כשהשמש חיממה אותנו בכל הפסקות הבוקר והצהריים כשבחוץ היה קור חודר ולמראות בתוליים ויפיפיים בכל רגע ורגע.
ותודה כמובן לך מלי וליזהר, שדאגו שהכל יקרה כמתוכנן ולשביעות רצוננו, שהמעברים שלנו היו קלים ולא נתקלנו בבעיות ושדאגתם שהטיול יהיה מתוכנן כהלכה והצמדתם לנו את הטובים באנשים שלכם. אין לנו ספק שנמליץ עליכם.
רונית ויאיר דור, ספטמבר 2018
ליזהר ולכל צוות טריפולוג'י, שעשו הכל על מנת שקירגיזסטן תהיה Ayeeee!! אחד גדול עבור הקבוצה שיצאה למסע גיבושון בתאריך 20-30/09/18. המסע הזה, מבחינתי האישית, היה חלום חיי מזה 3 שנים, שאסף גורן עזר לי להגשים. מדריך משכמו ומעלה!! אמנם נראה קשוח למדי ואסרטיבי, אבל עם לב חם, שהוביל אותנו בבטחה לאורך כל הטיול, בהרים, בעמקים ובדרכי חתחתים, והצליח להחזיר את כל חברי הקבוצה בשלום לביתם, עליזים, שמחים ומסופקים להפליא. אסף, בדרכו המקסימה, החכים והפתיע אותנו כל יום מחדש בידע נרחב על קירגיזסטן, אם זה בהיסטוריה, מדיניות, כלכלה, תרבות וסיפורים צבעונים על אנשים נפלאים בני המקום. אסף ואנשי צוותו המקומיים, ואיסלם המקסים בראשם, עשו ימים ולילות על מנת לפנק אותנו כראוי וגרמו לנו שלא לחשוב על הבית החם שהשארנו מאחורינו במשך 10 ימים. למלי, תודה שהתעניינת במה שקורה איתנו במשך המסע, והיית כאמא דואגת מרחוק. למותר לציין ש"הצלבנו" מידע בטיסה לארץ עם קבוצת מטיילים אחרת ו"ניצחנו" בגדול, ונראה שכל זאת בזכות אסף גורן, איסלם, רומן, קוריל ואלכסיי, שכולם ביחד וכל אחד לחוד, עשו הכל על מנת שנוכל לחזור בשמחה לארצנו ולספר לכולם עם יד על הלב שהיה לנו הכי הכי עם טריפולוג'י.
ארנה בראונר, ספטמבר 2018
הטיול היה יוצא מן הכלל, הן מבחינת הנופים המדהימים נופי בראשית, והן מבחינה שכל הדברים היו "מתוקתקים " לוחות זמנים, מלונות ופתרון תקלות. צביקה אמדור היה מעל ומעבר, הן מבחינת אישיות בעל ידע רב והן מבחינת ארגון ומנהלות ולוחות זמנים, בנוסף לאישיותו המקסימה, לא מתנשאת, צנועה ועניניית. בנוסף הצוות המקומי שנבחר עבד איתו בשיתוף פעולה מלא. המדריך המקומי שלט באנגלית ועשה כל מאמץ לתרגם לנו דברים כהויתם ועזר בכל דבר שנזקקנו לו. השניים הנוספים אנדרי והמכונאי השני היו מקסימים ופתרו כל תקלה אפשרית מתיקון גלגל והבאת חדש עד התקעות בשלג, עזרה בבישול וכל דבר שהיה צריך. הם עבדו ללא לאות גם אחרי יום טיול תדלקו את האוטו ותיקנו אותו, הכל בשקט ובזריזות מופתית, תחת הנהגתו של צביקה. השילוב של צביקה והצוות המקומי היה מוצלח מאוד וללא היחס האישי וההוגן שצביקה נתן להם לא היה יכול להתקיים הטיול. כמו כן הם עשו מאמצים עילאיים לרצות אותנו ושכל המסע יעבור בשלום. לסיכום חוויה מרתקת מבחינת נופים, מזג אויר, מגע עם אוכלוסיות מקומיות ותרבות, והן מבחינת הצוות.
גילי תדמור, ספטמבר 2018
חזרתי ב-30 לספטמבר לפנות בוקר מטיול מקסים שהתקיים על ידי חברתכם לגאורגיה, הקווקז הנמוך והגבוה שמונה ימים. הטיול היה מלא וגדוש בחוויות, מרחבים אין סופיים ויופי מרתק. אלעד נצר המדריך החביב, בחור טוב לב עם ערכים אין סופיים, בחור איכותי העשיר בהמון ידע, אלעד הקרין הרבה רוגע ונועם כמו שרק הוא יכול לתת. האינטרקציה בקבוצה היתה נפלאה. ניהול הטיול היה מושלם, לאן שהגענו חיכו לנו, ונראה לי שאצטרך דיאטה אחרי כל כך הרבה חצפורי. כמובן שחברת טריפולוגי תהיה בחירתי הראשונה לטיול גיפים. תודה על טיול מושלם.
גילה גרינפלד ספטמבר 2018
היה מדהים! צביקה אמדור המדריך: אין מילים לתאר את היכולות שלו וכמה שכולם ללא יוצא מהכלל נהנו מאישיותו, נועם הליכותיו והידע הרב והמגוון שהפגין במגוון נושאים רחב. החל מהיסטוריה, פוליטיקה, גאולוגיה, גאוגרפיה... בהחלט למדנו והשכלנו מהידע הרב ששיתף במהלך הנסיעה. צביקה השכיל להוביל את הקבוצה באופן מרשים, לא נרתע משום אתגר בשטח ונתן הרגשה טובה ונעימה לכולם. הצוות המקומי היה מצוין. המדריך עזיז – עדין ונעים הליכות והוסיף את תרומתו בקטעים נבחרים. אנדריי ואמבל היו יעילים באופן ראוי לציון, אדיבים ותמיד עם חיוך ביישני וגישה לעזור. הלוגיסטיקה והארגון היו מצוינים ובהחלט ראויים לציון, הכל תקתק ורצנו מנקודה לנקודה, בעוד הצוות תומך, מכין ארוחות ופריסות בשטח, מתדלק את הרכבים וממלא את צרכי הקבוצה. הקצב היה מאתגר ומלא במיוחד, בימים מסוימים ארוך במעט. בתי המלון ברובם היו טובים באופן מפתיע לקירגיסטאן, אוכל היה בשפע. מופעי הפולקלור אצל ראש קהילת הדונגים וכמובן הערב האחרון היו ייחודיים ומהנים. אני ופזית נסענו לטיולי גיפים עם מספר חברות ובכל טיול נהנינו, אבל אני חייב לציין שטריפולוגי מעמידה רף איכות ומקצוענות ראויים לשבח וזכיתם בשגרירים טובים. נשמח להמשיך ולטייל אתכם בעתיד ובהחלט תהיו אפשרות ברירת המחדל מבחינתנו.
מנשה בן חיים, ספטמבר 2018
רציתי קודם כל להגיד לחברת טריפולוג'י שזו פעם ראשונה שטסתי איתם ובהחלט לא פעם אחרונה. הכל היה מאורגן עד לפרטי פרטים, חשבו על הכל בעבורנו. ועכשיו ה-מדריך. אלעד נצר היה בעל ידע וסבלנות. היינו קבוצה של אנשים מבוגרים והוא, למרות גילו הצעיר, הכיל את כולנו על מגוון האנשים והדרישות. רציתי לספר שהייתה בינינו גברת עם מגבלה פיזית ואלעד לא עזב אותה - תמיד עזר לה והיה איתה, עזר לה עם הציוד - הוא פשוט היה מדהים. הוא סיפר לנו שהוא מורה ומחנך בישראל, אני הייתי שמחה מאוד אם הנכדים שלי היו זוכים במורה כזה. קשה מאוד למצוא אנשים מחומר כזה היום. תודה רבה על חוויה מדהימה.
צביה ושלומי קדוש, ספטמבר 2018
אחרי אסף רדפנו עד בישקק,
והתודות שלנו הן מהלב, לא כדי ללקק...
בקורות הקירגיזים הוא בקיא למופת,
אולי יותר מכל הסטוריון שביקר שם מעת לעת.
הצלחת, אסף, לרתק ולהלהיב
ואין ספק שמבחינתנו אתה המדריך הכי מגניב.
את העדר הובלת בחן ובכישרון
ולנו ברור שמול כל קבוצה אחרת - לנו היתרון.
צה"ל אולי הפסיד מח"ט מצטיין
אך אנחנו מבחינתנו הרווחנו טיול מעניין.
אסף עם איסלאם וחבורתו הם צוות מנצח
ואיתם נהיה מוכנים לטייל אפילו לירח.
אסף, ספטמבר 2018
מנסה להביא כמה מילים ורשמים על טיול יוצא דופן שבו לקחנו חלק, רגע לפני שהמציאות היומיומית תמסמס הכל. בשבילנו, בת זוגי ואנכי, מתכונת הטיול היתה חדשה. בדרך כלל אנחנו נמנעים מטיולים מאורגנים ומעדיפים את הספונטניות שיש בטיול עצמאי. מוכרח להודות שהופתענו לטובה, בגדול: המדריך, המסלול, הארגון והקבוצה - הכל היה ללא דופי. כיף גדול היה להיות בחברתו של לי און - האופן שבו הוא ניהל את הקבוצה, ההסברים והידע הרב שהעביר לנו מבלי "לחפור" יתר על המידה, ההחלטות בזמן אמיתי לנוכח מזג האוויר, שהיה בעדנו בכל ההיבטים, אם בגשם או בשלג, או בחום ובקרינה החזקה. הדאגה לכל פרט, מתכוני הבישול, הטיפול ורוח הצוות שהוא יצר והקרין עם הצוות המקומי, הכל ראוי לשבח. הצוות, שהיה בדרך כלל ברקע, אך לעתים נאלץ להגיע לקדמת הבמה, אם כדי להכין את הארוחות בשטח, או לתקן פנצ'ר באחד הרכבים, או אפילו לנהוג ברכבים ולהעביר אותם בבטיחות מירבית בדרך חלקלקה ובוצית, ראוי לכל מילה טובה. חברה' לעניין שהשרו עלינו (בחסות לי און כמובן) אווירה טובה ונעימה. לגבי המסלול, דומני שאין צורך להרבות במילים. מאות התמונות שחברי הקבוצה הנציחו מדברות בעד עצמן. והקבוצה, עמדה בכל הציפיות. והעיקר, נשארנו עם טעם של עוד.
יענקלה אילן, אוגוסט 2018
יופי של טיול. אחד היותר טובים שעשינו בחיינו. הצוות היה נהדר. אסף מקצועי מאד עם הרבה ידע. מאד נהננו.

ירון ושבי אילן, אוגוסט 2018
חיכינו שבוע עד שהתישבנו לכתוב את הרשמים שלנו כדי שלא ישמע מתלהב מדי, אבל גם אחרי שבוע - ההתלהבות לא חלפה! כל החששות שלנו מטיול מאורגן ומטיול ג'יפים התפוגגו כבר ביום הראשון. פגשנו בחנן אוחנה בעל השלווה נצחית (גם כשהדברים מסביב לא קרו כמצופה) והיכולת למצוא נושא שיחה אישי עם כל אחד. נדהמנו כל יום מחדש מהידע המדהים שלו בכל נושא – החל מ"שיעורי ההסטוריה" המרתקים שקיבלנו דרך מכשירי הקשר בכל יום בשעות הצהריים, דרך תשובה עניינית על כל שאלה ששאלנו בדרך ועד להרצאה מרתקת על דו-חיים בעקבות מציאת טריטון וצפרדע בעצירה מקרית ביער. בקיצור, לא לקח לנו יותר מחצי יום להבין שהכל בשליטה ולנו רק נשאר לזרום. לצידו, היה גם פיטר פן, הילד הנצחי, בגירסה הרומנית – מירצ'ה, שתקתק כל משימה, תמיד בחיוך גדול, תמיד בשמחה. ויותם, המדריך הצעיר המקסים, שידע להתחבר לכל אחד מהילדים. בורכנו גם בשותפים נהדרים לטיול, שהכרנו רק בשדה והקליק היה מיידי, הבדיחות זרמו בשצף ומצב הרוח לאורך כל הטיול היה מדהים. ומעבר לזה, אי אפשר שלא להזכיר את המסלול עצמו. שמנו את התכנית בצד והתמסרנו להובלה של חנן, שידע לתכנן את הימים בצורה מיטבית, ולמצות את כל השעות שיכולנו, להשביע את רצונו של כל אחד מהקבוצה, ולהוסיף אטרקציות לא מתוכננות. ראינו נופים מדהימים, נסענו בשטח והעלנו כל יום קצת את רמת הקושי של הנסיעה, עצרנו לפיקניקים מגבשים בטבע ולעצירות קפה מרגיעות, ביקרנו אנשים בסביבתם הטבעית, רועי הצאן, הנפח, החבר'ה במנסרה, וגארדה האגדית. הארוחות במלונות ובמסעדות היו טובות, סביב השולחן הארוך היתה תמיד אוירה מעולה, וזכינו גם לחגוג ביחד עם כולם יום הולדת בלתי נשכח. בקיצור, החוויה תלווה אותנו עוד הרבה זמן, מומלץ בחום לכל מי שעוד לא חווה. וכמו שכתבנו לחנן – הבנו , עוד לפני שחזרנו. תודה ענקית לחנן וצוות טריפולוג'י על הטיול המהנה גדוש החוויות והאתגרים, ולצוות המנהלתי על ההמלצה לצאת לטיול, וארגון הלוגיסטיקה בשלב התכנון. ישר כח לכולם. בברכת שנה טובה ולהתראות בטיולים הבאים.
משפחת לב, אוגוסט 2018
לפני כ 10 ימים חזרנו מטיול ג'יפים למשפחות ברומניה עם טריפולוג'י בהדרכתו של חנן אוחנה. ראשית ברצוננו להודות לכם על כך שהטיול שהוגדר "כמובטח" אכן יצא לפועל, למרות שהיינו רק 2 משפחות. החיבור עם המשפחה השנייה היה מיידי ובכלל עם כל משתתפי הטיול. יש לנו הרבה מילים טובות על תכנון המסלול, הגיוון, הנופים המקסימים, מסלולי ההליכה היפים וההפתעות שחיכו לנו ברכב ובמהלך הטיול. ברצוננו להודות בראש ובראשונה למדריך חנן שדאג לכל פרט בטיול. חנן "חש" את הקבוצה ויתרה מזאת הבין כל אחד ואחת מאיתנו, מקטן ועד גדול. במרבית הפעמים לא היינו צריכים לבקש דבר, חנן אירגן את המסלול ושינה אותו במידת הצורך בכדי להתאימו לחברי הקבוצה או ללוח הזמנים. אחרי יום אחד הוא הבין מה כל אחד אוהב/רוצה. אם זה מה אנחנו אוהבים לאכול או מה הילדים משתוקקים לראות (דובים..). בשקט שלו ובקסם רב הוא אירגן את יום הטיול הארוך שלנו כך שכל אחד וכולם ביחד יצאו מרוצים. אנחנו יודעים על מקצת הבלת"מים שהיו בטיול שלנו, לדוגמא שהמזוודה שלו עם ציוד הקשר ושאר הדברים לא הגיעה, ולמרות שהאיחוד עם המזוודה היה רק בשדה התעופה בחזרתנו לארץ, חנן לא התרגש תוך כ 3 שעות דאג לארגן מכשירי קשר חלופיים לג'יפים. אנו מניחים שהיו עוד מספר דברים בלתי צפויים, אבל זה לא הוריד את החיוך מפניו של חנן ואנחנו כמטיילים לא חשנו בדבר. ועדיין לא ציינו את הידע הרב שלו בהיסטוריה של רומניה, בעלי החיים, תפעול הג'יפים ובכלל, חוש ההומור שלו ומעל לכל האחריות לבטיחות לאורך כל הדרך מהצ'ק אין לטיסה בנתב"ג ועד קבלת המזוודות חזרה בחזרתנו. תמיד חנן היה שם לראות שאצלנו הכל בסדר. אשרי החברה שאלו מדריכיה. כמובן שלנציג המקומי מירצ'ה היה גם חלק נכבד בהצלחת הטיול, ומכאן אנו מבקשים מכם למסור לו את תודתנו. חזרנו מרוצים, מלאי חוויות ומחכים לשוב ולטייל אתכם ועם חנן בטיולים נוספים.
משפחת זמיר, אוגוסט 2018
בתאריך 12.08.18 יצאנו לטיול ג'יפים בפירנאים דרך החברה הגיאוגרפית - טריפולוג'י (טיול משפחות). פעם ראשונה בטיול מאורגן לאחר נסיעות רבות בעולם ופעם ראשונה בטיול ג'יפים. החששות היו כבדים מהרבה בחינות. שבוע לאחר מכן סיימנו את הטיול עם חיוך, עם חברים חדשים ועם היכרות עם מדריך מעולה בשם עמרי פישר. מדריך מקצועי, בעל ידע נרחב בתחומים רבים, סבלן, נעים, אכפתי ובעיקר מכוונן מאד לילדים, דבר שתרם מאד גם להם וגם לשקט שלנו. אז תודה רבה לכולכם על הארגון, שימת הלב לפרטים הקטנים ובניית מסלול מעניין, אתגרי ומרהיב כאחד.
משפחת עוז, אוגוסט 2018
זו הפעם הראשונה שהשתתפנו בטיול ג'יפים עם טריפולוג'י. המדריך לאון היה נהדר בידע וסבלנות רבה לכל בקשה של המטיילים. הוא הוביל אותנו בבטחה בדרכים הרריות וחצית נחלים, חוויות חדשות מדי יום, הרשמים עדיין אתנו. מקומות הלינה היו סבירים ובעיקר נהנינו מהמאהל של טריפוליג'י (מלון 5 כוכבים באמצע הלא כלום). הגיפים היו בסדר, התקשורת ביננו עבדה ממש טוב עם מכשירי הקשר. הצוות המקומי היה מצוין ועזר בכל מקום שאפשר. האוכל היה טוב ובשפע והפיקניקים והפסקות הקפה שהיו. אין לנו מילים לתאר את הטיול הזה, ובטוח שעוד נצא לטיולים אחרים אתכם. אני גם רוצה לציין את הקבוצה שהשתתפה בטיול הם היו נהדרים.
משה וקטרין עזריאל, אוגוסט 2018
זו הפעם הראשונה שאני ודניאלה יצאנו לטיול מאורגן עם הרבה חששות. אני חייב להגיד שהטיול היה מופלא. המדריך הישראלי היה מצוין וטוב מאוד עם ידע רחב. הצוות המקומי של המדריכה ואנשי המנהלה היה נהדר עם רמת שירות גבוהה מאוד. הארגון והתכנון היה מצוין והאנשים שהיו בטיול היו אחד אחד. בהחלט עשינו את ההחלטה הנכונה כשבחרנו לצאת לטיול המאורגן הראשון בחיינו אם טריפולוגי.
מרדכי זקס, אוגוסט 2018
יוקי מדריך מעולה. עמד בכל הציפיות (הגבוהות) שהיו לי. בקי בכל ההיבטים ההיסטוריים, גיאוגרפיים, תרבותיים, פוליטיים, אנתרופולוגיים ועוד של האזור. בעל תשוקה להדריך והדבר הורגש בכל רגע. לא פחות חשוב, בעל רגישות אנושית ויכולת הכלה יוצאים דופן. יותר מאשמח לצאת אתו לטיולים נוספים. התרשמתי מאד לחיוב גם מבאסו, אם כי באופן טבעי האינטראקציה שלי אתו הייתה פחות אינטנסיבית.
מסלול מופלא. חלוקת זמן מדויקת. חוויה של "פעם בחיים". לוגיסטיקה ללא דופי. לא נחשפתי לאף תקלה. הכנה מעולה. ידעתי בדיוק למה לצפות.
שורה תחתונה: אני כבר מצפה לטיול הבא שלי עם טריפולוגי.
רפי ומרים כהן, אוגוסט 2018
אז במה אתחיל, טוב אתחיל בסוף: היה 10
הכל פשוט דפק. הקבוצה היתה 10 - אחלה משפחות, כימיה מעולה בין כולם, הבנה, הקשבה, אכפתיות ומתן מקום לכולם. בתי מלון היו 10 - מפנקים, ממוקמים במקומות מיוחדים, נקיים, ארוחות בוקר טובות, ממש מעולים. ג'יפים היו 10 - אחלה ג'יפים. טויוטה 4runner . ללא תקלות (כולל חבילת ההפתעה שקיבלה את פנינו בכל ג'יפ.) טיוסות 10 - היו אחלה. מכונאי מלווה במשך כל הטיול היה 10 - בחור לעניין שדאג שהכל ינגן למרות שלא היו תקלות ברכבים. אבל נתן שקט לכולם שבכל תקלה אם תהיה הוא איתנו. מדריך מקומי היה 10 - מדריך נחמד מאוד ואדיב. מכיר את המסלול וידע לסייע בכל הדרוש לכל אחד מאיתנו. שי לוי המדריך היה 10X10 - בחור באמצע שנות השלושים, חייכן ומשרה אווירה נינוחה במהלך כל הטיול. דאג לפנק אותנו בארוחות מגוונות ובתפריט עשיר. דאג לכל הדרוש לנו. העביר הדרכות מעולות באמצעות מכשירי הקשר במהלך הטיול, אתגר את הקבוצה בחידות רבות והעביר סיפורי מיתולוגיה בצורה מדהימה. הפתיע בעצירות במקומות מיוחדים ולא שגרתיים, פינק בפיתות חמות ומיוחדות בדיוק כשהבטן הרגישה שזקוקה למשהו, עצירות לקפה ותה בשטח עם וופלים ומתוקים, ידע להקשיב לקבוצה, ובאותה העת להוביל תוך נעימות מיוחדת. כולנו התאהבנו בו, המבוגרים והילדים יחד. על המסלול - היה 10 - מסלול מאוד מעניין עם המון שטח ובערב מתפנקים בבתי מלון מפנקים. שטח מאתגר ומעניין, לעיתים נדרש ניווט אותו צלחו המדריכים בהצלחה ללא אף טעות בדרך.
לסיכום - בדיוק הטיול לו ציפיתי מכל ההבטים. וכמובן, מלי שמאחורי הקלעים בדקה שהכל דופק ומנגן.
בטוח שנפגש בעתיד
עופר קיסר, אוגוסט 2018
טיול מדהים, מרתק, יפהפה, עוצר נשימה. עדרי סוסים במורדות ההרים, שלג בפסגות, ילד רועה על סוס ויורטה באמצע גן עדן. ואתם טריפולוג'י, טיול שלישי שלנו אתכם, ושוב הפתעתם ושוב הכל מעבר לצפיות - החל משמפניה על שולחן עם מפה לבנה במעבר הרים נידח, דרך הצוות המלווה שטיפל מיד בכל בעיה, הסברים וסיפורים מאסף המדריך, ג'בלון המדריך הקירגיזי שכולנו התאהבנו בו, עפיפונים ואופניים לילדים ועד לאסלה הפירחונית ומטהר אוויר בשרותי "בול קליעה" במאהל "האגם הנעלם". מושלםםם!
תודה ענקית גם למלי ולכל אלה שמאחורי הקלעים, אלופים! ולמי שרוצה לשמוע פרטים נוספים - בשמחה, קבלו את הטלפון שלנו ממלי.
משפח וייזר, אוגוסט 2018
אוף... מה נותר עוד לומר שלא נאמר כבר מיליון פעם בטיול? היה מדהים.
הנופים, האנשים, הצוות, האווירה, האוהלים... הכל.
טיול מתוקתק לתפארת. המחשבה הרבה שהושקעה על מנת למקסם את החוויה לכל הנוכחים, נגעה לליבנו. נהנינו מכל דקה.
ההדרכה בפיקוד אסף המקסים הייתה משובחת. ידיעת החומר והרצון לחלוק את הידע הרב עם הקבוצה השאירו אותנו תמיד עם מערכת הקשר פתוחה בפול ווליום שלא נפספס משהו חס וחלילה. הנכונות "לחשב מסלול מחדש" לטובת בקשה מיוחדת זו או אחרת, תמיד עם חיוך. היכולת לפתור כל בעיה, והיחס המדהים לילדים תרם רבות להנאה הרבה שלנו מהטיול כולו. ז'אבלון המדריך המקומי וצוות הסיוע עזרו לנו להכין ארוחות מפוארות בשטח ודאגו לטפל בג'יפים בכל תחנה אליה הגענו וכולם עזרו בשמחה למאיר לארגן את יום ההולדת שלי שלא אשכח לעולם. העלתם שוב את הרף הגבוה ממילא... מחכים בקוצר רוח ליעד הבא.
משפחת ברמן, אוגוסט 2018
שי היקר,
עברנו ביחד שבוע נפלא. הרוח הטובה והמזג הנינוח שלך, החיוך התמידי הנסוך על פניך והקלילות בה ניהלת את הטיול, הפכו אותו לחוויה וכיף גדול. תיווכת והנגשת לנו את הטבע הקסום של גאורגיה, עם הרבה פולקלור, אהבה והערכה למקום ולתרבות. היה עונג גדול לשמוע ממך את סיפורי המיתולוגיה היוונית, יחד עם הידע הרב והאוניברסלי שלך בכלל ובקיאותך בהיסטוריה של גאורגיה בפרט. הגענו עם ציפיות גבוהות והן התממשו במלואן ואף עלית עליהן. שאפו גדול לחברת טריפולוג'י ובמיוחד לך שפינקת, דאגת והנעמת לנו כל רגע ורגע בטיול.
אוהבים, מעריכים וכבר מתגעגעים ומחכים לטיול הבא.
כל חברי הקבוצה, אוגוסט 2018
לאסף גורן,
הניהול בטיול היה מצוין מאורגן כדבעי / כיאה לקצין שריון מבצעי.
הכלבים נבחו / השיירה עברה / ונחשפנו לארץ מופלאה.
בג׳יפים מפנקים ואיכותיים עלינו הרים / ירדנו גאיות / וחצינו נחלים וביצות.
עברנו בנופים עוצרי נשימה ומסעירים / אל מול ירוק אינסופי ומרגיע המלא בעדרי סוסים.
חנינו באוהלים מפנקים / במאהל מפעים / בליל רוחות וגשמים.
שלא נשכח / את האפוס של מנאס / כל יום תקענו יתד חדשה / 7 יתדות בתרבות ובהיסטוריה של המדינה.
החל מההסטוריה הישנה / ועד לקירגיסטן החדשה,
זכינו ליתד שמינית / בדמות קיריל איוון וג׳בלון / שריפדו אותנו באינספור תחומים / ופרט לעצירת הגשם אתמול פתרו כל תקלה.
שמענו סיפורים ואגדות, לגמנו קומיס, חלב סוסים, אצל משפחה מקומית אוטנטית.
לפני צאתנו מהם לעת ערב / נשלח ילדם בן השבע על גב סוס / לקבץ את העדר למכלאה ללא היסוס.
אסף אתה שמח ענייני וקשוב.
תודה על סבלנות אין קץ / יכולת בכל דבר למצוא את הטוב / לזכור כל בקשה / להענות לכל גחמה
היה נעים / היה מרגש וטעים / ושכולנו נזכה לעוד כאלה טיולים.
פגשת אנשים שלא הכרת קודם ובנית מהם קבוצה נעימה לחברה / וממושמעת למסע / על כך תבוא עליך הברכה.
משפחות כהן ורמני, יולי 2018
רוצים להודות על טיול מהנה ומוצלח במיוחד.
חבל שאין לנו הקלטה של הסיכום המרגש של כולם מהאוטובוס בדרך לשדה התעופה ברביעי בערב... מילות תודה והערכה לשי על הדרכה מופלאה של קבוצה לא הומוגנית. לשי יש שילוב של ידע היסטורי נרחב ביותר, ויכולת מופלאה להעברת הסיפור ההסטורי והגיאוגרפי תוך שילוב שלווה וחוש הומור. שי לקח קבוצה של אנשים זרים מרקעים שונים, והוליך אותנו ביוון ביחד, בנועם ובעניין רב.
תודות לשי. המסלול עצמו היה מרתק, מעניין ומיוחד מאד.
משפחת בן דור, יולי 2018
אנו שמחים לשתף ולהודות על החוויה שחווינו, זכינו לטעום מפלאי הטבע ממקור ראשון במסע 5 כוכבים.
טופלנו בידיים שאכפת להם ועל כך תודה.
כפי שאומרים, הדברים הקטנים הם אלו המשפיעים ביותר על החוויה, וכאלה היו בשפע במסע החוויתי שהשתתפנו בו. מהרגע שהגענו לשדה התעופה בארץ, נעטפנו בדאגה מלאה לרווחתנו, ובכל הזדמנות פונקנו בעוד הפתעה ובעוד תשורה אך החשוב מכל הוא היחס, זכינו ליחס אוהב ואכפתי מאין כמוהו !
הצוות המלווה של הטיול : ג'אבה, איבן וקיריל, עשו מעל ומעבר למצופה ! והכל בחיוך רחב ובשפע של רצון טוב ! אסף, הנעים את דרכנו בהדרכה שופעת ידע, בסיפורים ואגדות מרתקים, ותמיד היה שם עבורנו בדאגה כנה לרווחתנו. זכינו בצוות המשובח שבמשובחים, ועל כך תודה !
מסלול הטיול היה מדויק, מדהים ביופיו וחווייתי מאין כמוהו , כאשר השפע שזכינו לו היה בכל היבט ולאורך כל הציר מכל הצוות , תשומת הלב לפרטים באה לידי ביטוי בכל תחום :
1. הדרכה מעולה
2. תשורות המתאימות בדיוק לצרכים בשטח : כובע לשמש , חם צוואר ושקיות חימום לקור הפסגות
3. הפתעות נעימות "חשבנו עלייך" : תליון מזכרת, שמפנייה בטבע, תמונות המעידות על החוויה שלנו, כובעים מקומיים למזכרת
4. יומן מסע – מלווה תמונות לסגירת המעגל
תודה רבה לאסף, ג'אוה, איבן וקיריל שהשביחו את החוויה בשטח
תודה לך מלי ותודה לכל הצוות בארץ, חשנו אתכם לאורך כל הדרך.
שלומית וקובי יהב, יולי 2018
הטיול לגיאורגיה היה מוצלח ביותר.
הלוגיסטיקה של טריפולוג'י פעלה ממש ללא דופי.
החל מההסעה בשדה התעופה בבטומיי, אירגון הג'יפים עם ההפתעות בתוכם, טיב הג'יפים ורמתם הגבוהה! [חשבנו שנקבל טויוטה ראב וכיו'ב וקיבלנו לנד קרוזרים גדולים, מרווחים וקשוחים...] הארוחות והנישנושים בדרך היו מושלמים. גם ברמת הטעם-אוכל ביתי גם במסעדות, וגם בכמות שתמיד הייתה מעל לקיבולת שלנו. נהננו מאד מן החלק התרבותי שאורגן עבורנו -רביעיית גברים בארוחה אחת ושלישיית רקדנים באחרת. הארץ -כמובן יפה מאד. רובנו, בני 55 ומעלה. כבר היינו בארצות רבות ומגוונות ולא 'נפלנו מהכיסא' למראות הנופים/מפלים/סכרים/פרחים וכו'. אבל מה שאורשה ניסה לעשות ולדעתי בהחלט הצליח זה לשנות תפיסתינו לגבי ארץ זו. הסבריו וידיעותיו היו מספקים, מי שמתעניין בתחום מיוחד יכול להשלים מידע בגוגל. ניהול ה'מסע' היה מוצלח. תפעול תקלות [אליהן היינו מודעים] היה מיידי ויעיל. אני מניח שהיו דברים רבים אליהם כלל לא נחשפנו -אשר טופלו גם הם ביעילות. רעיון סיום הנסיעה בג'יפים ומעבר לאוטובוס בפרברי העיר - הוא רעיון מבריק! בקיצור, כבוד גדול לכם ולאורשה על ניהול הטיול.
שים ניב, יולי 2018
במילה אחת: מדהים. בשלוש מילים: אורשה מלך גיאוגרגיה. בשם משפחת לוין אגיד: היתה לנו חוויה מדהימה, מעשירה ומהנה. הטיול היה מאורגן ומתוקתק לתפארת. אורשה התגלה כמדריך חכם, נעים הליכות, ידען, רגיש וקשוב. תודה גדולה לאורשה, למלי ולכל צוות טריפולוג'י.
משפחת לוין, יולי 2018
תודה על טיול נפלא!!! שי מדריך יוצא מן הכלל, כזה שמרגישים איתו בידיים טובות מהרגע הראשון. זה היה טיול בתוך סיפור, או סיפור בתוך טיול, חוויה רב חושית מלאה יופי, נוגעת, מרגשת, נהדרת😍 תודה על בחירה מוקפדת של מדריך נפלא. אין ספק שמדריך שיודע לגבש ולהוביל קבוצה, וגם מוכשר כל כך בכל השאר הוא הדבר החשוב ביותר. וגם על בחירה טובה של המקומות לטיול, הלינה, האוכל- הרגשנו כמו בערוץ החיים הטובים. תודה על הכל נפגש בטיולים הבאים😘😘😘 אילן ורונית סעדון
אילן ורונית סעדון יולי 2018
זהו הטיול הראשון שלי עם חברת טריפולוג'י ובטח לא האחרון . ברצוני להודות לכם חברת טריפולוגי ,לצוות המקצועי ,למדריך הראשי צביקה אמדור ולכל העוסקים במלאכה מאחורי הקלעים על שעשיתם הכל וגם הצלחתם שהטיול הזה יהפוך לחוויה בלתי נשכחת . בחירת מסלולי הטיול ,רמת ההדרכה ,וכל סידורי הלינה והאוכל היו טובים מאוד .חזרתי הביתה עם חיוך גדול וחשק לעוד טיול . תודה מיוחדת לצוות המדריכים צביקה אמדור והמדריכה המקומית גרנקול שהיו קשובים ונתנו מעצמם מעל ומעבר . בנוסף עלי להודות גם לחברי האחרים לטיול .מרקם אנושי נפלא ומגוון שתרמו כל אחד בדרכו וכולם יחדיו להצלחת הטיול . בברכה ולהתראות בטיולים הבאים
עופר שמע יוני 2018
מלי יקרה ושוב, פעם נוספת, את מוכיחה שאת יודעת את מי את משלבת עם מי וסתם אנחנו נכנסים ללחץ. אז חזרנו מעוד טיול מופלא והפעם לקירגיסטאן.... הגענו ארצה מלאים וגדושים בחוויות, מפונקים בדרך שאך ורק חברת טריפולוג'י יודעת לעשות, מאוהבים בעוד מדריך שלכם....צביקה הוכיח לנו שכל מדריך שלכם הוא פצצה בדרך שלו ולפי האופי שלו! צביקה דואג, מלמד, מעשיר, מחזק ותומך, מוביל בנועם ובעדינות את הקבוצה ונותן לנו הרגשה שיש מי שיודע ויש מי שייתן לנו את המקסימום שניתן. המסלול יפיפה...חבל שהטבע העלים את האגם הנעלם.....הדרכים ייחודיות כל כך שבאחד הימים תהיתי אם עוד מישהו נוסע בדרך שלנו או רק אתם גיליתם את המסלול. אהבנו כל רגע!!!! כרגיל לא יכולתי להתאפק וכבר משם פירגנתי לכם באהבה ואני מחכה לראות איך צביקה יחזור מצ'צ'ניה כדי להתכונן לשנה הבא. אז שוב תודה גדולה מאתנו
טלי ודובי קופליק יוני 2018
I would like to drop a few lines regarding our unforgettable trip to Kyrgyzstan, 28 June – 9 July 2018 Like last year, our first trip with Tripology to Georgia, this trip is a memorable one as well. Right from the onset till the end everything was perfect and Waltraud and I enjoyed it enormously! Certainly, this is only possible if everything is planned well and in detail. We would like to compliment also our guide Zwicka, who was very engaged and exceeded our expectations with his historical knowledge, his positive attitude, kindness and pleasant personality. Looking forward to joining more trips organized by Tripology with Zwicka as our guide. Please forward this message to Zwicka on our behalf…. Keep up this good work! Warm regards
יובל וקנין קירגיזסטן , יוני 2018
אני רוצה להודות בשם עפרה ובשמי לאורשה ולחברת טריפולוג'י על חוויה נהדרת בטיול לצפון יוון.אורשה מדהים בכמות הידע שלו וצורת העברת החומר ושילובו במקום ובזמן.הוא לא חסך מאיתנו חוויות גם כאלה שלא היו בדיוק בתכנון ולא עבד לפי הספר במובן החיובי.השתלבותו וצניעותו הפכו חלק מהקבוצה שלנו. הכל היה מושלם החבורה,המקומות והנופים,האוכל,מזג האוויר ועוד.אני חושב שאני מעביר את החוויה בשם כל הקבוצה שלנו. זאת נסיעתנו השניה עם טריפולוג'י וכמובן שנמשיך אתכם ליעדים הבאים.
עפרה ויונה קורן פסח 2018
אורשה הוא מקצוען, עשיר בידע נעים וקשוב, הופך את הטיול העשיר והמעניין לחוויה מרתקת עם קבוצה מגובשת ומרוצה, אווירה מעולה, נופים מדהימים אליהם חוברים סיפורים ומידע מרתק. הנאה צרופה
משפ מרכוס פסח 2018
מאיפה להתחיל... הטיול היה נפלא, מרתק , הכל עבד כמו שצריך - גם הקדמת הטיסה לארץ! שי המדריך היה שנון, ממצא, מעניין בעל ידע רחב בהיסטוריה. אוהב את יוון ונהנה מעבודתו. איש מדהים!!! נשמח לצאת איתו שוב לטיול ג’יפים
ליאורה שפונדר פסח 2018
גם אנחנו נהננו מטיול מופלא וחזרנו עם טעם טוב מהטיול. הרשמים עדיין מלווים אותנו. הארגון ההדרכה והמקצועיות היו למופת. הרגישות הרבה מיצידו של גיא ואף עמידתו לצידנו בנחישות רבה כשהיה צריך היו מעל למצופה. הצוות המקומי תפקד מצויין והתחבר מאד אל הקבוצה הם הפכו לחלק מאיתנו. כמו שכבר ציין בארי המסלולים והאתרים נבחרו בקפידה. מרוקו ארץ מרתקת ומגוונת , הנופים מרהיבים האנשים מעניינים והשווקים צבעוניים. ועל כל אלה ניצח גיא עם ההדרכה והידע שלו שהוסיפו רבות. וכמובן החברה הנעימה שתרמה להצלחת הטיול לא פחות. בסופו של דבר אנחנו רוצים להודות על טיול מוצלח. נשמח להמליץ גם לחברים . חג שמח גיל ורננה.
גיל ורננה פסח 2018
נענים בשמחה לבקשתך. היינו עושים זאת ממילא. לא ייתכן מצב שבו אירוע כל כך מרשים, אשר עדיין לא השתחררנו מהשפעתו עלינו – יישאר ללא תגובה ואמירת תודה גדולה ! ניכרים, גם עתה, לאחר כמה טיולים מטעם חברת טריפולוג'י: החזון, המעוף, הטעם הטוב בחירת המסלול והאתרים, המעטפת המחבקת, הארגון המופתי, ההובלה וההדרכה המקצועית, היחס האישי והמתחשב והרוח הטובה מצידו של גיא, בחירת האתרים, "הצליפה" בבחירת מועד הטיול. אין ספק שגם למה שגילינו במרוקו ולהרכב הקבוצה שהתגלה כמעולה – היה חלק באירוע המוצלח. תודה לגיא, למלי, למלווים המקומיים שהפליאו במתן פתרונות והשיא- בניווט בתנאי סערת חול בסהרה, למערכת הלוגיסטית והארגונית אליה לא נחשפנו במלואה, אבל ברור שדאגה להבטיח את ההצלחה. גם "רוחו" של יזהר לא נכחה פיזית אבל ניכרה מאחורי הקלעים. בקצרה ובלי התפלפלות – נתראה בטיולים הבאים !
נעמי ובארי הולצמן פסח 2018
חזרנו מטיול בן שבוע של טריפולוגי בצפון יוון. מדריך הטיול, היה אורשה, שלוווה ע"י דימיטריס. אין מספיק סופרלטיבים כדי לתאר את עומק החוויה שחווינו במהלך שבוע הטיול. כבר ביקרנו באותו איזור קודם, תוספת העומק, בטיול עם אורשה, היתה בילתי רגילה. אורשה הוביל את הקבוצה, ברגישות, מקצועיות, תוך מתן פתרונות יצירתיים לבלתמים מקומיים. כל זאת תוך שהוא מוסיף ובונה את האינפורמציה על האיזור בהיבטים השונים, כמו הסטוריה גיאולוגיה היבטים אתניים ועוד ועוד. מעבר לאלה, אורשה הוביל קבוצה של 16 איש זרים אלה לאלה, וחיש מהר יצר קבוצה אחודה ומגובשת. כל זאת ברגישות ובחכמה. מתים על אורשה. עובדים איתו על הטיול הבא...
מיכל, גילי ולביא פסח 2018
אורשה הוא בעיני מדריך מעולה שיש בו את התכונות הנפלאות הבאות: כושר ארגון, דאגה עד לפרט האחרון, ידע רחב ומקיף, כושר הבעה מעולה, הבנת כל משתתף, כושר אילתור לנוכח שינויים בשטח, והכל בחן ובנועם. לבטח שכחתי משהו. מעבר לתשתית המעולה שנתנה טריפולוגי ושנתנה לאורשה כלים, אורשה הוא עושה הטיול.
יגאל כרמי, פסח 2018
היתה לנו הזכות והעונג לגלות את יוון ההררית עם חברת טריפולוג'י- לא ידענו כמה יוון יפה, מגוונת וידידותית. גיא רוזנס הדריך במקצועיות רבה, והפגין קשב רב לצרכי הקבוצה- עוד לפני שהספקנו לחשוב עליהם בעצמנו... זכינו גם במלווה יווני (שילוב מנצח) נדיר- דימיטריס. הילדים נהרו אחריו כמו היה החלילן מהמלין. הוא מהווה את ההוכחה לכך שלא צריך לדעת שפות כדי לרגש ולהתרגש. מסלולים נכונים, בתי מלון ציוריים, מסעדות טובות ויערות בשלכת. מתכון מנצח. תודה!
משפחות אהרון, אפרים, בכר וגנין סוכות 2017
לאורשה היקר! איך מסכמים חוויה מדהימה מיוחדת מרגשת ומעצימה שעברנו 12 ימים. היה טיול יחיד ומיוחד ואתה היית חלק משמעותי וניכר בהצלחה ובהנאה של הטיול הזה ובהגשמה של כל הפנטזיות שהיו לנו על מרוקו. ניחנת בכושר מיוחד , כבר מהרגע הראשון שפגשת אותנו להבין כל אחד ואחד מאתנו ואת הביחד שלנו, ולהפוך לחלק בלתי נפרד ממנו. על אף שהיית הצעיר בחבורה (ב 20 שנים לפחות בממוצע...) לקחת על עצמך בגבורה להיות המבוגר האחראי בחבורה. אין מה לומר זכינו!! אז, תודה רבה לך אושר,אורצ'ה היקר, על כל ההפתעות שהכנת לנו ,ושברוב המקרים הצלחנו לגלות לפני, על חוש ההומור, על שיתוף הפעולה, על ההבנה, על ההשתדלות היתירה, על רוחב הלב ,ועל החברות. אוהבים ומחכים לטיול הבא
מיכל וגלעד,רונית ודני,זהבה וליאור ,אלי ועופר,סיגי ואייל,ליאת ושי,לימור וצהל אוקטובר 2017
הי מלי, רוצים להודות לכם על טיול מהמם מאורגן למופת ומאד מפנק. ולך איתי היקר, תודה גדולה על טיול חווייתי!!!! עם השקט הנפשי שלך , הדאגה ,האכפתיות והכל ברוגע ומתובל בחוש הומור עם המון ידע גרמת לנו ולכל הקבוצה הנאה רבה מהטיול. זוהי נסיעתינו הראשונה עם טריפולוג'י אך ממש לא האחרונה. להתראות בהקדם. אשמח לקבל פרטים על טיול לקירגיסטן. בברכה ובתודה
קלרה ופרץ רוזנטל, סוכות 2017
מלי שלום. הטיול היה מהנה ביותר. ארגון היה מצויין, איתי היה 10, וגם המדריך המקומי, דמיטריאוס היה 100 אחוז. נראה לי שלכולם בקבוצה נשאר טעם של עוד. בהחלט אמליץ לחבריי ולמכריי לנסוע עם טריפולוג'י. תודה רבה
טיול יוון מבוגרים בהדרכת איתי בר, סוכות 2017
מלי שלום ב3/10/2017 בעלי(אלון) ואנוכי(אורית) בחרנו לצאת למסע ג'יפים גיאורגיה בחברת טריפולוג'י. ברצוני לשבח את יוקי בר אור אשר הוביל את הקבוצה למסע קסום בבטחה, בעניין בעושר של חוויות שפע של ידע!!!!!! ולעזרתו של יוקי המדריך המקומי באסו שביחד דאגו לכל פרט בטיול קסום. תודה, לחוויה מיוחדת ומרתקת, יישר כוח!
אורית ואלון פרס, אוקטובר 2017
נציגי חברת טריפולוג'י שלום רב, ברצוננו להודות על המסע לגיאורגיה בסוכות 2017 בהובלת יוקי בר אור ובסיוע בסו המדריך הגיאורגי, חמסה המכונאי וניקולאס המתלמד. אין זו לנו הפעם הראשונה במסע ג'יפים מחוץ לגבולות ישראל, עשינו זאת קודם לכן עם חברות מתחרות, אך הפעם יצאנו מגדרנו ומצאנו טעם מיוחד להודות ולשבח. אין המדובר רק בנופים עוצרי הנשימה של גיאורגיה, במסלולים המתאימים לאוהבי מסעות "שטח" ובאוכל הנפלא, אלא, ובעיקר, בתכנון הפרטים הקטנים ההופך את המסע בן 8 הימים- הקצר יחסית, למסע של ממש באמצעות מפגש בלתי אמצעי עם האוכלוסיה (למשל, באמצעות 'תרגיל השוק' ), הוספת מסלולים (הטורוסו – נהר הצבעים, העליה לאתר סקי בגובה 3,175 מטרים נוכח תנאי הראות הטובה), קריאת סגמנטים מהפואמה "עוטה עור הנמר" במכשיר הקשר, התייחסות מעמיקה להיסטוריה ולהווה והכל בצניעות ומתוך רצון כן למלא כל משאלה וגחמה של המשתתפים. נותרנו צמאים לעוד – ובטוחים כי נקח חלק במסעות נוספים.
איריס ואמיר סגל, סוכות 2017
לחברת טריפולוגי שלום. לפני מיספר ימים חזרנו מטיול גיפים בקירגיסטן בהדרכת ארז הירש. ראשית ברצונינו להודות לצוות המקומי בראשותו של JAVA. אלה טרחו ודאגו לנו ללא הפסק הכינו ארוחות צהרים ניקו סידרו והכל בשקט ועם הרבה רצון טוב.מדי פעם סיפוריו של JAVA היו מעניינים בכל עת ניתן היה לפנות אליו ותמיד התקבלה תשובה מפורטת עם חיוך רחב(שלא לדבר על האנגלית השגורה בפיו). ארז היקר!! נהגת בסופו של כל יום לסכם את אשר עברנו.בשפתךהמיוחדת והכל כך ציורית תארת את כל הנופים הדרכים ההליכות והארוחות שחווינו במהלך היום ואני תמיד רציתי להוסיף אחריך את המישפט "והיום איננו כלה". לא מצאתי דרך אחרת לתאר את אשר עברנו באותו יום ואת הציפייה ליום שלמחרת. בדרכך הכל כך מיוחדת דאגת לנו במשך כל ימי הטיול והעיקר הסבריך הכל כך מפורטים והמעניינים הוסיפו מימד מיוחד במינו לטיול.העברת לנו בצורה מושלמת את יחסך המיוחד והאוהב לקירגיסטן ובמיוחד לקירגיסטנים ולאורחות חייהם. אין לי ספק שהרבה בזכותך זכינו לטיול מיוחד במינו ובאוירה נעימה וחברותית. ואחרונים חביבים מלי וצוות המישרד הרבה תודה על האירגון המושלם!!! אנו מאחלים לעצמינו לקחת חלק בעוד אחד מטיולי הגיפים שלכם בעתיד.
ורדית ודורון בן ארצי, אוקטובר 2017
Dear Dimitrios Thank you for making us laugh all the trip,for all the foolishness and for all the "nuk nuk". You are charming person .warm and lovely . You made our trip much better.You get in our heart!!! We will always remember you. You have a huge heart and we want to thank you for all your giving to us.All our request you answered .
, Greece oct 2017
רצינו להודות לך על שהיית אתנו במשך שבוע של טיול מדהים ביוון. אתה מאוד נחמד, מתחשב וקשוב. נענית לבקשתנו ושאלותינו במשך כל הטיול . נהננו מהזכות לקבל אותך בתור המדריך בטיול שלנו. נהננו ללמוד ולשמוע על המיתולוגיה היוונית ועל יוון בכלל, ובמיוחד מהחידות ומשחקי הדרך. רצינו להודות לך על טיול מהמם, מעניין ומהנה. לא יכולנו לבקש מדריך יותר טוב ממך
ילדי הטיול ליוןן בהדרכת גיא רוזנס, אוקטובר 2017
הננו הח"מ, משפחת דדה, יצאנו בסוכות האחרון (4-11.10.17) לגיאורגיה, טיול ג'יפים למשפחות דרככם. הגענו למשרדי החברה כשבוע לפני הטיול לצורך מפגש הכנה עם המדריך אילן. מיד עם הנחיתה בטיביליסי קיבלה את פנינו בחיוך ועם חצ'אפורי מדריכה מקומית בשם מייקו. מייקו ואילן, בליווי המכונאי גלה, היו לצדנו במשך כל 7 ימי הטיול, 24/7 ללא הרף, אפילו על חשבון זמנם הפרטי. קשה לנו לבטא במילים את התפעלותנו מהאופן בו כל אחד מהם, ביחד ולחוד, נתן מעצמו להצלחתו של טיול זה. שיתוף הפעולה והכימיה בין אילן ומייקו היו יוצאי דופן ומיוחדים. היכולת של כל אחד מהם להתאים את עצמו לחברי הקבוצה ולמצבים הבלתי צפויים שקרו לנו במהלך השבוע והרצון שלהם לסייע לכל אחד מהמטיילים באופן אישי היה מרגש ביותר, ויוצא מגדר הרגיל. אופיים הנעים, האכפתיות, האדיבות, תשומת הלב והרצון שלהם לתת מענה לכל אחד ואחת (גם במקרים קיצוניים בהם זה לא היה חלק מתפקידם) אינם מובנים מאליו כלל. לא ניתן להישאר אדישים נוכח אורך הרוח, השלווה המיוחדת שלהם, הסבלנות, האדיבות והמקצועיות של כל אחד מהם. היכולת הנדירה של אילן להיות קשוב, מכיל ואכפתי היא סוד הצלחתו! הוא נתן מענה לכל מה שהיו זקוקים לו ברמה האישית, וברמה המקצועית... הרגשנו נוח לפנות אליו בבקשות שונות, ותמיד תמיד נתן לנו תחושה של ביטחון וש"הכל בסדר". ריגשה אותנו במיוחד מייקו, בדרכה הכל כך מרגשת ומכובדת בה סיפרה על מולדתה, מורשתה וערכי מדינתה. היא הצליחה לרתק אותנו ולרגש אותנו באופן בו סיפרה ושיתפה. יודגש כי למרות ועל אף שגלה המכונאי לא דיבר אנגלית, הוא ריגש אותנו ביכולת שלו להירתם בכל עת, לסייע ולתת מענה, פתח לנו את ביתו ואירח אותנו באדיבות מופלאה. יישר כוח!!!
גלית, מוטי וליאן דדה , אוקטובר 2017
אתמול חזרנו מטיול משפחות ליוון בהדרכת אלון שורק. הטיול היה חוויה מדהימה לנו ולילדים. כפי הידוע לך הקבוצה התארגנה ברגע האחרון וכללה משפחות, אמא עם בן, אב עם בן , אב עם ילדים אף זוג חברי ילדות. ילדים מגיל 8 ועד 17, עירוניים קיבוצניקים המושבניקים. הטיול הודרך על ידי אלון שתיבל את הטיול בסיפורים, מידע, חידות ובדיחות. בנוסף היה מלווה יווני בשם יאניס, שדאג להפסקות קפה, פינוקים וכל שביקשנו תמיד בחיוך ובנעימות. מסעדות מעולות, בתי מלון טובים למעט המלון בלילה הראשון. החיוך היה נסוך על פני כל המשתתפים לאורך כל הטיול. אווירה טובה. בקיצור כולנו נהינו מאד לרבות הילדים שלא רצו לצאת לטיול מאורגן וחזרו מאושרים עד הגג עם דרישה מעתה רק טיולים מאורגנים של טרפולוגי. מחכים לסוכות הבא לטיול לקירגיזסטן.
ענת, אבגד יהלי ותמיר מאירי יון 2017
We wanted to thank you for the wonderful trip we just concluded in Transylvania. We enjoyed all of the activities and places we visited. The hotels we stayed at were also very good. We especially wanted to highlight and thank our guide through the week, Mircea. All of us found him to be very pleasant, thorough and skilled. He has an excellent command of the history, culture, values and atmosphere of Romania and was able to impart this knowledge in a concise and thorough manner. Mircea has a pleasant and smiling personality and his ability to deal with issues - big and small - made all the difference. We highly recommend Mircea and we hope that our praise for his services and personality is passed on to his superiors
רן טל , רומניה 2017
רצינו להודות על הטיול שסיימנו השבוע, היה מוצלח מאוד, נהנינו מאוד מכל המקומות שביקרנו בהם, מהפעילות והמקומות המיוחדים, בתי המלון היו ברמה טובה מאוד, תודה רבה. במיוחד, רצינו לתת מילה טובה על מירצה. הוא היה מעולה, גם ברמה המקצועית , הידע וההיכרות עם המדינה, התרבות שלה, ההיסטוריה והורגש שהוא משכיל ואיכותי. הוא ידע להעביר את האינפורמציה בצורה ממצה ומענינת, כמו כן, אישיותו חייכנית ונוכחותו נעימה, והטיפול בדברים הנלווים הקטנים הם שעשו את החוויה מטובה למצויינות.
שי בזק, רומניה 2017
מלי וחברת טריפולוג'י - בערב החג שבנו מטיול לגיאורגיה המופלאה בהדרכתו של גיא רוזנס ובסו - המקומי . אין לנו מספיק מילים כדי להודות לכם על טיול שהיה - א ד י ר !!! קיבלנו , בנועם וברוחב יד , כל מה שיכולנו לבקש ואפילו הרבה יותר !!! תודה גדולה גדולה וברכותינו לשנה החדשה , שתהיה אף טובה מקודמתה . ללא ספק, נרצה בעתיד להמשיך ולטייל עמכם, ונמליץ בשמחה לחברינו לעשות זאת גם הם. תודה, תודה
עדנה ואהוד ממלוק,רתם ויעקב פוקס - ספטמבר 2017
כללי: הטיול היה כה מרגש, עוצמתי ומושקע שאנו רואים חובה (נעימה) לעצמנו לכתוב מכתב זה. 1. החברה: ההשקעה המיוחדת של החברה באה לידי ביטוי בכל רגע , בכל מקום ובכל אירוע. תשומת הלב לפרטים, חיפוש כל דרך אפשרית להנעים לנו את הטיול, ניצול הזמן באופן מיטבי, בחירת מסלול מדהים ולא סטנדרטי, בחירת בתי מלון הטובים ביותר (במגבלות האפשר במדינה), כפרי האוהלים המושקעים והנעימים עם כל הפינוקים המיוחדים , הפכו את הטיול ליפה והמוצלח ביותר בין כל טיולי הג'יפים שעשינו עד היום . (אנו טיילים וותיקים ומנוסים). על כל אלה ראויה החברה לציון הגבוה ביותר ואנו החלטנו שבמידת האפשר ניסע בעתיד רק עם טריפולוג'י. 2. המדריך: צביקה אמדור הוא אחד המדריכים הטובים (אם לא הטוב ביותר) שהכרנו. בעל ידע מופלג בנושאים שונים ומגוונים, נושאים הקשורים בטיול כמו גם בנושאים כלליים . צביקה נעים הליכות, רגוע ושליו, אך יחד עם זאת משרה משמעת בנועם. הוא בעל יכולת דידקטית, גישה חיובית ואופטימית, משתף, מקשיב ומספק משוב חיובי למשתתפים. הטיול כולו עם צביקה ובמידה רבה בזכותו , היה תענוג צרוף. לוואי וירבו מדריכים כמוהו. 3. הצוות המקומי: שלושת אנשי הצוות ובפרט סרגי מילאו את תפקידיהם על הצד הטוב ביותר, בחריצות , צניעות ויעילות יוצאת דופן. לא יכולנו לדרוש צוות טוב יותר. 4. הקבוצה: התמזל מזלנו וגם הקבוצה הייתה מיוחדת במינה, חברותית , אינטליגנטית וממושמעת ועל כך ברצוננו להודות לכל אחד ואחד המשתתפים. נשמח להמשיך ולטייל גם בעתיד בקבוצה זו. 5. לסיכום: טיול יוצא מהכלל עם חברה יוצאת מהכלל, מדריך מדהים, קבוצה מצוינת וצוות יעיל וחברותי יצרו עבורנו טיול מיוחד במינו שלא במהרה ישכח.
זהבה ודוד צח , ספטמבר 2017
הייה טיול ברמה עילאית כמו שרק טריפו... יודעים להפיק. צביקה מדריך מעולה שבמעולים , ארגון למופת , טיול מעולה!!!! טריפו.. שיחקה אותה החל מהדברים הכי גדולים ועד לפרטים הכי קטנים . אוכל מעולה, מלונות טובים ומאהלים ברמה הכי גבוהה. אפשר לומר שאתם בליגה אחרת. בקיצור 100 מתוך 100. מתכנן לטייל אתכם אולי במרץ 2018 . מאחל לכם לשמר את הרמה הזו לתמיד . בברכה
אורי נוני, ספטמבר 2017
- ביקשו ממני לומר כמה מילים טובות על המדריך והשלמתי עם "מר גורלי הטוב". - כידוע , אף אחד איננו מושלם, אפילו אני, אבל אני חושב שאסף הביא איתו 90-95 אחוז של טוב לטיול הזה ועל זה אני רוצה לדבר. - אני מדבר בעיקר על מה שאני אישית ראיתי, הרגשתי וחושב אבל נדמה לי שזה מייצג את מה שהקבוצה חושבת. - נראה לי שחווית טיול טובה מבוססת על : תוכנית טובה, קבוצה טובה ומדריך וצוות מקומי טובים. - התוכנית נראית לי מצויינת מצויינת אם נזכור גם את כל ההפתעות יוצאות הדופן שחיכו לנו. - הקבוצה הייתה מקסימה, פשוט 10 וזה כולל אותי ..... - המדריך :  ראיתי כבר לא מעט מדריכים שנתנו את "המינימום הנדרש". אני חושב שקיבלנו מאסף מעל למכסימום ( הגשש החיוור היה אומר כאן "עלינו אתך למינימום" בהיפוך כמובן).  הסטוריה: קיבלנו סקירה מקיפה, רחבה ומפורטת. כל כך מעניין !  אגדות : קיבלנו אגדות המהלכות בתרבות הקירגיזית.  רק לשם ההלצה – פעם אגדות הסתיימו בכך שהנסיך והנסיכה התחתנו והם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה. היום האגדות מסתיימות בכך שהנסיך והנסיכה התגרשו ועורכי הדין שלהם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.  קיבלנו סיפורי עם נהדרים ובלי לחסוך.  קיבלנו פתגמים, המון, שרווחים בתרבות הקירגיזית הנוודית. בכלל לא מובן מאליו.  אסף הקריא לנו שירים רלבנטים וזה היה נפלא.  למדנו מאסף המון המון על התרבות הקירגיזית, לפירטי פרטים של המנהגים השבטיים וסיבותיהם שזה ברמת פירוט כזאת ממש יוצא דופן.  השיא היה שאסף התייחס לארבעת הספרים של ג'ינגיס אייטמטוב בפירוט, היסטוריה שלהם והמוטיבים העיקריים. הואיל ורבים קראו לפחות חלק מהספרים זה היה מעניין ומרגש.  הארגון הלוגיסטי של הטיול היה מצויין, הנחיות ברורות וכמעט ללא תקלות.  רגישות לבעיות של אנשים, ופתרון בעיות בד"כ בצורה עניינית טובה ומהירה.  האגו הושם בצד וכל שאלה שאסף לא ידע לענות הוא אמר שיבדוק והוא בדק וחזר עם תשובה.  ההדרכה הכל כך מפורטת לנהגים והתייחסות לכל פנייה, מיכשול, פרה או סוס על הכביש , שילוב ההילוכים מנע לדעתי הרבה תקלות אפשריות. אני לא נהגתי בג'יפ מעולם והרגשתי די נוח.  ההשתלבות של אסף בצחוקים של הקבוצה, והיו רבים כאלה, הייתה כייפית ומקרבת.  אימרה של יוסי ורדי, מקים האקזיט הראשון, מיראביליס: "אתה מקבל מאנשים משוב בכל מיני צורות ובדרך כלל הוא נגוע באינטרסים, אבל אם הבאת אדם לידי צחוק קיבלת את המשוב הספונטני והכי אוטנתי.  אסף, מבחינתי אתה כבר חבר, וחבר מקבלים "על כל מגרעותיו" אז אני מקבל אותך כחבר, על כל......  נראה לי שאתה אוהב את מה שאתה עושה. זה מזכיר לי שתי אימרות:  גתה אמר :"אם אתה לא יכול לעשות את מה שאתה אוהב אז לפחות תאהב את מה שאתה עושה". אני חושב שאתה שניהם.  סופר אחד כתב שאם מחבר של ספר לא אוהב את הקוראים זה ניכר בספר. אז אצלך ניכר שאתה אוהב את הקבוצה – הקוראים – וגם את ההדרכה.  אתה היית לעזר כמעט בכל דבר באופן אפקטיבי וכמעט מייד.  נהניתי מאוד מאוד מהטיול והרבה מאוד בזכותך ובזכות הצוות המקומי המדהים שהיה לך כאן. - אז כקבוצה אנחנו מבקשים להודות לך על המאמץ המיוחד שהשקעת בנו ועל התוצאה המצויינת של ממש חוויה מעבר לטיול רגיל. - תודה רבה.
אסף מרדכי ( מרקי ), אוגוסט 2017
עכשיו, כששקע האבק, רציתי להגיד שהיה טיול מהמם לחלוטין! מזמן לא אספנו כ"כ הרבה חוויות בזמן כ"כ קצר, הצלחנו להרגיש את רומניה הכפרית דרך העצמות! יש לי רק מילים טובות להגיד על מאיר שבירו, איש יקר, סבלני, ידען וחקרן. איש מקסים. שלא לדבר על מירצ'ה המקומי שהילדים שלי היו לוקחים אותו הביתה לאימוץ מחר בבוקר. הרבה תודה לכם. חוויה נפלאה. אני ממליצה לכול דורש וגם לכמה שלא..
מרב בן נון, אוגוסט 2017
מבקשת להעביר לכם את תודותינו החמות והגדולות - קבוצת שומרי מסורת לקירגיסטן אוגוסט 2017 עם המדריך צביקה אמדור. אחנו כבר יומיים בבית ומתקשים להתעורר למציאות. חזרנו מטיול מושלם. טיול מדהים שחברו בו יחדיו נופים מטורפים ומיוחדים, מדריך מעולה עם צוות מושלם של טריפולוגי שרק דאג לנו כל היום לפינוקים והפתעות וחבורה עליזה שנהנתה מכל רגע. המסלול בקירגיסטן מאתגר, קשוח ומעניין ביותר. שיא השיאים היה שרשרת ההרים שבראשם עומד הטנג'רי שחיכו לנו, בהירים מוארים וברורים - תמונת נוף נדירה ביופיה. המרחקים העצומים, העמקים הירוקים, הסוסים היאקים והכבשים בכמויות בלתי נספרות. הנהרות, האגמים המקסימים, היורטות ובני העם הקירגיזי שקיבלו אותנו בכל מקום במאור פנים. צוות טריפולוגי טיפל בנו במקצועיות ובמסירות יוצאי דופן. הכל בכל כולל הליווי הצמוד שלך מלי מהרגע הראשון, דרך המפגש במשרד, הטיסות שהוזמן לנו מזון, בית המלון שחיכה לנו בבישקק למנוחה והתארגנות לפני היציאה - איזה התחשבות נפלאה, כל בתי המלון שהיו ברמת כוכבים ++ והיו מפנקים ומקסימים. היורטות הזוגיות בסון קול עם כל הפינוקים.. ומעל לכל המאהל של טריפולוגי בג'ילו סו עם שלל הפינוקים וההפתעות. הארוחות הכשרות והטעימות שליוו אותנו מבוקר ועד ערב והוגשו ביד רחבה ומפנקת. הטיפול בגיפים, העזרה עם הציוד האישי שלנו ועוד ועוד .... צוות שעבד במסירות ובמקצועיות והכל בחיוך ובשמחה תוך שיתוף פעולה ועזרה הדדית. ההפתעות שקיבלנו לאורך כל הדרך ושלל המתנות המקסימות רק הוסיפו להעצמת החוויה. ואחרון חביב, צביקה אמדור, מדריכנו המסור, היסודי והמדהים. מדריך מיוחד במינו שהקפיד ללמד אותנו כל פיסת מידע אפשרית בצורה מעניינת ונעימה, שדאג לכל מחסורנו ולכל צרכינו בחיוך ובשמחה, בסבלנות, בנועם ובמקצועיות. צביקה ידע לדאוג לנו כקבוצה אך יחד עם זאת לראות כל אחד מאיתנו כפרט. כל זאת מרגע היציאה ועד החזרה הביתה. צביקה שהוביל אותנו בביטחון מלא ובמקצועיות בימים חמים ובסופת שלגים - ידענו והרגשנו שיש על מי לסמוך. אין לנו מילים להודות על טיול מושלם, טיול עם אפס תקלות, טיול קשוח ומפנק טיול כשר ומקסים. מצפים כבר ליעד הבא וברור שבע"ה עם חברת טריפולוגי. תודה ענקית לכל הצוות של טריפולוג'י בראשון לציון ובבישקק.
איילת פוגל, אוגוסט 2017
בימים אלו חזרנו מטיול ג'יפים בקירגיסטן בן 12 יום אשר אורגן ע"י חברתך – טריפולוג'י . תקצר היריעה מלהביע את הערכתנו על איכות הטיול , הארגון המופתי והצוות המקצועי שלקח חלק בכול הנדרש מ-א עד ת . הטיול אינו קל ,אתגרי ואחר ממה שהכרנו עד כה. בדיעבד במפגש הראשוני איתך בו סיפרת על שינה בשטח ביורטות ,באוהלים ( 5 כוכבים ) , טמפרטורה שיורדת מתחת לאפס , דרכים קשות למעבר , מסתבר שלא ירדנו לסוף דעתך. אבל זה מה שעשה את הטיול מהנה ונכון כל כך, ההתמזגות בשטח, במרחבי אין סוף , בארץ בראשית רק אנחנו והטבע - הפכו את הטיול לקסום כל כך. המדינה מפגרת טכנולוגית וחסרת תשתיות בסיסיות , אבל כמעט כל דבר שהיינו צריכים דאגתם לספק לנו ובמיידי ,כך שלא היה חסר דבר. כחבורה שכבר טיילה בחצי עולם והיו בלא מעט טיולים אתגריים ואחרים , אנחנו רק יכולים להביע את התפעלותנו מהלוגיסטיקה ה"מטורפת" מהארגון המדוקדק , הירידה לפרטים הקטנים , הרגישות לכל אחד מחברי הקבוצה ,הדאגה לכול מחסור , המחשבה המוקדמת לכול פרט קטן ואפילו השולי ביותר ואולי מעל הכול , היכולת להיות "לארג'ים" בכול קנה מידה ללא התחשבנות , ברמה שלפעמים השאירה אותנו פעורי פה לא נוכל לסיים מכתב זה , ללא ציון מיוחד למדריך שליווה אותנו - ארז הירש , בחור צעיר, נעים, כריזמטי, אסרטיבי כשצריך , רגיש תמיד ויפה מלידה,שהוכיח יכולת מנהיגות וארגון מעולים , שהיה המבוגר האחראי, בעל ידע בלתי נלאה ( וויקיפדיה מהלכת על שניים ) , דאג לבטיחות ולביטחוננו ( וכאמור זה לא היה טיול קל ) ומעל הכול ידע לעודד ולדאוג לכול פרט ופרט נדרש , עשה מכל "לימון לימונדה" והפך את הטיול הזה לחוויה שרובנו כינו " ONE LIFE TIME " ולצידו צוות מקומי יוצא דופן ביעילותו ובמקצועיותו. הכל נעשה בשקט ובנועם כדי לגרום לנו להנאה מירבית . אפילו הידיעה שלא שטנו באגם הנעלם עם זודיאקים לא הצליחה לקלקל ולו במעט את הטיול . אין ספק שליעדים הבאים אותם נרצה לבקר ונדע שאתם מארגנים אליהן טיולים נשמח לעשות זאת בעזרת טריפולוג'י. ובנתיים , אנחנו משמשים שגרירים נאמנים ויח"צנים טובים לחברת טריפולוגי' וממליצים לכל מי שרק רוצה לשמוע שכדאי וראוי לטייל איתכם .
דפנה תמיר , מילנר רותי , מילנר רמי, ערן תמיר -אוגוסט 2017
איזה נופים ! הרים, קניונים, נחלים, אגמים, מפלים, מים ועוד מים, 50 גוונים של ירוק, כבשים על מדרון רחוק, שתילי המדהימה וכל הדרך עוצרת הנשימה בחפצורטי, פרות שתופסות בריזה על גשר מעל נהר, משאיות רוסיות, טריילרים מארמניה, דליקות (dalica) שנדחקות על הבולדרים בעליה לחזבגי, מ ס ח ר ר ! אבי גל מדריך שופע ידע והומור, עם מרים וגיוס המקומיים- צוות מנצח ! עשו לנו את זה ! וטריפולוג'י- לפנק לפנק.... חצ'פורי וחינקלי, יין כיד המלך וצ'הצ'ה כמובן, צ'יפס ליתר בטחון, וגם פירות וארגז חטיפים לכל ג'יפ. פיקניקים והפסקות תה/קפה בכרי דשא פורחים. אין עליכם ! תודה !
עמוס אריאלה ונועה וייזר , אוגוסט 2017
לאחרונה חזרתי מטיול ג'יפים בקירגיסטאן, דרככם עם המדריך המדהים אורשה. ברצוני להביע כאן את הערכתי הרבה ושביעות רצוני הרבה מחברת טריפולוגי (זה הטיול הראשון שלי איתכם). האירגון היה מעולה. חשיבה על כל פרט, השקעה במטייל מעל ומעבר בלי לחסוך, מקוריות, אחריות, מסירות... ולצד זה אני רוצה לשבח את אורשה המדריך הנפלא. בתור אחת שבאה מהתחום אני יכולה לאמר שאורשה מדריך יוצא דופן !!! מקצועי ביותר, בעל ידע רב ביותר, יודע להעביר את הידע באופן מרתק והחזיק אותנו המטיילים בהרצאות שלו מרותקים זמן רב. אורשה מקצוען גם בשטח, בקבלת החלטות תוך כדי הצורך, אחראי, מסור, רגיש למטיילים, דואג כל אחד, מתנהל באופן יוצא מן הכלל עם הצוות המקומי, נותן כבוד ורגיש לתושבים המקומיים כמו גם למטיילים בקבוצה, יודע לנווט את כל התפתחות הטיול באופן יוצא דופן !!!
ענת בן דרור,יולי 2017
רוצה לומר גם לך תודה על טיול נפלא מלא פינוקים והפתעות היה טיול מעולה מלא ריגושים ושיאים ולא רק אני חושבת כך..... אסף היה נהדר, השתלב והשתלבנו ממש נהדר המדריכים אין עליהם, ממש לחבק אותם על הנתינה הלא מובנת בכלל והקבוצה - איכותית אחד אחד וביחד מתכון מנצח - וניצחנו!! הנופים, הבתי מלון הכפרים של טריפולוג'י, הגי'פים על הכל מכל ועד הפרט האחרון - הכל היה מושלם!! כבר מתכננים את הטיולים הבאים ורק עם טריפולוג'י.
אמנון ומאיה גיא, אוגוסט 2017
אז זהו, תם הטיול הגדול/קטן במדינה הרחוקה- קירגיסטן, לרבים מאיתנו לקח קצת זמן לעשות סדר בין כול כך הרבה ה"סטן" אבל בסופו של דבר ירדנו לליבו של העניין. בסהכ 13 מטיילים, ב- 4 ג'יפים מלווים ב- 4 מקומיים ושני רכבים נוספים וצביקה. ונסענו בין הרים ועמקים, נגענו בקרחונים שכשכנו באגמים, הגענו לפסגות, כמעט גירדנו שחקים בנופים עוצרי נשימה והעין לא שבעה. ונפגשנו עם בני המקום, הקירגיזיים, שם בינות להרים והאגמים. היכרנו אורחות חייו, קרבתו לטבע למהותם של חיים: פשטות, בסיסיות, מינימליזם, קיום על חלב סוסות ובשר סוסים אין סוף מרחבים- כנפשם הגדולה של הקירגיזיים. גם למדנו רבות במהלך עשרת הימים, על תרבויות קרובות ורחוקות, ואורחות חיים משהו שונה, מקורי ומסקרן יחד עם שפע מידע מאתגר ומעניין. ועל כך אנו מודים לך צביקה שעמדת בגבורה במשימת ההובלה. כי להוביל קבוצה של טיילים וג'יפאים מנוסים מהווה אתגר לכול המדריכים. שכן בעלי עין ביקורתית וישירה יכולים להטריד את מנוחתו של כול מוביל שיירה. במיוחד כאשר ביניהם לא מעטים שיש להם "באג" ב"פונקציה" של הערכת סיכונים עד שצריך לרסן את הסוסים הדוהרים.. וכפי שנאמר, עמדת היטב במשימה, בנועם, בשקט וברוח טובה עם קול הבריטון הנוסך בטחון ושלווה, ידע מרשים על המקום והרבה מעבר לכך. הקשבה, רגישות אישית לכול איש ואישה, דואג לכול עניין פעוט כגדול ואפילו את הבדיחות לוקח ברצינות כשאול. ולא נשכח כמובן את הצוות המלווה החל מסרגיי, רומן, דניס ו- וולודיה שעשו הכול להנעים את הדרכים בנפש חפצה וחיוך מאיר פנים. לפעמים זה כבר היה כול כך "לא נעים" כול הזמן מפנקים, מפנקים, מפנקים.. ארוחות עם מספר מנות בגדלים בלתי אפשריים מלווים בתחושה של שירות שהישראלים כבר אינם מורגלים. "עצירות קפה", ארוחות שטח ללא הפסק (לפנק, לפנק, לפנק..) שקשוקה, סלטים עם אבטיח, שזיף ואפרסק (לפנק, לפנק, לפנק..) עם ציוני דרך בפסגות, כוס שמפניה ועוד הפתעות.. בקיצור, מעל ומעבר לכול הציפיות. קבעתם רף כזה גבוה של ביצוע ושירות שאפילו המנוסים שבינינו יכלו לצפות ובכך עשיתם אותנו במכוון וב"מזיד" גרופים לטיולים נוספים איתכם בעתיד. וכאשר עומדים לסכם ולהעניק ציון, תשע וחצי מתוך עשר! (הורדתי חצי נקודה בגלל הטכנאי שהכניס אותי לנחל בדרך עקומה והשאיר אותי עם אגו פגוע ללא תקנה...). ונאמר לצביקה מכול הלב מכול אחד ואחת מאיתנו- תודה גדולה, ושנתראה בטיול הבא.
גדעון שניר, יולי 2017
אורשה היקר שלנו יצאנו איתך למסע נוודים-בארץ יפה ומרוחקת-מארצנו הקטנה-לארץ גדולה ומיוחדת. קבוצת אנשים שהשאירה מאחוריה-משפחה,עבודה,מטלות ומשימות -יוצאת לטיול-ואינה יודעת מה תהייה מהות החוויות והמראות. היום-עשרה ימים בסיום המסע המיוחד,המושקע הקסום והנהדר- הגיעה העת להודות,להיפרד ולערוך סיכום קצר. סיכום קצר-תמציתי ומאד כולל-כי איך אפשר לתאר ולספר את כל העוצמות ואת כל מה שהתחולל ? נחשפנו לארץ בעלת מרחבים עצומים-נופים,הרים,כפרים,שבטים ואנשים יפים. ראינו קרחונים רבים בין רכסי ההרים,שלוגיות,יערות והמון אגמים ונחלים. הכרנו את דרך החיים של הנוודים,שעולים וחוזרים לכפרים עם הכילים,המשפחה והעדרים-רכובים על סוסות וסוסים. הכרנו את היורטה מבחוץ ומבפנים-נכנסנו אליה בהתפעלות -כמובן יחפים. טעמנו את הלחם וחלב הסוסים-שהוגשו באדיבות ע"י המארחים המחייכים. התארחנו אצל משפחות רבות-וראינו כיצד הנשים-את החלב מפרידות ויוצרות חמאה וכדורי גבינה לבנות וקשות. פגשנו ילדים רבים ויפים עם עיניים מלוכסנות-שכובדו בממתקים וצולמו במגוון תמונות. שמענו ממך על דרך המשי שהתפתחה לפני שנים רבות-ועדיין פועלת ומועברות בה סחורות רבות. זכינו לראות את הטבע היפה על היבטיו הרבים-עמדנו ,התפעלנו וצעקנו-וכמובן שתיעדנו בצילומים. הכרנו את המחוזות השונים והערים בארץ הגדולה-הסברת את ההיסטוריה,גיאוגרפיה,המסורת ואת השבט והמשפחה. הסברת על שבע יתדות התרבות של העם-את מקורות המים והיווצרות האגם. שמענו על המשמעות של הקלפאק שהגבר חובש-על הצניעות,הפשטות והדרך להסתפק במה שיש. סיפרת על מנהגים,חגים ומועדים וכיצד מחוזרות הבנות על ידי הבנים. נחשפנו גם לחוויה מיוחדת,מורכבת ומרגשת מאד-אימוץ ואילוף העייט-היוצא לצוד ארנבות. אותו עייט הידוע כעוף דורס המטיל אימה-ישב על ידינו וזכה לתמונה ועוד תמונה. קיבלנו יחס אדיב והמון פינוקים מיוחדים-ממך ומאנשי הצוות המדהימים. בתום עשרה ימים,קילומטרים רבים וגודש של חוויות נפלאות-אנו כאן כולנו-רוצים לכם להודות. לך אורשה היקר,לרוסתם,אנטולי ורומא הנפלאים,שדאגתם לנו במשך כל השעות וכל הימים. בשקט ובצנעה ועם המון סבלנות ומסירות דאגתם לאוכל,עוגיות ושתיה -תמיד עם שולחן ומפה לבנה. לך אורשה היקר-תודה מיוחדת וחמה -על הסברים מעניינים ומרתקים ועל הדרכה מקצועית וטובה. על גישה אנושית ואצילית מלווה בסובלנות רבה. גם כשהבענו רגעי נפילה או משבר-הבנת אותנו והסברת שזה סביר וזה עובר. כשהבענו התפעלות,אושר ושמחה-פניך קרנו מהנאה וגילית אמפטיה רבה. בזכותך הכרנו ארץ רחוקה ולא מוכרת-עם טבע בתולי ומיוחד -בקצה היבשת. כמה הטבע עוצמתי ומרהיב עיניים-כמה יפים השמיים וכיצד הם משתקפים במים. בזכותך אורשה-הכרנו חברים חדשים-אנשים נפלאים וחמים. בזכותך פגשנו חברים מימים אחרים. בזכותך-בילינו בחופשה מיוחדת ויפה שעוד לא החלה לחלחל להכרה. החוויות המראות ,התמונות וכל התחושות -ילוו אותנו עוד שנים רבות. המילים-מדהים,מקסים,יפה ומיוחד-הן מילים קטנות ומעט רדודות- כדי להביע את התחושות ועוצמת החוויות. כן -זו קירגיסטאן-ואנו בגאווה נספר שהיינו איתך-כאן. ולכם אנשים יקרים-תודה רבה לכל אחד על השותפות והנתינה כל איש בדרכו המיוחדת -תרם לקבוצה להיות טובה ומיוחדת. תודה שהייתם חלק בלתי נפרד-של טיול מקסים ומיוחד. כבר בתחילת הטיול חל קירוב לבבות-הוסרו חששות,נוצרו קשרים,קיבלנו והענקנו מתנות. סיפרנו בדיחות,חדנו חידות.נהנינו מאילן המקסים -מהבדיחות והחיקויים בשפות השונות. מי ייתן וניפגש עוד פעמים רבות-בטיולים בארץ או באחת היבשות. תודה לחברים החדשים ותודה על הזכות שהכרנו וטיילנו אתכם. תודה לאורשה הנפלא והמיוחד -תמשיך להוביל עוד המון טיולים ולחשוף אנשים למקומות ועמים רבים. תמשיך לשמח אנשים-ולעשות אותם מאושרים. ושעוד ועוד מטיילים-יאמרו בגאווה -שאתה אורשה הטוב והמקצועי שבמדריכים תודה לרוסתם,אנטולי ורומא המקסימים-אנשים נפלאים,אדיבים ומסורים. אוהבים אתכם
פנינה נדר ומטיילי קירגיסטן , יולי 2017
מקובל כי אין אומרים שבחו של אדם בפניו לכן שתקתי בשיחת הסיכום. היום ספון בביתי ומוגן מתרגשות אני יכול לומר כי צביקה נמנה על העילית של המדריכים שפגשתי בטיולי השטח וממרום גילי המופלג אכן פגשתי!! לחברת טריפולוג׳י אומר כי כל מילה שכתבה יהודית הוא על דעתי וכי רכשתם בכבוד 13 משווקים נוספים לחברה. המשיכו כך ותקצרו את פירות האיכות בהמשך הדרך. שפו לעובדים ולמנהלים של החברה.
יצחקי וגילה שלה, יולי 2017
מלי ויזהר היקרים, אין בפי די מילים להודות לכם על הטיול הנפלא לקירגיזסטן. על יופיה של המדינה הזאת ותושביה הנחמדים אמנם אתם אינכם אחראיים, אבל אתם אלה שנתתם לנו את ההזדמנות לבקר שם ולהנות מכל מה שיש למקום להציע לתייר. ולא רק זאת - הביצוע היה לעילא ולעילא, ואפרט: א. טיול ג'יפים הינו הדרך האולטימטיבית לטייל בארץ ההררית הזאת, שדרכיה אינן מפותחות (בלשון המעטה). הרכבים שהעמדתם לרשותנו היו מן הסוג הטוב והנוח ביותר, כולל מכונאי ונהגים מנוסים שהתלוו למשך כל המסלול. ב. פתרונות הלינה ש"טריפולוג'י" הציעה לנו היו מהטובים ביותר האפשריים. החל במלון בבישקק, וכלה במאהל המדהים של טריפולוג'י - שהפתיע ביותר ברמת ההשקעה שנעשתה שם לרווחת המטיילים. עוד דוגמא לדאגתה של החברה שלכם לנוחות המטיילים היתה הוספת לילה בגסט-האוס הנחמד והנוח במקום המלון במקום הבא, שלא עמד ברמה הנדרשת (לפי מדד-טריפולוג'י). ג. חברת "טריפולוג'י" חרטה על דיגלה את הסיסמה "לפנק, לפנק, לפנק", והדבר בא לידי ביטוי באינסוף אופנים - החל מן התשורות הנחמדות שהחברה העניקה לנו בשפע במהלך כל הטיול, עבור בארוחות שהוזמנו עבורנו במלונות (וגם בטיסות-השכר, שם הוגשו לנו ארוחות, בעוד שכל הנוסעים האחרים שרצו לאכול, רכשו את המזון בכספם), בהפסקות הקפה והצהרים שבהם צוות הטיול (בעזרת המטיילים) הכין ארוחות נהדרות, בשפע בלתי יאמן. ובנוסף, תשומת לב לפרטים הקטנים שכל כך יכולים לשמח את המטייל, כמו, למשל, כיבוד בשמפניה בעצירה במעבר הרים מיוחד במינו, או, לחלופין, העמדת כלי-קיבול מיוחד (Travel-john") להשתנה בלילות בהם ישנו באוהלים, על מנת לחסוך מאתנו את הצורך לצאת בלילה הקר אל השירותים במאהל. עוד דוגמא ל"לארג'יות" של "טריפולוג'י" היא העובדה שהחברה העמידה נהג לרשותי ולרשות עוד שתי מטיילות שאינן נוהגות בג'יפ, ללא כל תמורה נוספת על מחיר הטיול. אם לסכם את הדברים - טיילתי הרבה מאד במשך השנים, וטרם נתקלתי בחברת טיולים כל כך נדיבה ומשקיעה - דבר שכבר נוכחתי בו בשנת 2010 בטיול ג'יפים ליוון ההררית עם חברת "יזהר טיולי-שטח" - שהפכה אחר כך ל"טריפולוג'י" . ד. ולבסוף - כמה מילים על מדריך הטיול - צביקה אמדור. הנה מה שכתבתי לו בסיום הטיול: "צביקה היקר, אני שולחת לך, כמובטח, את רשימת המטיילים שלנו והפרטים שלהם. כך תוכל לשלוח לכל אחד ואחת מאתנו את סיכום הטיול, ואני מודה לך מראש על השירות הזה. זאת גם ההזדמנות לומר לך עד כמה נהניתי מן ההדרכה שלך, מן הרצון הטוב, הנכונות למלא כל בקשה, הדאגה לכל אחד מהחברים, בעיקר לאלה שלא הרגישו טוב. וכמובן - הידע הנרחב שלך, והגשתו המעניינת ובמידה הנכונה בכל פעם. שלא לדבר על יחסי העבודה המצוינים שהיו לך עם הצוות המקומי. אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל טיול הוא המדריך, ותרומתך לטיול הנפלא שהיה לנו לא תסולא בפז. אני מאחלת לך מכל ליבי המשך חיים טובים, מספקים ומאושרים." למחרת הגעתנו הביתה, שלח לנו צביקה סיכום מפורט ביותר של הטיול - גם כן שירות מיוחד שכל כל מדריך מציע למטייליו. הייתי יכולה להמשיך ולספר על כל נפלאות הטיול, אך נראה לי שהדברים מבטאים היטב את התרשמותי ואת חווית הטיול המצויינת שזכיתי לה. בהערכה עמוקה, בברכה, ובתודה רבה,
יהודית יצחק, יולי 2017
וידוי קטן: יצאנו לטיול הזה כשאנו מצפים לרמה הגבוהה ביותר של טיול ג'יפים. טיילנו לא מעט עם טריפולוג'י ומספר פעמים עם חברות אחרות. מטריפולוג'י אנחנו מצפים למקסימום: מבחינת מסלולים, ארגון, הדרכה, התייחסות לתקלות ושינויים תוך כדי טיול. קיבלנו בדיוק את מה שציפינו. המסלול מגוון ויפה - דרכי עפר אירופאיות, עיירות סקי יפיפיות, באיטליה ובצרפת גם יחד. הנופים היו נופי הרים מרחיבי לב, פריחה מגוונת באוגוסט, יערות עצים, נופי מדבר אלפיני. עדרי פרות שמנות בנקודות שונות, כבשים, מרמיטות ועוד. איתי בר מדריך מצוין, מנהל את הטיול ועורך שינויים הכרחיים ביעילות ובצורה חלקה. הצוות המקומי - רודי וג'וליאנו - נהדרים. חביבים (גם אם רודי מאוד קשוח לגבי ההתארגנות בג'יפים) והוסיפו מאוד להצלחת הטיול. האלפים לא מגיעים בעוצמתם להרי השמיים בקירגיסטן. אבל בהחלט כבשו את ליבנו.
יעל וקובי בוגין , אוגוסט 2017
מלי וחב' טריפולגי בוקר טוב תודה ענקית לטיול שארגנתם לנו בהדרכת האלוף והאדם צביקה זכינו להכיר את היכולות שלכם לאירגון הטיול , הדאגה לכל פרט ופרט ההפתעות שבדרך, הצוות המלווה, עם הקסם של חבל ארץ זו. חזרנו מלאי חוויות נופים והערצה לחברתכם גם לך מלי מגיע תודות על הסבלנות והשרות הטלפוני, והיצוג של החברה
עדה שרון , יולי2017
ראשית שיש לציין שהייתה חוויה מדהימה היה טיול מאורגן עם אנשים מיוחדים במינם ונוצר חיבור מקסים ונוצרה קבוצה מגובשת מבוגרים וילדים כאחד אלקו היה אדיב וארגן בצורה מושלמת את חלקו בהדרכה במיוחד יש לציין את חיים ואת הידע הבלתי נלאה שלו בהסטוריה העביר חומר בצורה מענינית כולל לילדים שהשתתפו בהדרכות בצורה פעילה היה כיף גדול ויוצא דופן רק מילים טובות על כל הפרטים הקטנים והגדולים
עופר, יולי2017
תודה על טיול מקסים ליוון ההררית. הטיול היה מאורגן היטב. שבעה ימים של הנאה צרופה. ההדרכה של חומי התאפיינה בידע רב בתרבות יוון, סיפורי מיתולוגיה, הסברים על יוון העתיקה ויטון המודרנית. כל זה מלווה ביחס חם, אכפתיות הומור שלא נגמר. חזרנו הבייתה מתכננים את הטיול לשנה הבאה. שוב תודה רבה על טיול משפחתי איכותי ומושקע. בברכה
משפחת גרינבאום, יולי 2017
השתתפתי בטיול ג'יפים של 7 ימים של "טריפולוגי" לגיאורגיה מ 21/7/2017 עד 27/7/2017. אם לתאר את הטיול במילה אחת אז התיאור המתאים הוא "מושלם". אם לפרט מעט יותר אז כך: הארגון, המנהלי והפיזי של החברה מושלם. רוחב הלב של החברה, הרבה מעל המצופה וגם הוא מושלם. לא חסכו בדבר. כל הנושאים הטכניים פעלו ללא כל דופי. ג'יפים מצויינים, קשר מעולה, דיוק בתחבורה שאינה ג'יפים. פשוט לא נמצא עניין אחד שלא "דפק" כמו שעון שוייצרי. הצוות המלווה היה מושלם. החל מזוהר נבון המדריכה הישראלית הנפלאה, שהיתה מושלמת ועובר למדריכה המקומית בשם מרים (ה י' עם קמץ) שהיא חמודה ויעילה להפליא וכן האיש הטכני המקומי שהיה יעיל וגרם לכך שכל הנושא הטכני פעל ללא דופי. הרכב המטיילים היה נפלא. אני לא יצאתי עם אשתי אלא עם המחותן שלי ובתחילה חשבנו להוסיף תשלום כדי ששנינו נהיה בג'יפ אחד של שניים בנפרד מהשאר. בסוף ויתרנו על הרעיון הזה והיינו בג'יפ עם עוד שני משתתפים. טוב שלא היינו בג'יפ נפרד. כך הכרנו את כל המשתתפים כל המשתתפים הכירו אחד את השני והכרות זו היא חוויה בפני עצמה. לבסוף האתרים שראינו היו נפלאים מלווים בהסברים מעמיקים של זוהר נבון. הטיולים שהחברה מארגנת לאור הניסיון שלי יותר מומלצים גם אם העלות אולי גבוהה יותר.
יגאל כרמי, יולי 2017
איך למצוא מלים חדשות לתאר את גודל החוויה? אנסה להשתתף בטיול שמחייב לוגיסטיקה מורכבת, מסלול לא פשוט, תנאים לא צפויים וכו' וכו', ומעצם היותי אדם די ביקורתי, ולבחור במלה מ ו ש ל ם זה לא דבר של מה בכך. ואפרט: קירגיסטן מפעימה, מרחבים, גרניט של בריאה, שפע מים, אנשים מדהימים וכו' וכו' - זה נתון קיים. מה שטריפולוג'י עושה עם זה - זה כבר סיפור אחר. חזרנו בתחושה שהמוטו של החברה הוא להקפיד על קטן כגדול, לא להסתמך על יהיה בסדר, להעניק את מירב הנוחות ותשומת הלב, להקפיד על בטיחות, מקצוענות, גיוון ורמה גבוהה ביותר. כל הפינוקים שלכאורה קטנים, כמו כובע, חולצה, קמע כבר בהתחלה, הלוגו של החברה פרוש כקבלת פנים על מיטת המלון הראשון, אויר הפסגות באחוזיו לכוד בקופסת השימורים, כובעי הלבד, התמונות המדהימות ביורטה של מסיבת הסיום, הנגנים האותנטים, השמפניות (אמנם לא ורודות..) ששפעו בכל מעבר הרים ובוורנדה של האהל, קופסאות שהבטיחו שוקולד ובהפתעה חפנו כובע לאמבטיה שאין במאהל..., ואם במאהל עסקינן - וואאאאוווו - שנים שלא ישנתי באהל, ולא אכחיש שדי חששתי. אוי כמה נהנתי. איזו חוויה. האבנים צבועות לבן (ביד עובדי הרס"ר?) לסמן את המעברים, היורטה המפנקת כחדר אוכל, המזרונים הנוחים על המחצלת, וההפתעה - הבקבוק לפיפי - שוס!, המצעים המפנקים, השיחון הטריפולוג'י, וזה במאהל הצנוע. ולמפואר - השירותים אפילו עם מתקן לנייר הטואלט, המתקן לשטיפת פנים עם מגבת ומראה, את המקלחת לא באמת ניצלתי ועמכם הסליחה. היורטה המקושטת והפאנץ' ההיסטרי של שקעי ההטענה של הניידים מוצנעים בלבד היפה הקירגיזי. שפע האוכל הטרי מהשווקים, ציוד המטבח המושלם ברמה של מטרפה ומועך תפו"א, סכינים מושחזים לעילא שחרצו לי את האגודל. והצוות.... אוהו הצוות. בראש ובראשונה צביקה. נעים הליכות, קשוב, נטול אגו לחלוטין, משכיל באופן מעורר השתאות, בעל יכולת להעביר את הידע בצורה נהירה ומדויקת, רגיש לצרכי המטיילים, לדקויות בקשיים, שקול, אחראי, מקצוען, שולט במצב גם כשמסתבך, מוצא פתרונות לכל בעיה שצצה מבלי לנסות להתחמק, מנומס לקבוצה ולמקומיים, מקפיד לא לפגוע ברגשותיהם, מתייחס לצוות ברכות מחד ויודע להפעיל אותם ביעילות מופלאה. אפשר להמשיך הלאה והלאה. אעצור כאן. והחבר'ה המקומיים - איזה אוצר. חרוצים, מנומסים להפליא, יעילים, כל פריסה של קפה וארוחה עובדים כמו שדים, חייכניים, נענים לכל בקשה ברצון. והמקוצענות של המכונאים, שני האנדראים - הם חלק מהמכוניות, מטפלים בהן כמו אמהות דאגניות לתינוקן, כמעט מלטפים. ואיזה ארגז כלים, האיש שלי התפעל וקינא. סרגיי ואסן המתלמד הוסיפו הרבה ידע מקומי ועזרו לתווך עם המקומיים. במשך 11 ימי הטיול היתה אווירה נינוחה, הרמוניה בקבוצה, שיתוף פעולה, המון רצון טוב, עמידה בזמנים, בלי ברבורים ברשת, שיחות מעניינות, יופי של יחד. אני מאמינה שזה התאפשר הן בשל אופי המשתתפים וכמו כן בזכות ההתנהלות של צביקה, תכנון המסלול כך שיום קשה יפוצה ביום קל יותר למחרת, התנאים הכי נוחים והמתנה שהטבע העניק לקירגיסטן. לא נותר לי ולאישי יעקב להודות מקרב לב לכל העושים במלאכה, והמלאכה מרובה ללא ספק ומורכבת מאינספור פרטים. מרגיש לנו שמצאנו בית לטיולים שלנו בעתיד. תודה תודה
יענקל'ה ושיוי פרנס, יולי 2017
הבוקר חזרנו ממסע ג'יפים מדהים בחלק הצפוני של קירגיסטן, בהדרכתו של צביקה אמדור ובארגון TRIPOLOGY . גילוי נאות: אנחנו מטיילים הרבה בחו"ל ולתקופות של עד חודשיים. כל הטיולים שעשינו היו בתכנון שלנו וללא שותפים. זהו "הטיול המאורגן" הראשון שלנו וכמובן שהיינו קצת " מודאגים" מהאפשרות "לנפילות" כלשהן, כאשר "מישהו אחר" קובע לך את סדר היום, את הקצב , מתי תאכל , כמה תישן, וכמובן מהחבר'ה שאתה "עלול" לבלות בחברתם במשך 11 הימים של המסע. כל החששות התבדו. הצוותים הישראלי והמקומי היו מקצועיים בצורה יוצאת דופן, אחראיים, אדיבים ועשו מעל ומעבר למה שאני ציפיתי במסע מסוג זה. קבוצת המטיילים הם "מלח הארץ" ולא שמעתי "קיטור" אחד אפילו, גם במצבים שהיו קצת קשים יותר. כולם נרתמו להכנת ארוחות הגורמה בשטח וכמובן שהיחסים שנוצרו בין כל החבר'ה היו מדהימים. יתכן וצריך גם מזל "ליפול" לתוך קבוצה נהדרת כזו. צביקה- אוניברסיטה פתוחה מהלכת. מדריך ומסביר מעולה, בעל ידע על התרבות הקירגיזית ויכולת לתת הסברים בצורה מרשימה. נכון לקבל גם הסברים נוספים והערות מהמטיילים ומכיל בצורה נהדרת את הגחמות של כולם. מדריך נהדר!!!! תודה ל TRIPOLOGY על ארגון יוצא דופן , עד הפרטים הקטנים ביותר , שהפכו מסע זה לכל כך מוצלח ומהנה.
ערן וחמדה כהנא יולי 2017
מלי וצוות טריפולוג'י היקרים, אמנם חלפו כבר כשבועיים מאז חזרנו מהטיול לגיאורגיה (כנראה שזה הזמן שלוקח להתאושש מגיאורגיה הנפלאה) אבל בשמי ובשם שלמה אני מבקשת להודות לכם קודם כל על ההמלצה על היעד המקסים, ובהמשך אני רוצה להודות ולפרגן לכם על הטיול הנפלא שחווינו עם צביקה אמדור. זה לא מובן מאליו שטריפולוגי (נודע לנו כי 3 זוגות ביטלו ברגע האחרןו) ארגנה את הטיול ל- 7 מטיילים עם 3 חברי צוות ואנחנו בהחלט מעריכים את ההשקעה בנו שהורגשה לאורך כל הטיול החל מהידע והמקצועיות של צביקה והטיפול בכל דבר וצורך, המשיך עם המדריכה המקסימה מריאם שלמרות גילה הצעיר הוכיחה ידע, מקצועיות וחביבות שגרמה לכולנו להתאהב וכמובן חמסה המכונאי/נהג שהיה מקסים ומקצועי. חזרנו המומים מיופיה של גיאורגיה ומתושביה מסבירי הפנים, נהנינו מאוכל נהדר שצביקה דאג שחס וחלילה לא יחסר, מפיקניקים במקומות קסומים והעיקר מכל המקומות המיוחדים שהגענו אליהם שכנראה לא היינו נחשפים אליהם אם זה לא היה בטיול שכזה. זו פעם שניה שאנחנו מטיילים אתכם (לפני שנה טיילנו ביוון ההררית) וכנראה גם לא הפעם האחרונה. אז שוב תודה על הכל ונתראה בטיולים הבאים,
אלה ושלמה קנדל יוני 2017
היה מופלא. מעבר לציפיות , במיוחד של בעלי שחשש מאוד מטיול מאורגן ולינה שלא בבתי מלון. אורשה מדריך מדהים. פרט לידע העמוק שלו , הוא נטוע עמוק בתרבות הגיורגית והדביק אותנו בהתלהבותו אורשה מדריך מופלא, אדם חם מאוד ומתקשר מייד עם המטיילים. קשוב מאוד לצרכים של כל אחד ואחד. אמר מישהו שהוא מאוכזב מאוד מהטיול [בציניות] כי רצה למצוא משהו לא טוב בטיול אבל לא מצא. ובאמת לא היה דבר אחד שלא היה במקום. אהבתי מאוד את המחוות הקטנים כמו נגנים מקומיים. אפילו שקית דובדבנים שכל גיפ קיבל מאורשה בדרך.ועד המון המון התייחסויות גם לקבוצה וגם באופן פרטני. קראתי לו אושרי.....ובאמת הביא לי ולבעלי אילן המון אושר אני רוצה גם לציין את המדריכה אנוקה ואת המכונאי שהיו לבבים מאוד ועזרו לאורך כל הדרך כבר המלצתי לרבים מחברי על טריפולוגי וגם אנחנו נחזור לטייל אתכם תעבירי לאורשה את אהבתנו והערכתנו
ד"ר מרים ארבל יוני 2017
לזוהר ותיאודורס חנניה רייכמן כשרצה להפליג בשבחו של אדם היה אומר "אילו היו כל האילנות קולמוסין וכל הים דיו לא היה זה מספיק כדי לשבח להלל ולקלס וכדומה. לכן זה המצב כשאנו באים לב ולהודות לזוהר ולתיאודורוס על חוויה נפלאה שנתנו לנו אשר בוודאי נזכור אותה עוד ימים רבים ובגילנו זה לא מעט. לזוהר אשר משלבת יכולת ארגון, ידע מעמיק, נועם הליכות וסבלנות אין קץ, יופי פנימי וחיצוני ויכולת להעביר לנו את כל הידע בבוטניקה, היסטוריה, מיתולוגיה גיאולוגיה וכל הלוגיות שיש, בשפה של בני אדם שווה לכל נפש ועל כך תודה. לתיאודורוס אשר ליווה אותנו וריפד את דרכנו ואת בטננו מכל טוב הארץ, פתר כל בעיה מגדולה ועד קטנה נזכור אותך עוד הרבה זמן כחלק בלתי נפרד מחוויית הטיול. במשפט אחד אני יכול לומר לך שאם הייתי צריך מ"פ מפקדה לגדוד שלי הייתי בוחר בך, בישראל זה כבוד ושבח גדולים. אז תודה לשניכם מעומק הלב בשמי בשם דליה ובשם כל משתתפי הטיול לצפון יוון יוני 2017.
בן משה צבילי
Thank you very much for the perfect tour, perfect guides (Zvika/Hamsa/Mariam), perfect logistics (Mali) and everything else was just perfect.... The tour was perfectly planned in a quality manner...It was pleasure for us to be part of this unique experience and wonderful people. We are already planing ahead the next one (hopefully soon 😄😄😄)... All the best to all of you and we hope to see you soon.
Yuval & Waltraud & Avi ,June 2017
חזרנו אתמול מהטיול בגיאורגיה מלאי חוויות ושביעות רצון. הטיול התעלה הרבה מעבר לציפיותינו מכל הבחינות. ראשית יש לציין את התנאים שקיבלנו מטריפולוג'י- הג'יפים החזקים והמצויידים , מקומות האירוח, הארוחות , הפיקניקים וכל התנאים מסביב. מסלול הטיול המקיף בקווקז הנמוך והגבוה איפשר לנו להכיר מגוון של נופים ואתרים, לרבות אירוח מקומי שלא היינו מגיעים אליהם בלעדיכם. ולבסוף יש לציין את הצוות המנצח מטעמכם שגרם לכל החוויה להתרחש- בראשו צביקה, מנהיג הקבוצה, שהוביל אותנו בתבונה וברגישות, תוך שילוב של הכרת מקומות הטיול, על נופיהם ואנשיהם, עם ידע נרחב במגוון תחומים- היסטוריה, גיאוגרפיה, גיאולוגיה, ספרות ועוד. יחד עם צביקה אנו רוצים לברך גם את הצוות המקומי- מרים ודוד "חמסה" , שהתגלו כצוות נחמד, מקצועי ויעיל. אנו נמליץ עליכם לכל מכרינו ונשתדל לטייל אתכם שוב בעתיד.
דינה וגרשון מאואר יוני 2017
חזרנו מטיול ג'יפים בהדרכתו המצוינת של עלי סירחאן. עלי הוא "המדריך שעושה לך את הטיול". יש לו יידע רב בקשת גדולה של נושאים והסברים מאלפים, הכרת המסלול על בוריו, בחירת המסעדות ובעיקר התפריטים המגוונים (בודאי בשיתוף עם החברה), סבלנות וסובלנות אין קץ, שמירה על הבטיחות בנהיגה שלנו עמדה כנר לרגליו בדרכים לא קלות שאף נראו מסוכנות. וכול זה עם הרבה הרבה נשמה. חברת טריפולוג'י , התברכתם במדריך מעולה...ואנחנו זכינו.
דודי ויהודית פינסון, דוד ופניה שרם, רחל לוין וזאב פלד טיול ג'יפים יוון חוצה פינדוס מאי 2017
טיול מעולה , נופים אוכל השקעה של החברה שלא ראיתי באף חברה ומעל הכל עלי באמת בחור יוצא דופן מקסים עם ידע סבלנות תענוג
רחל בורטה יון 11.5
זהבה ומשה כהן מקבוץ הזורע מבקשים להודות בחום על טיול הג'יפים המדהים ביוון ההררית, בפסח האחרון, בהדרכת אורשה הנפלא והמקסים. דעו לכם שבורכתם במדריך מיוחד במינו. מדריך אחראי בעל ידע מדהים ושאר רוח והכל מכל בבחור צעיר שמנהיג טיול ביד רמה ובנועם הליכות מאין כמוהו. הכל נעשה בשקט וללא לאות. רץ ודואג לקשר רציף בין המכוניות, קשוב לצרכים המיוחדים של כל אחד ואחת. שומר על קור רוח גם כאשר נתקל באירוע חריג ובלתי מקובל.... )בלשון המעטה... (. לא מרים את קולו ועושה את הטוב ביותר במסירות וביעילות בעזרת המדריך היווני המצוין אלקוס המכיר היטב את יוון על רזיה השונים ומצויד בכל הכלים והידע לטיול, גם אם זה צופן חוויות בלתי צפויות. למזלנו ידידתו של אלקוס זוהר, הצטרפה לטיול ומעבר לאישיותה הקורנת ואוהבת האדם ממנה נהננו כולנו בטיול כולו. עזרה רבות לכל אורך הטיול, ובאותה "חוויה בלתי צפויה" כך שמהלך הטיול גם באותו יום לא נפגע. נחשפנו לנופים ולטבע עוצרי נשימה , בפסגות ההרים, קניונים ובעמקים זורמי נחלים שאין כמוהם באזורנו ובמרבית הארצות בהן ביקרנו. רמת המלונות והמלוניות היתה טובה והאוכל נפלא. כשכל אלה באו בלווית ההסברים ההיסטוריים, גיאוגרפיים וגיאולוגיים, של אורשה שהעביר למעשה קורס קצר ברמה אקדמית על יוון הנפלאה, לא פלא שעבר שבוע מאז שובנו הביתה ואנחנו עדיין באופוריה מטיול מדהים שלא נשכח, ולא מפסיקים לדבר בשבחו. על כל זאת תבואו על הברכה !!! שימרו לנו על אורשה היקר, חבקו אותו חזק ...
זהבה ומשה כהן פסח 2017
ועכשיו , כשכבר נחתנו בחזרה והתאוששנו מהטיסות הגיעה העת לומר תודה גדולה לכולכם על מסע ג׳יפים מדהים ברחבי מרוקו המופלאה. בראש ובראשונה לגיא הנהדר - מדריך גדול עם לב רחב ונשמה יתרה. בעל ידע עצום ונכונות לשתף ללא גבולות. בעל יכולת הקשבה ופתיחות, נעים סבר ונעים הליכות. בקיצור מדריך למופת שבדרכו הופך להיות אע וחבר לכל דבר. שנית - לאיברהים והישאם המדריך המלווה ממרוקוואיש התחזוקה. שניהם - מסבירי פנים ובעלי ידע. נכונים בכל עת להציע, להדריך ולהאיר את דברים הקטנים והחשובים כל כך. שניהם ביחד וכל אחד לחוד הבליטו את המיוחד באנשי המקום ואנו זכינו בגדול. שלישית לך מלי הנהדרת שעשית הכל בשקט ובצנעה כדי לאפשר את כל הלוגיסטיקה והמינהל. אלה הופכים טיול מסתם אחד לטיול חלק ונטול בעיות. ולאנשי טריפולוגי שלא הכרנו - קניתם את עולמכם במסע קטן אחד בארץ מופלאה. אז שוב תודה גדולה ולהתראות בהרפתקאות הבאות
עדה ויאיר עמית, פסח 2017
גיא יקר שלנו, בקזבלנקה ורבאט העפנו רק מבט... בפס בסימטאות ה״קסבה״ , למדנו ״באלאק״ מהולכים על ארבע... זה היה יום שהטג׳ין הפתיע, ומאז בכל יום בכל ארוחה הוא מופיע... ביקרנו במפעל העורות, מהסרחון ברחנו מי חשב על קניות... איפרן העיירה קפה ועוגה, הכרות ראשונה עם כל מי שבא... הורדנו שכבות והתחיל לו עידן , אנחנו בדרכינו לבן אל ווידאן... האטלס התיכון נגלה לעיננו, אגמים מרהיבים קיבלו את פנינו... פסטיבל של סוסים אחרי המלון , וילדים החלו לצוץ בכל חלון... זה היום בו הבנו ששקשוקה פיקנטית , יכולה להביא לתוצאה דרמטית... ל״אימילשיל״ הגענו לאחר הגיבוש, ושטיח ראשון נרכש לאחר גישוש... אנחנו כבר באטלס העליון, והטג׳ין מתחיל להתקע בגרון... ״בולמן דדס״ איזה מלון, מעגל מתופפים ואנחנו בשגעון... מעברי הרים האטלס מאחורה, עוצרים לצהריים בדרך לזגורה... השקשוקה הפיקנטית הפכה לחריפה , אך הפעם יש לנו גם שקשוקה מתוקה... הגענו לסהרה בזכות כישוריו של איברהים , וראה איזה פלא הטג׳ין כאן אפילו טעים.... זריחה מהממת ונוף דיונות מדברי , אלו היו רגעי השיא... הג׳יפים משייטים על דיונות ומלחה , ואוטוטו אנו טובלים בממי הבריכה... בוורזאזאת נפרדנו מהטג׳ין ובדרך למרקש המשכנו להאזין... לסיפורי ההיסטוריה, הגיאולגיה דת ואנטרופולוגיה.... לסיפורים על קסבה , נשים ועוד קצת טריפולוגיה... עכשיו אנחנו יותר ״עשירים״, מאושרים ושמחים... גיא אנחנו רוצים להודות לך המון, היה לנו טיול ממש״בומבון״ !!!
ירון בן עוז, פסח 2017
בתאריך 13 לאפריל 2017 יצאנו איתכם לטיול 7 ימים ברכס הפינדוס ביוון בהדרכתו של עלי סירחאן. ברצוננו להודות לכם על טיול שהיה ברמה אחרת. הטיול תוכנן בצורה מעולה ללא הפתעות וללא אילתורים. הכל היה "מתוקתק" לעילא ולעילא. ניכר היה שלא חסכו עלינו בכלום וכל עיניין הקשור בטיול., רמת המלונות , רמת האוכל, הגיוון בארוחות , והמסלול עצמו היו ברמות הגבוהות ביותר ביחס לטיולים מסוג זה. מדריך הטיול , עלי סירחאן, הוא כבר נושא בפני עצמו והוא בליגה משלו. מעולם לא טיילנו עם מדריך חו"ל ברמה כזו מבחינת ידע ויכולת להעביר כמות מידע כל כך רבה באופן כל כך מרתק ומעניין. ישבנו בג'יפים כשאנו נהנים מנופי יוון ושומעים הרצאות מרתקות ברמה אוניברסיטאית , כאילו אנו ממש באולם הרצאות . היינו קשובים לכל מילה. עד כאן בעיניין "החומר הנלמד" . עלי הדריך אותנו בנועם תוך כדי מקצועיות שלא מוכרת. תוך כדי הרצאות במערכת הקשר קיבלנו התראות על כל רכב המתקרב מולנו על כל סיבוב ועל כל בור בכביש על מנת למזער סיכונים. עלי שבה אותנו בקסמו, צניעותו ובדאגה האמיתית לכל פרט ופרט. עם סיום הטיול וההגעה לשדה התעופה בסלוניקי הסתבר שיש עיכוב בטיסה ולא ידוע על זמן המראה חדש. עלי לא בזבז זמן בהקשבה לשמועות המתרוצצות בשדה על זמן המראה חדש, העביר אותנו במוניות לצורך לינה במלון בסלוניקי. חזרנו לארץ בעיכוב של יום , אבל שמחים ומאושרים על חוויה נפלאה שעברנו איתכם. מקווים לטייל איתכם בהדרכתו של עלי בעתיד. כל הכבוד!!!
שורי ואורי נוני, פסח 2017
חזרנו מהטיול הקסום ביוון. אין מילים לתאר את עוצמת החוויה וגודל ההנאה - ומלוא האחריות עליכם 😊 הטיול מאורגן מא' עד ת', ניכר בכל מקום ודבר כי החוויה וההנאה של המטיילים הם בראש סדר העדיפויות שלכם. עלי הוא נכס יחיד ומיוחד, בזכותו היה זה לא עוד טיול, אלא מסע מרתק לתוך ההיסטוריה הסבוכה של יוון, לנופים המדהימים, לטעמים, לריחות, לנוף האנושי. בזכותו ובזכותכם יוון הפתיעה. כל כך קרוב וכל כך שווה. ושבחים גם לצוות המקומי שליווה אותנו ניקוס ופטרוס. כל תקלה טופלה במהירות וביעילות, כולל ההתייחסות הלא מובנת מאליה והטיפול המסור בעיכוב הממושך במועד החזרה בסלוניקי שהפך לימון ללימונדה. אנו מטיילים ותיקים ובכל זאת, זימנתם לנו חוויה יוצאת דופן. אין ספק שנשוב וניפגש.
אבי ושלומית שאלתיאל, יוון 2017
הטיול ליוון בהובלת גיא, היה מוצלח ביותר . חזרנו מלאי חוויות מהנופים המרהיבים, מהאוכל המשובח, מהחבר'ה הנהדרים והמשובחים , וכמובן מהמדריך גיא המצויין , המקצועי הרהוט , הרגוע , והסובלני. גיא שבגיל של הילדים שלנו הדהים אותנו עם הידע הרחב שיש לו , היה לו מענה לכל שאלה אפילו המטופשות שלנו לעיתים . למרות גילו הצעיר הוא הפליא להוביל חבורה של מבוגרים , דאג לכל מחסור ודרישה. חיכנו כל בוקר בשקיקה לסיפור מהמיתולוגיה היוונית , ובערב לפרק ההיסטוריה . אין לנו ספק שהוא יצליח בגדול . עבד בשיטה של " אתם באתם להינות ואני באתי לעבוד" שימש לנו במקרים מסויימים גם כמבוגר האחראי .. שאפו גדול לגיא ... נהנו גם מהנהג תיאודור המלא שמחה , ונכון לכל עזרה ובקשה. שפר מזלנו והזדמן לנו מזג אוויר נפלא , וכמובן חברי הקבוצה שלא יכולנו לבקש טובים יותר . כולם מלאי שמחה , הומור , חוכמה , נימוס , וצחוק גדול. לסיכום ניתן לאמר . היה נפלא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מזל שמואלי, פסח 2017
גיא {רוזנס} אז איך מסכמים ? ומה אומרים אחרי 12 ימי טיול מדהימים! היה נפלא היית מדריך מעולה שבמעולים אהבנו לשמוע את הסבריך החכמת והעשרת אותנו בידע רב לא התביישת לומר שלעיתים גם אנחנו לימדנו אותך השרת אווירה טובה ונינוחה, רגועה ומחויכת פנית אלינו תמיד בנועם רב, היית פתוח לרעיונות שלנו פרגנת ל"טריפולוג'י" וליזהר הצלחת לגרום לנו להתאהב במרוקו אבל, מקצועיות היא רק צד אחד שלך בוא נדבר במילים אחרות אתה אדם מדהים!! אמפתי , קשוב לאחרים, אכפתי, ותמיד היית רגיש וסבלני אלינו, הקשבת לנו, וכל זאת בנועם הליכות ובחיוך מקסים נתת לנו את ההרגשה שאנחנו נסיכים ונסיכות בארץ "אלף לילה ולילה" האכלת אותנו מכל טוב הפתעת אותנו רישת אותנו אנחנו מאוהבים בך גיא היה לו טיול נהדר שבנהדרים, חוויה מדהימה. מאחלים לך כל טוב באהבה רבה שמעון, חיה , רן אפרת, אורי, עמוס אלי,רחמים, בועז, נאווה , הודי, אורנה שמוליק ומיכל
קבוצת מרוקו - מרץ
יצאנו לטיול ג׳יפים ל-5 ימים ביוון לחגוג יום הולדת 30. אם לסכם הטיול הזה בשתי מילים - מטורף ומדהים! ליוו אותנו המדריך שי ג׳אבר ותאודורס ה-king. שי - אם להגיד את האמת, אני לא כ"כ מחבבת היסטוריה אבל אתה פשוט כבשת עם האישיות המדהימה שלך והדרך שבה שפכת עלינו את הידע הרב שלך. גרמת לנו להיות סקרנים ולחכות בקוצר רוח להמשך הסיפור. אין ספק שהשכלתנו והרחבנו אופקים, בזכותך. ענית על כל ציפיותינו ומעבר לזה! תיאודורוס - המדריך המקומי מספר אחת! טיפס איתנו והביא אותנו למקומות מופלאים עם נופים עוצרי נשימה. הכרת לנו את יוון שלא חשבנו שקיימת. השילוב של שי ותיאודורוס יחד והקבוצה הקטנה והאינטימית שלנו עשתה את הטיול הזה למיוחד! מדהים. אין מילים ואפילו לא תמונות או סרטונים שיוכלו לתאר את החוויה. זו הפעם הראשונה שלנו עם טריפולוג׳י ואין ספק שזו לא תיהיה הפעם האחרונה.
קרן ברוור ודור שנקר
יצאנו לטיול ג'יפים ארבע על ארבע ל-10 ימים בגאורגיה עם המדריך גיא רוזנס, אליו הצטרפו שני מדרכים מקומיים חמסה ובסו- מנוסים ונעימים. גיא - ענית על כל ציפיותינו ומעבר לזה! אתה בעל ידע רב בתחומי החיים של המקומיים, ומבחינה גאוגרפית הרעפת עלינו ידע בשילוב סיפורים. באישיותך העדינה גרמת לנו לטפס ולהגיע למקומות מופלאים עם נופים מהממים ועוצרי נשימה, שלא חלמנו שנחווה אותם, הטיול היווה עבורנו חוויה בלתי נשכחת. תודה גיא שהנעמת לנו את הטיול והרחבת לנו אופקים
אריק אילן ותמר ברזילי
חזרנו מטיול ג'יפים ברומניה מלאי סיפוק עם תחושה נהדרת של מילוי מצברים לקראת השנה החדשה. הטיול היה מאורגן למופת, האווירה היתה נינוחה ומאד שמחה, החיבור בין האנשים היה מצויין. המסלול היה מגוון- נופים, ערים עתיקות, כפרים מעניינים, מפגש עם האוכלוסייה המקומית, אטרקציות, מסעדות ופיקניקים בחיק הטבע. חגגנו את ראש השנה בשירה, תפוח בדבש, יין וברכות- עלי דאג לכל הפינוקים כל יום וכל היום. קיבלנו הרבה מעבר לציפיותינו בכל מובן- ברמת בתי המלון, האוכל, ה"אקסטרות", היחס החם, הידע והביטחון. תודה לקמי על הרישום והאירגון. ובעיקר תודה ענקית לעלי- מדריך ואדם משכמו ומעלה, רמת ההדרכה היתה מהגבוהות שחווינו בטיולים עם חברות אחרות. תודה גם למירצ'ה המדריך המקומי על המסירות והחביבות. נשמח כמובן לטייל עמכם שוב, תודה מקרב לב.
הדר, חיה (מאיר) רוני ויובל מילר
חזרנו מטיול משפחות ברומניה. הטיול היה משגע ועונה על כל הציפיות, אפילו מעבר לכך, נהנינו מכל רגע –וגם מחברת המשפחות הנוספות שצורפו. לעומת זאת – עלי......איש מדהים, אישיות מקסימה וכובשת וכמדריך הייתי מגדיר אותו כמדריך על. ולך קמי, תודה על הטיפול, ההקשבה והסבלנות.
נסים אשר
עם סיומו של הטיול לפולפונז, הרשה לי להודות לך בשם כל 42 חברי הקבוצה , על הטיול הבלתי נשכח . החל משלבי ההכנות לטיול הרגשנו שהפקדנו את האחריות לטיול בידי חברה רצינית ומיומנת. הדבר בא לידי ביטוי גם במהלך הטיול עצמו , בבחירת בתי המלון, המסעדות, המסלול, האוטובוס והנהג ,המדריך המקומי ,בכל אלה הרגשנו שעשיתם את המיטב . גולת הכותרת של הטיול הייתה המדריך ארז הירש שעשה הכל למען הצלחת הטיול. ארז התגלה כמדריך מקצועי בעל ידע עצום שיודע להעבירו בצורה מעניינת למטיילים, רגיש לצורכי המטייל וקשוב לו , אינו בוחל בשום פעולה שיש בה כדי לסייע ולהקל. אשריכם שיש בחברתכם מדריך כמוהו. כולנו תקווה שיצא לנו להסתייע בהדרכתו גם בטיולים נוספים. תודתנו גם לכל אלה בחברה ,שסייעו ביציאה מסודרת ומאורגנת. בכבוד רב, יוסי זיגלמן בשם מועדון רוטרי נהריה והאופן הפנימי
מועדון רוטרי נהריה
רק אמש חזרנו מטיול ג'יפים בקירגיסטן, טיול שהיה בין התאריכים 5/9 ועד ה15/9. זו הפעם הראשונה שאנו יוצאים עם חברתכם. יצאנו עם לא מעט חברות, וברצוני להביע את הערכתי והערכת חברי לחברתכם. יצאנו עם המדריך אורשה, מדריך משכמו ומעלה(למרות קומתו..), מדריך בעל ידע מדהים ורחב, אדם בעל אינטליגנציה אישית מדהימה שהעשיר אותנו בכול הקשור למדינה, על כל הגוונים והמאפיינים שלה ולא חסך מאיתנו מאום. אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ואתם הוכחתם זאת הלכה למעשה. הדאגה לפרטים הקטנים ביותר, הווה אומר: ארגז ובו פרטים חיוניים: נייר טואלט, מטפחות אף, צ'ופרים למיניהם ועוד ועוד.. דיסקים לכול רכב, חולצות של החברה, כובעים ועוד, איני רוצה לקלקל לבאים אחרינו את ההפתעות שאתם מכינים, אבל התחושה שלנו הייתה כשל נסיכים. צוות מנהלה מעולה מאין כמהו, מדריך מקומי גדול מהחיים ועל כל זה מנצח ביד רמה אורשה!! המסלול המדהים והיפה, האתגרים שבדרך וההדרכה המדהימה של אורשה הפכו אותנו לסוכנים הטובים ביותר שלכם!! מחזק את ידיכם ומודה לכם על החוויה המדהימה שחווינו. זאב גיטרמן, נצרת עילית.
זאב גיטרמן
ברצוננו להביע את הערכתינו ותודתינו לחברת טריפולוג'י,המסלול והארגון המוקפד,על המדריך אילן-מדריך בעל לב רחב וידע רב, שתרם רבות להצלחת הטיול. אילן יקר זכינו להכיר איש מיוחד וכישרוני ,שהעשיר אותנו בהמון ידע. הובלת אותנו למקומות נדחים,ונופים עוצרי נשימה, חווינו חוויות מדהימות ונהדרות. תודה על חכמת הטבע שאיתנו חלקת. תודה על הסבלנות, הקשב הרב, הפינוקים,ההפתעות והארוחות בטבע הטעימות. בכל אלה ועוד תרמת להצלחת הטיול המהמם שחווינו, אין ספק שבזכות מדריכים כמוך , יהנו עוד רבים משרותיך, אין לנו ספק שנמליץ לכל דורש, היית גדול, תודה על הכל!! טיול גיפים לגאורגיה 17.8.16 ממשפחת ניסן-גאולה ומשה מלי ויעקב וכהן יהודה.
גאולה, משה, מלי, יעקב ויהודה
סוף סוף מתחילים להתאפס אחרי הטיול המסחרר . היה מ ד ה י ם ! הנופים, הכפרים, ההרים, הצוקים, הקניונים, המים, האויר, הבתים.... החבר'ה, ההורים, הילדים... טריפולוג'י היקרים- לפנק לפנק .... והגדול מכולם- עלי המדריך- יאללה אין דברים כאלה. קסם אמיתי. מעיין של ידע, נועם, סבלנות ועוד ועוד. ת ו ד ה ע ל ה כ ל ! להתראות בטיול הבא, משפחת וייזר, עמוס ,אריאלה ונועה.
משפחת וייזר
אנו רואים לעצמנו חובה נעימה להעביר לכם את התרשמותנו מטיול הג'יפים ליוון ההררית בו השתתפנו, רעייתי ואני, בחודש אוגוסט 2016. בראש וראשונה, המדריך, יואב בראשי, עשה עבודה נהדרת. ההיכרות המעמיקה שלו עם יוון, אנשיה, ההיסטוריה והמיתולוגיה הפכו את הטיול לחוויה נפלאה. בנוסף על כך, אישיותו הנעימה, גישתו האנושית, ונכונותו לפתור כל בעיה שהציקה לנו, הפכו את הטיול לאירוע ייחודי. אהבתו הגדולה ליוון ניכרה על כל צעד ושעל. האירוע בערב בו יואב ניגן, שר ורקד יחד עם להקת הבוזוקי ריתק את כולנו, והוסיף גוון אותנטי לטיול. יואב בראשי השרה אווירה מצוינת בקבוצה, עזר ותמך בשעת הצורך והיה קשוב לכל בקשה. למעשה, בא לקראתנו, יעץ והמליץ בהתאם לנסיבות, גילה כושר מנהיגות יוצא מן הכלל, הפגין בקיאות בידע רלוונטי רב ועם זאת – העניק יחס אישי לכל מטייל. שילוב תכונות אלה יוצא דופן לטעמנו, ועל כך התודה לו. דימיטריס, המדריך המקומי, סייע מאוד בפתרון בעיות ותרם מהידע שלו על יוון ועל התרחשויות בעבר ובהווה בעולם כולו. השיחות שניהלתי אתו הוסיפו הבנה על נקודת המבט של האזרח היווני. בדרך זו, דימיטריס העניק ערך מוסף לטיול. המסלול לקח אותנו למקומות מעניינים ויפהפיים. ראוי לציון השינוי שהוכנס יחסית למסלול המקורי. הביקור בדלפי היה מעניין ומעשיר, וטוב שנעשה השינוי. הארוחות במהלך הטיול היו טובות מאד, החל מארוחות הבוקר, עבור דרך הפיקניקים והמסעדות בצהריים, וכלה בארוחות הערב, בהן זכינו ליהנות ממעדני המטבח היווני. ראויה גם לתודה מיוחדת חגיגת יום ההולדת של רעייתי, לאה, שנערכה להפתעתה במסגרת אירוע הסיום של הטיול ואורגנה בידי יואב בראשי. הרכבים היו במצב טכני טוב מאד, וכל תקלה בהם זכתה להתייחסות מיידית של יואב ודימיטריס. הערה קטנה: תא המטען של רכבי ה- Suzuki Grand Vitara היו קצת קטנים עבור מזוודות של ארבעה אנשים. חדרי המלון היו ברמה טובה, אם כי התנאים במלון הראשון בו שהינו היו מינימליים. תודה רבה על ארגון הטיול ושנה טובה, לאה ודב פוקס
לאה ודב פוקס
זה עתה חזרנו מחווית קירגיסטן שלנו, שהיתה מעבר לכל ציפייה של כולנו. רצינו להביע את תודת הקבוצה כולה על טיול מופלא ,מאתגר, מרתק ומדהים בכל קנה מידה. למדנו מהמדריך המעולה שהיה לנו – מאיר שבירו האחד והיחיד, על 7 היתדות עליהן מושתתת התרבות הקירגיזית, וברוח זו אנחנו מבקשים להודות לכם ובעיקר לשבירו שליווה אותנו , העניק לנו מחכמתו, מהידע והניסיון שלו, השפיע עלינו אנרגיה טובה ודאג לכל פרט ופרט בטיול המושלם שהיה לנו. אז 7 היתדות עליהן היה מושתת הטיול שלנו : על שרות מעולה – שבירו והצוות לא נחו לרגע כדי לספק לכל אחד מאיתנו שרות מעולה, הפסקות קפה וארוחות גורמה בשטח, ג'יפים נקיים ומתוחזקים כל בוקר, נשיאת מזוודות כשצריך וגם אוזן קשבת כשנדרש ... על הדרכה מעשירה וידע – הסברים חכמים ומאלפים שהעשירו את כולנו בידע בהיסטוריה ובתרבות המקומית. על מקצוענות וירידה לפרטים הקטנים – החשיבה על כל הפרטים שעושים את הטיול לאחר ומיוחד. על חכמת המדריך שלנו – ועל זה כבר נאמר שבירו היחיד והמיוחד ! על צוות מדהים שליווה אותנו – "הילדים" כפי שקראנו להם, היו בכל מקום בה נדרשנו ליד מכוונת ועוזרת בשקט ורצון לתת שרות גם בימים המאתגרים ביותר. על איכות חסרת פשרות – על בחירה במקומות הטובים ביותר, על מחנה "סביוני טריפולג'י הירוקה" לשם אנחנו מוכנים לצאת לגמלאות .... על הנתינה ורוחב הלב – על אין ספור פינוקים שקיבלנו לאורך כל הטיול, על ארוחות מדהימות שבהן לא הפסיקו להגיע עוד ועוד מנות .... על ארגז ההפתעות ועל כל המתנות.... על כל אלה ועוד אנחנו מבקשים להגיד תודה, תודה גדולה ! הטיול הזה לא ישכח זמן רב, התמונות והמראות אשר ראינו וצילמנו נחקקו בזיכרון של כל אחד מאיתנו ומסכמים חוויה מדהימה של טיול מושלם. יזהר, תודה גם לך שהגעת עד העמק ... לספר לנו על המקום המופלא הזה. לאופיר, לתילי , לאירית ולכל צוות המשרד על תפעול מושלם. ליאורה שרמן ורונית עופר קבוצת צוזמנסטן
ליאורה שרמן ורונית עופר
למדריך גיא רוזנס היקר! ראינו נופי בראשית מדהימים, טעמנו מעדנים ״מפוחממים״ וערבים, שתינו מיני אלכוהול משגעים, צעדנו בשיפועים תלולים ומאתגרים, נסענו בדרכים מטלטלות ומאובקות, שטנו במים רוגשים ויצאנו רטובים ומרוצים, והועשרנו בכמות מידע מעניינת ומרובה, וכל זאת בניצוחך המלא, המקצועי והנפלא!! תודה לך על האכפתיות, ההקשבה, הדאגה לשלומנו ולרווחתנו, המסירות, האווירה הטובה שהשרית והסבלנות לכל אורך הדרך! נהנינו מאוד! ובהחלט נשאר טעם לעוד.. בהערכה רבה,
דורית, חני, שושי, דינה, ניר, שלמה ואוסי
לתילי ויזהר גם, שלום, אמנם עבר זמן מה מאז חזרנו מטיולינו לגיאורגיה, אך "מוטב מאוחר מלעולם לא". עדיין מתבשמים מהתמונות, מזיכרונות הטיול המופלא שחווינו. ראשית, הנוף הקסום, הירוק, מפלי המים, הקרחונים, הגבהים, הזרימות, ועוד. שנית, כלי התחבורה - הג'יפ המשוכלל שנכנס לכל מקום ללא תקלה. שלישית, האוכל המיוחד. רביעית, האנשים הטובים ם שפגשנו בכל מקום. וכמובן גם החברה' שלנו - גרעין מירב. אך מעל לכל: אורשה וחבורתו: דותה, החייכן תמיד וידו בכל, מריימי, המתוקה, היפה, החביבה, האוהבת ומפנקת, ואורשה - אין אין אין עליו. הסיפורים, המיתוסים, המיתולוגיה, יכולת הסיפור, הידע הנרחב בכל שאלה ונושא ששאלנו, אהבת המקום שעברה גם אלינו, שפע ההפתעות שהרעיף עלינו, ההשתלבות שלו בינינו ובערבי ההווי (הבן אדם יודע שירים משנות ה-50 וה-60, לא יאומן), העובדה שגרם לנו להתאהב באנשים המקומיים ושבר לנו את כל הסטריאוטיפים על "הגרוזינים", הנועם שבו, התחושה שאנחנו :הכי הכי", אפילו שיש לו מלאן קבוצות, והגמישות. וכן קוראים לזה אינטליגנציה רגשית בה הוא ניחן בשפע. ומילה טובה לכם, שהרי אתם עומדים מאחורי כל זאת: בחירת המדריכים והצוות המקומי - מעולה וכן תשומת לב לפרטים הקטנים: הערכה שנמצאת בכל ג'יפ: מגבונים,פירות יבשים, פיצוחים, שוקולד, ניר טואלט ועוד... כבר נאמר ש"אלהים נמצא בפרטים הקטנים". אז תודה לכם אנשים טובים על הטיול המופלא שזכינו לו. סימונה סער בשם " קשישי" גרעין מירב (יומולדת 70) - גיאורגיה יולי 2016
סימונה סער
ליזהר ולכל צוות טריפולוג’י שלום וברכה, כעת משניקינו את הבוץ מסוליות הנעליים, הסדרנו את קצב הנשימה וניגבנו את הזיעה, הגיע הזמן להגיד תודה. באופן רגיל הסדר הוא הפוך. המוכר או נותן השירות אומר תודה ללקוח, אבל נראה לי ואני לוקח את האחריות לדבר בשם כל המשתתפים בטיול, שכאן מגיעה תודה לכם. כבר היינו בלא מעט טיולים. מסוג זה ומסוגים אחרים. אתכם ועם חברות אחרות. מוצלחים יותר ומוצלחים פחות. וגם שילמנו במיטב כספנו עבור הטיול. אבל, כפי שאמרתי בערב הסיום, בטיול זה, מעבר להיותו אחד הטיולים היפים והמרשימים ביותר שחווינו (אם לא היפה והמרשים מכולם), היתה לנו הרגשה שהעושים במלאכה, בארץ ובקירגיזסטן, יוצאים מגדרם כדי לתת לנו, למשתתפים בטיול, את ההרגשה שחושבים איך להנעים את זמננו, להקל על התנאים הפיזיים (שעבור חלקנו לא היו ממש קלים) ולהוסיף על חוויות הטיול ועמידה בתכנית, עוד משהו שמחמם את הלב. על כל אלה אנו אומרים תודה. מי שהוציא את כל הדברים הללו מהכח אל הפועל היו כמובן חנן ואנשי הצוות המקומי, אלה שהתלוו אלינו ואלה שפעלו מאחורי הקלעים. תודתנו מקרב להם נתונה להם. לא סוד הוא שהקבוצה שלנו מתכננת את הטיולים למקומות מסוימים לפי לוח הזמנים של חנן. כפי שציינתי, כבר טיילנו הרבה ועם מדריכים רבים, אבל מדריך כמוהו, בעל קסם אישי, תושייה, קור רוח, מחשבה מהירה, מקצועיות ובעיקר אכפתיות - לא פגשנו עד שהכרנו אותו. תודה גדולה ומיוחדת לחנן. יואל - בשם קבוצת שיינבאום לקירגיזסטן.
יואל שיינבאום
אילן יקר, כמה ימים אחרי הטיול אנחנו עדיין נפעמים מהחוויה, מהמראות מהאנשים שפגשנו וכמובן גם ממך. אני יכולה לאמר בודאות שזה היה טיול מאוד משמעותי עבורי ועבור משפחתי, כזה שהשאיר חותם וחשק לעוד... היה בטיול הזה כל מה שיכולתי לבקש ויותר. הקבוצה היתה איכותית ונעימה, גדעון הדובדבן שבקצפת הוסיף הרבה צבע ועניין וריתק אותנו עם סיפורו האישי, שנשאר חקוק בזכרוננו... הנופים הפראיים אותם צילמתי שוב ושוב ושוב כדי לנצור אותם בזכרוני, תושבי המקום שפתחו את דלת ליבם בפנינו ואירחו אותנו בצניעותם המרגשת, ליאו שהפך חיש מהר לחלק מקבוצת הילדים וגוצ'ה שבמעט מילים וחיוך רחב נתן לנו תחושת בית... ולבסוף, אתה אילן, בהנחייתך הרגישה, המאפשרת, הנעימה, נטולת משוא פנים ומלאת חן, הובלת אותנו במחוזות נידחים וקסומים וגרמת לכל הקסם לחלחל אלינו ביתר שאת. יותר מנשמח לטייל איתך שוב. כבר מתגעגעים.... ולטריפולוג'י, זו לנו נסיעתנו הראשונה אתכם, החל משיחתנו עם מלי המקסימה ועד לנחיתה בחזרה בארץ, הכל זרם בצורה נינוחה ונעימה, על כל אלה ובעיקר על בחירת המדריך, תודה מקרב לב.
דנה, ירון, נעם וזיו לדרר
חברת טריפולוג'י שלום! לפני יומיים חזרנו מטיול ג'יפים בקווקז הגבוה. ברצוננו להודות לטריפולוג'י על ארגון טיול למופת. החל מהקשר עם מלי בהרשמה, פגישת ההכנה טרם הטיול והטיול עצמו. פגשנו בחברת טיולים לארג'ית שדואגת לכל הלוגיסטיקה ביד רחבה. גיא רוזנס המדריך, הפליא בהסבריו והעביר לנו את הטיול בידע הנרחב שלו בתחומים רבים. גיא דאג שנספיק לבקר בכל האתרים שבתוכנית וגם להנות חברתית עם צ'הצ'ה . גם מאיקו והמכונאי תרמו רבות לטיול. הרכבים היו ברמה גבוהה . (נסענו כבר בטיולי ג'יפים עם חברות אחרות וזה לא מובן מאליו). להתראות בטיול הבא!!!! לני ואילן חביב, טינקה ודרור ענבר
לני ואילן חביב, טינקה ודרור ענבר
ליזהר שלום רב , אנו יודעים שקבלתם כבר משובים מחלק גדול מחברינו לקבוצה אך בכל זאת מצאנו לנכון להגיד את דברינו . ראשית כל לגבי הארגון - החל מבחירת המסלול (כולל ובמיוחד ההחלטה של הרגע האחרון לסיים יומיים מפנקים במלון מדהים) , בחירת המדריך והמלווים , בתי המלון והמסעדות - הכול היה פשוט מושלם . לא היה דבר אחד לא תואם או לא במקום. שנית לגבי המדריך - אייל התגלה כל יום מחדש כאדם מדהים ומיוחד. הוא ניחן ביכולת ארגון ותושייה, יכולת מציאת פתרונות תוך התאמתם בצורה מהירה ונכונה לכל אילוץ ולכל בעיה . הוא אדם בעל אישיות כובשת, חוש הומור ויכולת ליצור קשרים נעימים וחבריים עם כל אחד ואחד. בלט וריגש אותנו מאוד הערנות, האכפתיות והרצון שלו לעשות לנו את הזמן הכי הכי כיף שאפשר . לגבי הידע וההתמצאות של אייל בכל הנושאים בהם נגע - דת, היסטוריה, גיאוגרפיה והשפעות הגומלין ביניהם - הוא ברמה של מרצה מעולה באקדמיה !! דבריו הפכו את הטיול לא רק למהנה וכיפי, אלא גם מעניין במיוחד. הוא הצליח להפוך קבוצה כמעט גריאטרית () לילדים מרותקים לקשר וסקרנים לעוד ! ולאייל "החופר" – שימשיך לתת הרצאות ברמה של אוניברסיטה משודרת בכל טיול. אנו מודים מקרב לב לחברת טריפולוג'י על הכול ומקווים להיפגש שוב בטיול הבא מיכאלה וארמין שנייר
מיכאלה וארמין שנייר
היה לי חלום... רציתי לתת לעצמי מתנה לכבוד יום הולדת 60... רציתי לקחת את ילדיי לטיול, לשתף אותם באהבת הטיולים שלי, שידעו ויהיו חלק מהאהבות של אמא שלהם. חלמתי והגשמתי! הגשמת החלום התאפשרה בזכותכם, הטריפולוג'יסטים! יזהר בנה מסלול מיוחד והגיע עד קרית טבעון לספר לנו על יוון, תילי הרגיעה כשצלצלתי לחוצה (וזה לא קל להרגיע אותי...), אירית פתרה את הבעיות הלוגיסטיות וזוהר.....זוהר נתנה את כולה!!! זוהר - הלב והנשמה של הטיול. אני מרגישה שקטנות המילים במילון שלי כדי לתאר את זוהר. את הנתינה המוחלטת, את היידע הבלתי נגמר, את הרגישות לאנשי הקבוצה, את האחריות לפתור כל בעיה (גם בעיה רפואית...) ברוגע ואסרטיביות, את הקשר המדהים עם כל אנשי השטח ביוון שעוזר ומחליק את הדרך, את זוהר האוהבת את הארץ, את האנשים ואת ההדרכה. כל הדברים האלו ויותר נתנו לנו מדריכה שהיא הכל בשבילנו ואנחנו מ...כורים, פשוט מכורים לה!!! מרגישים שבאשר תלכי זוהר....גם אנחנו נלך!!! בשבילנו אתם, חברת טריפולוג'י, דוגמא לחברה שחושבת על הלקוחות שלה... במציאות הישראלית אתם למדתם אותנו שאפשר גם אחרת! אפשר להתנהל במקצועיות, ברוחב לב ולתת ללקוח את כל מה שחלם על מגש של מציאות נפלאה. תודה ענקית מאתנו ולהתראות בטיול הבא חבורת טלי
טלי קופליק
ערב טוב , שבנו אתמול מטיול ג'יפים לקרפטים ברומניה, (בתאריכים 17-25.07.2016) ואנחנו מבקשים להודות על החוויה המרגשת והמדהימה שעברנו. המסע היה פשוט 10!!! (כמעט בכל המובנים ...- ) • קיבלנו שפע מידע ממדריך מקצועי ומדהים בשם – חנן אוחנה שידע להעביר את שמונת הימים בידע מדהים ובהובלה שמכבדת את המטייל בכל המובנים. • בתי המלון היו באיכות מכבדת ומקבלת... • האוכל היה טוב ותמיד דאגו שלא נשאר רעבים... לדעתי פשוט השפע היה מכל הלב... (ואני בכלל צמחונית... ותמיד נמצא פתרון לארוחה עבורי...) • המסע ביערות ובטבע היפיפה העתיק מילים והמיס כל לב בשטח... • ההקשבה של חנן (בין השורות) ובשיחות בין המטיילים, תמיד ידע לרצות את רצונותינו... גם אם היה צורך בשינוי קל בתוכנית... אך תמיד בהסכמה מלאה של כולנו... • מירצ'ה – המדריך הרומני, השלים את כל הצרכים והשירות בשקט ובזרימה טובה וחלקה. • אין ספק שהמקצועיות והארגון שלכם בתוספת הקבוצה שהתגבשה והייתה מאוחדת ומלוכדת עזרה לחנן להוביל אותנו ולתת את המקסימום. אם היה אפשר לשנות רק את "טרטורי הטיסה" מטרמינל 1 היה מקל על הזמן וההתנהלות של חברת ישראייר. ולבסוף, אני מבקשת להודות על הטיול המדהים. (זו פעם שנייה שאנחנו נוסעים עם חברת טריפולג'י,) וחייבת להודות שבעבר התנסינו בחברה אחרת – אך אין ספק שחברתכם עולה עליהם בשירות ובאיכות!!! נשמח לספר לחברים ומאמינה שגם נמשיך לטייל איתכם. תודה ומסרו ד"ש והרבה אהבה לחנן היקר! בברכה, איריס מילשטיין רוני קפון
איריס מילשטיין ורוני קפון
בוקר טוב לחברת טריפולוג'י!! לפנות בוקר שבנו מטיול ג'יפים ברומניה בהדרכת חנן אוחנה. בשם כל!!! חברי הקבוצה (17/7/16) ברצוננו לומר שאת חווית הטיול נפלא ,המהנה, המרגש, המיוחד, היה בזכותו של חנן אוחנה המדריך.!!!! בעל יידע עולם ענק ורחב. בעל סבלנות וסובלנות יכולת הכלה לקבוצה ולפרט, אין ספק שהקבוצה זכתה בגדול במדריך בעל יכולת הסברה , שפה עשירה ויידע במגוון רחב של תחומים. תודה לכם שאיפשרתם לנו כקבוצה להיות המחיצתו של אוחנה בשילוב מדהים של הרים וכפרים. יישר כוח!!! אין ספק שקבוצה זאת שהתגבשה בזכות חנן ובזכות האנשים תצא לעוד טיולים עימו. בברכה: איריס מילשטיין ורוני קפון, אריאלי דליה ויעקוב, רונית ושמוליק עוז, אוסנת ודוד וירדנה ושבי אפרים
קבוצת הרשמה לרומניה 17/7/16
השתתפנו, שני זוגות של חברים, בטיול הגיפים שלכם בצפון יוון ומגיעות לכם מחמאות על הטיול. הכל היה מאורגן למופת, עד הפרט האחרון, המסלול היה יפיפה, המלונות והארוחות היו מצויינים והכל דפק כמו שעון, בלי אף פשלה. באופן מיוחד יש לציין את שבירו, שידע לטוות בידע, בכישרון רב ובהומור, את סיפורי המיתולוגיה, ההיסטוריה והטופוגרפיה למארג עשיר ויפה. "שעת הסיפור" שלו בג'יפ שלנו הייתה כיף גדול. תמשיכו ככה.
חזקי פרידמן
נסענו איתכם לטייל לקירגיזסטן בתאריכים 25.9.2015 - 5.10.2015 הטיול היה מעולה בכל קנה מידה המקומות שביקרנו - הנופים הנסיעה בג'יפים הטיפוס והירידה לכל המקומות מזג האויר, התושבים המקומיים, המפגשים איתם בכל מקום תנאי הלינה שלא במלונות - שלמרות היותם לא קלים - ראינו בהכל חוויה מדהימה ומעצימה ולמדנו מכך המון גם על עצמנו. המדריך הישראלי והצוות המקומי, חברינו לקבוצה - המטיילים הישראלים הטיול מבחינתנו היה נפלא נהננו מכל רגע קיבלנו המון מידע על כל דבר ועניין שקשור בארץ היפה הזו הנסיעה בג'יפים היתהבד בבד מאתגרת ומהנה,גם בשבילי העפר, בין סלעים ואבנים בשלג ובתוך הנהרות. הטיפול של הצוות המקומי והמדריך הישראלי (חנן אוחנה - פשוט מדריך מהדרגה הגבוהה ביותר בכל קנה מידה) היה מעל ומעבר להתנהלות רגילה הכל היה מתוקתק, האוכל היה תמיד טעים, הקפה והתה תמיד במקום ובדיוק בזמן המתאים הם היו גם מקצוענים בכל רמה , וגם ידעו להיות חברים כשצריך . לגבי חנן אוחנה כל דבר , כל בעיה, כל שאלה , כל התלבטות מהקטנה עד הגדולה ביותר להכל להכל תמיד היתה בפיו תשובה והסבר הגיוני ומתאים לאותו הרגע הרגשנו בטוחים לנסוע אחריו עם הגיפ כי הוא שידר בטחון וידע בהפעלה של הרכב ופשוט ידע הכל הכל. כמובן שההסברים בשטח , על המקומות שבהם ביקרנו היו מאלפים ונפלאים תמיד ריתק אותנו בהסברים במכשיר הקשר בזמן הנסיעה זו היתה לנו חוויה ראשונית לחוות טיול עם מדריך כזה ובעל ידע כל כך כל כך רחב בכל תחום הקשור לארץ הזו. הארץ הזו יפה ברמות הכי גבוהות שאפשר לדמיין הנופים היו פשוט עוצרי נשימה, הבתוליות של המקומות בהם ביקרנו קפצה לעיניים בכל מקום שאליו הגענו. למזלנו הטוב , טיילנו עם חבורה נחמדה וטובה , אנשים טובים שיודעים גם לעשות שמח גם להיות רציניים וגם להקדיש את מלוא תשומת הלב לדברי המדריך, לדרך שעברנו לנופים הנפלאים ולנהיגה שלעיתים היתה לא קלה בשטח קשה ומאתגר. ברור לנו שנמשיך לטייל איתכם ואנו כבר מצפים לטיול הבא. בברכה והמון תודה על כל הפינוקים שחווינו החוויות ישארו עמנו לתמיד סופי ומוטי נאור
סופי ומוטי נאור
חזרנו מטיול קסום ומלא חוויות ביוון ורצינו להודות לחברת טריפולוגי על טיול יוצא דופן , מדהים, וברמת שרותיות גבוהה ביותר , טיול שלא נשכח כולנו לעולם. זה מתחיל מארגון ותכנון הטיול . מדריך מטעמכם בא אילינו הביתה, הקשיב לצרכים ולרצונות שלנו ובהתאם לבקשותינו , תפרת לנו טיול עם מסלול מיוחד שמתאים לנו ובהמשך מפגש הכנה עם המדריך של הטיול, עלי ,שהגיע לביתנו ונתן לנו תדריך מפורט עם חומר כתוב על המסלול וכל מה שנדרש להביא לטיול. ברגע שהתיישבנו בג'יפים וראינו את ההפתעות שהכנתם בכל ג'יפ, ( המפה עם המסלול ,החטיפים , מכשיר הקשר בכל גיפ ) הבנתי שאנו הולכים לחוות משהו שונה, אבל עדיין לא הבנתי עד כמה שונה. מסלול הטיול היה מרתק ומדהים ביופיו, וברור לנו שלא היינו יודעים ויכולים להגיע למקומות שהגענו בשטח ללא ההדרכה שלכם. לכל אורך הטיול קיבלנו מעלי הסברים על המסלול והרצאות מרתקות על יוון בנושאי היסטוריה,מיתולוגיה וכלכלה . בכל מסעדה שנכנסנו אליה היה שולחן מוכן וערוך לכבודנו וברגע שהתיישבנו החלו המלצרים להגיש לנו את האוכל היווני הטעים. הפיקניקים והפסקות הקפה בשטח היו חוויה בפני עצמה. באשר לעלי הוא מקצוען אמיתי, מרצה בחסד ויודע לתת רמת שרותיות יוצאת דופן . עלי דאג לצרכים של כל אחד ואחד מאתנו ונתן לנו תשומת לב מיוחדת . יחד עם עלי וכעזר כנגדו המלווה היווני המקסים, דימיטריס, שעובד איתו בתאום מחלט ודואג לכל עניני הלוגיסטיקה . הטיול היה מעבר לכל הציפיות ומעבר לכל דמיון . ואנו מודים לכולכם על הטיול הנפלא שהענקתם לנו. זה לא מובן מאיליו לקבל טיול ברמה שכזאת ,ולכן יזהר קבל את מלוא הערכתי, "שפו" ענק ,על חברת הטיולים שבנית במו ידיך.!! המון תודה . קובי בשם כל החברים מקבוצת "גריל" מנהריה לימן וראש הנקרא. רותי X 2 , אחיקם,צלי,אביבה,גידי,ציפי,דורית,דניאלה,דינה ואלי .
קובי גריל
שלום לך יזהר, אתמול חזרנו מטיול הנשים לגיאורגיה של נשות עמק חפר (וקצת גם מחוץ לעמק) הטיול היה בדיוק כפי שהבטחת לי מדהים! בכדי שטיול יהיה מוצלח, לדעתי, צריכים להיות בו 3 פרמטרים ששזורים אחד בשני: תכנית טובה, מדריכה טובה ואופרטור מקומי טוב. כל השלושה היו ביחד משהו פשוט מושלם! זאת היתה קבוצת נשים, שבהחלט אופיינה ע"י גיל מבוגר, אך עם המון אמביציה וחיוביות, עם שמחת חיים, שמתאהבות בנהגים ומוכנות לאמץ אותם כילדים/נכדים. נושא השירותים היה אחד האיפיונים, כמו גם הזרימה והשינויים שהיו מנת חלקינו היומית אבל זאת בלי לפספס אף יעד. התכנית: בנית תכנית והבנת הצרכים, לוקחת תקופה ארוכה והיא ממש קלעה בול: היא היתה מענינת, מקיפה, ה"טעימו" שרציתי שנחווה בגיאורגיה היו ממש מגוונות ומענינות ועמדו ממש בציפיות שלי "סרקנו" את כל הטוב של גיאורגיה ב 9 ימים. ההדרכה: זוהר נתנה את כולה, הדרכה יוצאת מן הכלל: לא מכבידה מידי, לא מעמיסה מידי, סיפורים, אגדות והתמצאות בלתי תאומן בכל הקשור בהסטוריה, גיאוגרפיה, זואולוגיה, חיי היומיום ומה לא, וגולת הכותרת, שממש לא רצינו שתבוא על סיומה "עוטה עור הנמר" התאהבנו... כל בעיה שנוצרה באה על פתרונה במיידי, פשוט נפלא, בעיקר בהתיחס לקצב החיים בגיאורגיה, שכל כך שונה משלנו (נראה לי שזה לא יהיה הטיול היחידי של זוהר איתנו!) ההדרכה והאופרציה המקומית: הייתה ללא דופי עם הגדול מכולם אנדרו הכל יכול... שילוב מנצח של כל 3 הפרמטרים ועל כך מגיעה לך תודה אישית תודה על זה שהתעקשת לקחת אותנו רק בג'יפים, שנגיע למקומות הכל כך מיוחדים בגיאורגיה ושלא חסכת מאיתנו הפתעות מידי יום. תענוג צרוף! אלפי תודות, בתקווה להתראות בשנים הבאות. תחיה ברקו, מנהלת שלוחת מרכז חפר - מרכז קהילתי עמק חפר
תחיה ברקו
בשם קבוצת המטיילים שאליה השתייכתי, ברצוני להביע את תודתינו הרבה והערכתנו העמוקה לכל אלה שנשאו במלאכה ולהם חלק מכריע בהצלחה המלאה של טיולינו. זה לא פשוט לארגן, לתכנן ולהוביל טיול של קבוצת "חכמולוגים" שיש להם דעה על כל דבר. ולמרות זאת, הצלחתם "לתקתק" טיול מתחילתו ועד סופו באופן מרשים ביותר, ללא תקלות תוך הפגנת יכולת מרשימה להפתיע אותנו בכל שלב ושלב, אם זה בתנאי המחיה הבסיסיים בתנאים קשים, אוכל מצויין, חשיבה על הפרטים הקטנים ביותר והיענות לכל רצונותינו וגחמותינו. ראש וראשון להצלחת המסע הלא הוא מדריכנו שבירו שגילה ידע רב ומקיף על קירגיסטאן ( וגם על ארועים אחרים לא פחות חשובים כגון המונדיאלים מאז ימי יהושע בן נון ) העבירם באופן מעניין וללא העמסות יתר וידע לתזמן בדייקנות את ההסברים מול המקומות הרלבנטיים . זאת בנוסף להובלה מאד חכמה של הקבוצה בנועם הליכותיו, היותו קשוב מאד לצרכים והשקעת מאמץ בלתי פוסקת להפתיע אותנו ולהביאנו בכל יום לשיאים חדשים של הנאה. תודות מיוחדות ו"שאפו" גדול לצוות המקומי שליווה אותנו בהנהגתו החביבה והסחבקית של ארסני. הצוות עשה כל מאמץ להעניק לנו את השרות הטוב ביותר וכל זאת בחיוך, נכונות עד אין קץ ורצון עז לספק את שגעונותינו. הסימן הבולט ביותר לכך היה שבסוף הטיול ניתן היה לחשוב שהם חלק בלתי נפרד מקבוצתנו. ( אפילו התפלאנו שלא ראינו אותם איתנו בטיסה חזרה לארץ ). מבקש למצוא דרך להעביר אליהם את האמור לעיל. תודות מיוחדות שלוחות גם לצוות המקומי הנוסף שדאג תמיד להקמת מאהלים מפתיעים במקומות שכוחי אל על מנת להקל על שנתנו, בישל ארוחות טעימות ביותר בתנאי שדה של טירונים ואפילו אפשר לנו לעשות מקלחות חמות בלב ההרים שחס וחלילה לא נצטנן. הרבה תודות גם לצוות המשרד בארץ ( תילי, מירי לי והדס ) שעוסקות בתפקיד הקשה ביותר שקיים ( לשלוח אחרים כל הזמן לטיולים ). למרות הקושים הרבים שהערמנו, הצליח הצוות להתמודד בגבורה עם חבורה של נודניקים, שהפציצו אותם במשך חודשים ארוכים באין סוף שאלות מוזרות ובסבלנות רבה דאגו לתת תשובות לכל דבר ועניין. ולבסוף, ברצוני להביע תודה מיוחדת גם ליזהר ( מנהל החברה ) שהצליח לעורר את התענינותנו במדינה שעד עתה לא ידענו אפילו איפה היא ממוקמת בגלובוס. כל המנגנון המסובך הזה עבד בצורה מעוררת התפעלות ועל כך מגיעות לך תודות רבות מכולנו. אני מתאר לעצמי שנזדקק לתקופת התאוששות מהחוויה שעברנו אך אני סמוך ובטוח שנמשיך לשתף פעולה גם בטיולים נוספים תודה בשם קבוצת המטיילים: אולי זמר
אולי זמר
יזהר ותילי שלום, בשבוע שעבר, חזרנו מטיול ג'יפים בגיאורגיה, בהדרכתו של חנן אוחנה. ברצוני לציין לטובה, את התכנית העשירה, סידורי הלינה, כלי הרכב המאובזרים, התמיכה הטכנית והאירוח בכפרים. במשך עשרה ימים, לא הפסקתי להתפעל מהטבע, מהכפרים הנידחים ומשפע המים הזורמים בנחלים. התרגשתי במיוחד מהמפגשים עם הגיאורגים מסבירי הפנים, שאירחו אותנו בבתיהם בטבעיות ובנינוחות. לאורך הטיול, נתקלנו מדי פעם בבעיות שונות, אך אלה טופלו במהירות ולא הפריעו למהלך התכנית. אבקש לציין במיוחד את ההובלה וההדרכה של חנן, אשר בנחישות וברגישות, לימד אותנו פרק על תולדות גיאורגיה. ההסברים כללו סקירה היסטורית, סיפורים על האוכלוסייה המגוונת, הסבר על המסורות העתיקות, התפתחות הישובים, מאכלים מיוחדים, תעשיית היין העתיקה ועוד. ההדרכה לאורך הטיול כולו, הייתה עשירה, מקיפה, מגוונת ומעניינת. תודה מקרב לב לכל העושים במלאכה תודה לצוות הליווי הגיאורגי גיורא היוש
גיורא היוש
היי יזהר תילי יואב וכל צוות טריפולוג'י אנחנו חברי קבוצת עזרי חזרנו מהטיול ביוון וממש מרגישים חובה להודות ולשבח היה לנו טיול מקסים בכל מובן. נתחיל מיואב שהינו מדריך בכל רמ"ח אבריו בכריזמטיות בידע ברגישות והקשבה לכולם ולכל פרט נהנינו ממנו בכל רגע כמו כן התלהבנו מהארגון הכל התארגן להפליא המלונות היו במקומות מקסימים וזה ערך מוסף רציני .כמו כן היו בסדר גמור הארוחות היו מגוונות מענינות שונות זו מזו וטעימות המסלול היה יפיפה חזרנו מרוצים ובהחלט נשמח לשוב ולטייל עם טריפולוג'י בפרט ועם יואב ככלל בברכה ותודה תומר רות ויהודה
תומר רות ויהודה
חזרנו הבוקר מטיול בחבל ארץ מדהים ,טיול שעשינו עם חבורת חברים טובים המגובשים מילדות ,ויצאנו לחגוג יחד את יום הולדת ה-70 של כולם . הכל התנהל מצויין ,היה כיף לטייל איתכם ובהחלט השאיר טעם של עוד . ובמיוחד חשוב לי לציין שלא הפסקתי/נו להתפעל מהמתנה ששלחתם לנו בדמותו של ארז הירש שחברים הגדירו אותו כמלאך . בחור צעיר נדיר בעולמנו זה ,מלא כריזמה, רגיש לסביבת האנשים סביבו,שניהל את כל השבוע בחן בסמכות ובכבוד ללא אף תקלה ,ארז בעייני הוא קודם כל אוהב אדם אמיתי ,ומצויין במה שהוא עושה,היחס האישי והמגע שכל אחד קיבל ממנו ראוי לציון מיוחד ,והידע הנרחב שהפגין מול אנשים שידעו לשאול שאלות כאנשי מקצוע בתחומים מאוד מגוונים גם הם לא מובנים מאליהם -אני חושבת שהוא פשוט הוסיף מס ערך מוסף עצום לטיול עצמו על דעתי ואני דעת כולם- אנא שמור עליו .כי הוא ראוי בהחלט למחמאות האלה ומסור לו בהזדמנות זו את הערכתנו ואהבתנו אליו. יזהר ,אני אישית לא מכירה אותך אך עם זו הנציגות של החברה שלך .וזה סוג האנשים שאתה אוסף סביבך ,אני בטוחה שתצליחו כחברה ואנחנו נשמח לפרסם את שימכם ולשמוע על עוד יעדים לטייל איתכם . בברכה , יפה ויוסי נוי ,מטולה
יפה ויוסי נוי
עם חזרתנו הבוקר מהטיול במרוקו, ודקות ספורות בטרם נצלול אל נבכי היומיום על שלל בעיותיו, אנו מבקשים להודות על הארגון המוצלח של הטיול, על התוכנית המאלפת ועל הביצוע המופתי. לכל אלה ולאווירה הנפלאה ששררה בטיול תרמו כל המשתתפים בלי יוצא מהכלל, ואין זה דבר של מה בכך בטיולים כגון אלה, כפי שיודע כל אחד מניסיונו הקודם. עד כאן אין הדברים שונים בהרבה מכל טיול מוצלח אחר. מה שעושה בכל זאת את ההבדל (ואת הסיבה לכתיבת מכתב זה) היא תודתנו על כך ששלחתם לנו את הבחור המופלא הזה, חנן אוחנה, כמדריך הקבוצה. מה נאמר ומה נוסיף? גם חכם וגם פיקח, גם מתכנן וגם מאלתר, גם מתחשב וגם אסרטיבי, גם חבר עם כולם וגם מנהיג בעל כריזמה, גם בעל ידע וגם מאזין לאחרים. זה לגמרי לא אמור היה להיות פשוט להוביל את החבורה הדעתנית שנתקבצה לה יחדיו, אך חנן הצליח לקנות את לב כולנו. אז תודה שנית, מקווים להיפגש בטיולים בעתיד, ו...ניצרו את חנן. בברכה, רחל ועמירם גרובייס קיסריה
רחל ועמירם
אני אסתרקה מקיבוץ כנרת. שבתי לפני מס' ימים מגיאורגיה היפהפייה מטיול ג'יפים עם זוהר. גילוי נאות: זו הפעם השלישית שאני מטיילת עם זוהר, לאחר שנפגשנו לראשונה לפני כמעט 3 שנים במרוקו, אני נדבקת אליה שוב ושוב , קשה לי לדמיין אותי מטיילת עם מדריך/ה אחר/ת. למרות שודאי אין זה חדש עבורכם, וגם אמרתי לזוהר חזור ואמור תשבחות למכביר, גם שמעתי מיתר חברי הקבוצה, את דעתם המתפעלת מתפקודה הכללי, מיכולותיה המגוונות ומחינה הרב אשר צובע את נוכחותה המתוקה. מאחר וישבתי בג'יפ הפיקוד, זכיתי לחוות גם את "המטבח" של כל ההפקה הזאת, עם התקשורת הבלתי פוסקת אל המערכת העוטפת, ועבודת המטה שאינה נרגעת לרגע,,, הכל בשביל שכל פרט הכי קטן יהיה סגור, כמעט עד לרמת המזלג שבשולחן האוכל... זה כל כך מרשים ונוסך בטחון, ואמנם כך הרגשנו. גילוי נוסף: אני האדם הכי לא מפונק והכי מסתדר בכל תנאי ורחוק מקיטורים למיניהם. אולי גם מסיבה זו נובעת הרגשתי הכללית בסיכום הטיול... אני מבקשת להודות לכם בדרך זו, היה טיול נפלא מכל בחינה אפשרית ! אני כבר מחכה להזדמנות הבאה לטייל אתכם, ועם זוהר, כמובן. נדמה לי שמטיילי הקבוצה יזדהו אתי. בדיווחיי לחברים שלי מכל עבר, אני משביעה אותם פעמיים : 1) שישימו את גאורגיה ברשימת טיוליהם העתידיים. 2) אם אמנם ילכו על זה, שלא יזוזו צעד לפני שאמליץ להם על החברה שלכם ועל המדריכה הכי נפלאה ומשובחת. תבורכו, אסתרקה לין.
אסתרקה
שלום יזהר, חזרנו אתמול מיוון ומיד אני מתיישב לכתוב אליך לפני "שאתקרר". אלך ראשית לסוף: הטיול היה נפלא! נהנו מהמסלולים שעברנו בהם למרות הטילטולים, מיפי הכפרים הפזורים בהרים, משפעת המים הצלולים והקרים,מהמסעדות בהן אכלנו ונהנו ממגוון המאכלים ,מיפי יערות האין קץ על סוגי העצים השונים ,היה כל כך מעניין כמו שאומרים היום "חבל על הזמן". לסוף השארתי את כוכבי הטיול :יואב ואלקוס. כל כך הרבה יחס אישי וחום אנושי סבלנות ואדיבות ידע עצום ונכונות לעזור, גם שלא התבקשו. כל אלה יחד יצרו אוירה נפלאה שהעברה כחוט השני לאורך כל הטיול המרגש הזה. שא ברכה חמה וברך בשמנו את העושים ועושות במלאכה.
מירה ועמרי לרון
רק להגיד מילת תודה קטנה על טיול מופלא, אחר ומיוחד. תודה ליזהר על ההובלה בסך ולך תילי על שהיית מאחורי הקלעים ואפשרת כל זה.
אביגיל
לשבירו, היה מצוין. התרשמתי מאוד ממך, מהמקצועיות, היסודיות והרצינות שבו הכנתם את הטיול. היה כיף גדול וכמי שעסוק כל היום ב"לתת שירות" ללקוחות, אני יודע להעריך עבודה מקצועית שנעשית באהבה. יאללה, תציעו את הטיול הבא.
צבי ואיה
אנו, משפחות פרסטר ומור מעריכים מאד את העובדה שלמרות שהיינו רק ג'יפ אחד, קיימתם את הטיול. הטיול היה קסום וחוויתי בצורה בלתי רגילה - המסלול עם הנופים המשגעים, בתי המלון והטעמים של יוון בין אם בפיקניקים בחיק הטבע ובין אם בטברנות עם אוכל פשוט נהדר. יואב המדריך, לטעמינו, היתה בחירה נפלאה. הימים שבילינו יחד איתו היו מעשירים ומהנים גם מבחינה חברית. היתה לנו אינטרקציה נהדרת איתו ומאד מאד נהנינו מסיפורי המיתולוגיה היוונית בהם הוא אהב לפתוח הבקרים וכן היה לנו מאד מעניין לשמוע על ההיסטוריה של יוון. הכל היה תמיד עם חיוך והתלהבות. אדם חיובי ומעניין עם נשמה והתלהבות של ילד. גם לגבי תיאודורוס המלווה היווני שלנו יש לנו רק מילים חמות עבורו. בזכותו זכינו לפגוש ולהתארח אצל ניקוס הצייד ואצל יורגוס עם היין והגראפה הנפלאים ואפילו פתחו לנו מסעדות הודות לקשרים שלו. יואב ותיאודורוס, הם נכס אמיתי. מאז שחזרנו לארץ אנו לא מפסיקים לספר על הטיול וממליצים בחום לחברינו לצאת לטיול שכזה בחברתכם. שוב המון תודה על הכל, אירית, מושי, שלומית וחיים
שלומית מור
יצאנו לטיול בחששות מרובים מכל הפטנט הזה שנקרא טיול מאורגן והיכולת שלנו לתפקד בקבוצה .קטנה ככל שתהיה של אנשים שאנחנו לא מכירים. ובכן רציתי לחזור ולדווח שהטיול היה מאד מוצלח, הקבוצה היתה נעימה מאד ובעיקר אני רוצה לשבח את אורי המדריך, שבנוסף להיותו בעל חוש הומור משובח עשה עבודה מצוינת בלדאוג לנו לכל מגדול ועד קטן והכל בשלווה, בנעימות, בלי לחץ ועם חיוך כל הזמן. היו לנו ספקות ביומיים האחרונים לגבי הנסיעה לשתילי אבל אחרי שהגענו לשם שמחנו מאד להיות גם במקום המיוחד הזה. אורי ענה בסבלנות לכל שאלה, בדק כל הערה שלנו, לא עשה שום קיצורי דרך למרות שאפשר היה (מאד התרשמתי מהדבקות במטרה כשנסענו לפנות ערב רק כדי לראות בריכה כחולה בעמק נעלם) והיה מופת להדרכה טובה ומסורה. הקריאה מ'עוטה עור הנמר' לאורך הדרך היתה נפלאה! המלונות והאוכל לאורך כל הדרך היו מצוינים, המדריכים המקומיים היו נפלאים ואני לא מוצאת אפילו משהו אחד שראוי לשיפור! (חוץ מהדיאטה שאנחנו זקוקים לה כעת) אז שוב תודה על הכל,
רות
גיאורגיה, ״ארץ הלב הרחב״ , היסטוריה מרתקת, נופים קסומים , אנשים מקסימים ויזהר ,מדריך עם לב ענק! ידען גדול ומספר סיפורים בחסד!! פינות חמד מיסתוריות , פיקניקים באמצע ״שום מקום״ והכול מתוקתק!!! מומלץ בחום!!! מחכים כבר לטיול הבא....
מיכאל מן
יצאנו קבוצת חברים ב- 1/10/12 לצפון יוון. זו כמעט משימה בלתי אפשרית להביע במילים את האושר וההנאה שחווינו בטיול זה. המילים הכי יפות וציוריות עדין מגמדות את ההתרגשות וההתפעמות מהמראות, מהריחות ומהטעמים. המלונות – מלונות בוטיק- נבחרו ב"פינצטה". המסעדות – מפתיעות בגווני הטעמים , ורבות מהן ברמת "גורמה". המסלולים – מרתקים ועותקי נשימה . ההדרכה – במשך שעות, היינו מרותקים לכל הגה ומילה שיצאו מפיו של יזהר. חזרנו עם מטען עצום של ידע על יוון ועל העם היושב בתוכה, משחר ההיסטוריה ועד ימינו. הפינוק – כל בקשה, או רק רמז לבקשה, מולאו במיידית . בקיצור... Tripology זה מותג של טיולי בוטיק עם המון סטייל. חזרנו עם תאבון עצום לטיולים נוספים, כולנו מלאי הערכה רבה לכל הצוות ובעיקר לעומדים בראש - לתילי ויזהר הנפלאים. תודות, ושוב תודות. יישר כוח. כולנו כאחד "הבליינים" (קבוצת אמי ).
אמי מטס זיו
תילי ויזהר שלום ! לפני החזרה לשגרת "אחרי החגים" , חשוב לנו שתדעו , שחזרנו מאד מסופקים ומרוצים מהטיול בגיאורגיה בהדרכתו ובליוויו של אורי מור. אורי התגלה לא רק כמדריך מקצועי ומרתק, אלא גם כאדם רגיש, לבבי וחכם, שמינף את הטיול לחוויה מהנה ומשמעותית עבור כולנו ! תודה גם על חלקכם באירגון ובהצלחת הטיול !
לנגה
טיול בפלפונז ביוון היה מדהים, אין דברים כאלה!
נעמה מור
אני מבקש להביע שביעות רצון מלאה ותודה על טיול הגיפים בגיא ורגיה שהשתתפתי בו בהדרכת אורי מור . לא הכרתי אתכם מקודם, וזו פעם ראשונה שאני מטייל איתכם. התכנית שהרכבתם אכן נתנה ביטוי מוצלח לאתריה היפים והמגוונים של גיאורגיה. ערים ו"קאנטרי". אנשים, תרבות, היסטוריה, דת, חברה, פוליטיקה ובעיקר הנופים. הנהיגה באזורים מרוחקים, מנותקים, קשֵי-עבירות ובעיקר – מרהיבים – הצדיקה את הכותרת – "טיול ג'יפים"!. הצגת הטיול בפירסומים - היתה ריאלית , כולל ה"סוכריות" וכולל , מטבע הדברים , גם הקשיים. הייתה התייחסות חיובית לבקשה האישית שלי. ועל כך- הערכה ותודה מיוחדת. ו ל ב ס ו ף - אורי מור. המדריך. שמחתי להכיר אותו. מדריך בעל ידע רב במגוון נושאי ההדרכה, מכיר היטב ומתמצא בשטח. "פתרן" של בעיות הן לוגיסטיות והן אישיות. ניכר בו ששולט ועונה עניינית על שאלות ממגוון תחומים הקשורים בגיאורגיה. מעבר לידע – אורי הוא בראש ובראשונה איש של אנשים. נעים הליכות, בעל הומור, שולט , אך ללא שתלטנות, ונותן דעתו לאנשים גם ב"כללי" וגם ב"פרטי". אהבנו אותו מאוד, ואתם – יכולים להתברך בו.
אילן ספיר
בשישי לפנות בוקר חזרנו מטיול ג\'יפים בגיאורגיה עם קבוצת איריס רוני. היה מאלף!!!, לא קל אך מצויין. המסלול מגוון מאד, ההדרכה של זהר נבון תרמה רבות להצלחת המסע. היה מעניין ומרתק לשמוע את זהר שיכלה להקיף נושאים רבים כ"כ ובנוסף הגישה האנושית החמה והרגישה לכל אחד ואחד מחברי הקבוצה, ללא יהירות עם הרבה סבלנות ועם רוחב לב אין סופי לתת תחושה שכל בקשה חשובה עם הומור בריא. הצוות המקומי בסו וחמסה תרמו גם הם בדרכם הנעימה והמסורה. מערכת הקשר פעלה באופן מצויין ללא תקלות ובמקרה שהיה חשש לבעיה היא מיד טופלה בצורה הכי טובה. נהנינו גם מהמפגש עם האוכלוסיה ומהטעמים השונים שהתנסינו בהם. היה שווה כל דולר, הרגשנו שעשיתם הרבה מאד להצלחת הטיול. יישר כוח ובהצלחה בהמשך.
ורדה נוביק
כיוון שנראה שהייתי האדם היחיד בקירגיזסטאן שלא היה חמוש במצלמה, כתבתי בלדה קטנטנה: הירח מעל העמק האיר ולחש// ראה, באופק בוקר יום חדש// התיקים מהיורטה לג'יפ מאחור// גבי כבר הכין ת'קפה השחור// הג'יפ מקרטע בין אבנים וסלעים// יזהר מנווט למעבר ההרים// בדרך קירגיזי חובש קלפק// באחו פרה משתעשעת עם יאק// ארוחת הצהריים שלושה כוכבים במישלן// לשף קוראים חורש, לשפית - גם כן// בדרך נוטים מחנה אוהלים// במחנה הזה אפשר לכתוב דוקטורט - על גללים// ג'יפ 1: גל יניב וטל// מצלמים כל פרח, כל אסקקל// מצלמים כל הר, כל עץ, אפילו נחש// אבל, רבאק - הג'יפ שלכם נוסע 2 קמ"ש// בעמק עדר סוסים דוהר במבנה// גם הם מהקבוצה של חנה ליבנה// והנה מגיעים למעבר ההרים// שלג ושמפניה זה בזה מתערבבים// מסביב הוד והדר - א ו ר ג ז מ ה של טבע// והתאריך כה סימלי - שבע שבע שבע// הירח מעל העמק האיר ולאט// זו היתה הבלדה על טש רבאט.
קירגיזסטן
מעוניין להצטרף לטיול?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי