לפרטים נוספים >

לקוחות ממליצים

המקום בו אנו חולקים אתכם את הרגעים שאי אפשר לשכוח...

המקום בו אנו חולקים אתכם את הרגעים שאי אפשר לשכוח...
מלי וצוות טריפולוג'י היקרים, אמנם חלפו כבר כשבועיים מאז חזרנו מהטיול לגיאורגיה (כנראה שזה הזמן שלוקח להתאושש מגיאורגיה הנפלאה) אבל בשמי ובשם שלמה אני מבקשת להודות לכם קודם כל על ההמלצה על היעד המקסים, ובהמשך אני רוצה להודות ולפרגן לכם על הטיול הנפלא שחווינו עם צביקה אמדור. זה לא מובן מאליו שטריפולוגי (נודע לנו כי 3 זוגות ביטלו ברגע האחרןו) ארגנה את הטיול ל- 7 מטיילים עם 3 חברי צוות ואנחנו בהחלט מעריכים את ההשקעה בנו שהורגשה לאורך כל הטיול החל מהידע והמקצועיות של צביקה והטיפול בכל דבר וצורך, המשיך עם המדריכה המקסימה מריאם שלמרות גילה הצעיר הוכיחה ידע, מקצועיות וחביבות שגרמה לכולנו להתאהב וכמובן חמסה המכונאי/נהג שהיה מקסים ומקצועי. חזרנו המומים מיופיה של גיאורגיה ומתושביה מסבירי הפנים, נהנינו מאוכל נהדר שצביקה דאג שחס וחלילה לא יחסר, מפיקניקים במקומות קסומים והעיקר מכל המקומות המיוחדים שהגענו אליהם שכנראה לא היינו נחשפים אליהם אם זה לא היה בטיול שכזה. זו פעם שניה שאנחנו מטיילים אתכם (לפני שנה טיילנו ביוון ההררית) וכנראה גם לא הפעם האחרונה. אז שוב תודה על הכל ונתראה בטיולים הבאים,
אלה ושלמה קנדל יוני 2017
היה מופלא. מעבר לציפיות , במיוחד של בעלי שחשש מאוד מטיול מאורגן ולינה שלא בבתי מלון. אורשה מדריך מדהים. פרט לידע העמוק שלו , הוא נטוע עמוק בתרבות הגיורגית והדביק אותנו בהתלהבותו אורשה מדריך מופלא, אדם חם מאוד ומתקשר מייד עם המטיילים. קשוב מאוד לצרכים של כל אחד ואחד. אמר מישהו שהוא מאוכזב מאוד מהטיול [בציניות] כי רצה למצוא משהו לא טוב בטיול אבל לא מצא. ובאמת לא היה דבר אחד שלא היה במקום. אהבתי מאוד את המחוות הקטנים כמו נגנים מקומיים. אפילו שקית דובדבנים שכל גיפ קיבל מאורשה בדרך.ועד המון המון התייחסויות גם לקבוצה וגם באופן פרטני. קראתי לו אושרי.....ובאמת הביא לי ולבעלי אילן המון אושר אני רוצה גם לציין את המדריכה אנוקה ואת המכונאי שהיו לבבים מאוד ועזרו לאורך כל הדרך כבר המלצתי לרבים מחברי על טריפולוגי וגם אנחנו נחזור לטייל אתכם תעבירי לאורשה את אהבתנו והערכתנו
ד"ר מרים ארבל יוני 2017
לזוהר ותיאודורס חנניה רייכמן כשרצה להפליג בשבחו של אדם היה אומר "אילו היו כל האילנות קולמוסין וכל הים דיו לא היה זה מספיק כדי לשבח להלל ולקלס וכדומה. לכן זה המצב כשאנו באים לב ולהודות לזוהר ולתיאודורוס על חוויה נפלאה שנתנו לנו אשר בוודאי נזכור אותה עוד ימים רבים ובגילנו זה לא מעט. לזוהר אשר משלבת יכולת ארגון, ידע מעמיק, נועם הליכות וסבלנות אין קץ, יופי פנימי וחיצוני ויכולת להעביר לנו את כל הידע בבוטניקה, היסטוריה, מיתולוגיה גיאולוגיה וכל הלוגיות שיש, בשפה של בני אדם שווה לכל נפש ועל כך תודה. לתיאודורוס אשר ליווה אותנו וריפד את דרכנו ואת בטננו מכל טוב הארץ, פתר כל בעיה מגדולה ועד קטנה נזכור אותך עוד הרבה זמן כחלק בלתי נפרד מחוויית הטיול. במשפט אחד אני יכול לומר לך שאם הייתי צריך מ"פ מפקדה לגדוד שלי הייתי בוחר בך, בישראל זה כבוד ושבח גדולים. אז תודה לשניכם מעומק הלב בשמי בשם דליה ובשם כל משתתפי הטיול לצפון יוון יוני 2017.
בן משה צבילי
Thank you very much for the perfect tour, perfect guides (Zvika/Hamsa/Mariam), perfect logistics (Mali) and everything else was just perfect.... The tour was perfectly planned in a quality manner...It was pleasure for us to be part of this unique experience and wonderful people. We are already planing ahead the next one (hopefully soon 😄😄😄)... All the best to all of you and we hope to see you soon.
Yuval & Waltraud & Avi ,June 2017
חזרנו אתמול מהטיול בגיאורגיה מלאי חוויות ושביעות רצון. הטיול התעלה הרבה מעבר לציפיותינו מכל הבחינות. ראשית יש לציין את התנאים שקיבלנו מטריפולוג'י- הג'יפים החזקים והמצויידים , מקומות האירוח, הארוחות , הפיקניקים וכל התנאים מסביב. מסלול הטיול המקיף בקווקז הנמוך והגבוה איפשר לנו להכיר מגוון של נופים ואתרים, לרבות אירוח מקומי שלא היינו מגיעים אליהם בלעדיכם. ולבסוף יש לציין את הצוות המנצח מטעמכם שגרם לכל החוויה להתרחש- בראשו צביקה, מנהיג הקבוצה, שהוביל אותנו בתבונה וברגישות, תוך שילוב של הכרת מקומות הטיול, על נופיהם ואנשיהם, עם ידע נרחב במגוון תחומים- היסטוריה, גיאוגרפיה, גיאולוגיה, ספרות ועוד. יחד עם צביקה אנו רוצים לברך גם את הצוות המקומי- מרים ודוד "חמסה" , שהתגלו כצוות נחמד, מקצועי ויעיל. אנו נמליץ עליכם לכל מכרינו ונשתדל לטייל אתכם שוב בעתיד.
דינה וגרשון מאואר יוני 2017
חזרנו מטיול ג'יפים בהדרכתו המצוינת של עלי סירחאן. עלי הוא "המדריך שעושה לך את הטיול". יש לו יידע רב בקשת גדולה של נושאים והסברים מאלפים, הכרת המסלול על בוריו, בחירת המסעדות ובעיקר התפריטים המגוונים (בודאי בשיתוף עם החברה), סבלנות וסובלנות אין קץ, שמירה על הבטיחות בנהיגה שלנו עמדה כנר לרגליו בדרכים לא קלות שאף נראו מסוכנות. וכול זה עם הרבה הרבה נשמה. חברת טריפולוג'י , התברכתם במדריך מעולה...ואנחנו זכינו.
דודי ויהודית פינסון, דוד ופניה שרם, רחל לוין וזאב פלד טיול ג'יפים יוון חוצה פינדוס מאי 2017
טיול מעולה , נופים אוכל השקעה של החברה שלא ראיתי באף חברה ומעל הכל עלי באמת בחור יוצא דופן מקסים עם ידע סבלנות תענוג
רחל בורטה יון 11.5
זהבה ומשה כהן מקבוץ הזורע מבקשים להודות בחום על טיול הג'יפים המדהים ביוון ההררית, בפסח האחרון, בהדרכת אורשה הנפלא והמקסים. דעו לכם שבורכתם במדריך מיוחד במינו. מדריך אחראי בעל ידע מדהים ושאר רוח והכל מכל בבחור צעיר שמנהיג טיול ביד רמה ובנועם הליכות מאין כמוהו. הכל נעשה בשקט וללא לאות. רץ ודואג לקשר רציף בין המכוניות, קשוב לצרכים המיוחדים של כל אחד ואחת. שומר על קור רוח גם כאשר נתקל באירוע חריג ובלתי מקובל.... )בלשון המעטה... (. לא מרים את קולו ועושה את הטוב ביותר במסירות וביעילות בעזרת המדריך היווני המצוין אלקוס המכיר היטב את יוון על רזיה השונים ומצויד בכל הכלים והידע לטיול, גם אם זה צופן חוויות בלתי צפויות. למזלנו ידידתו של אלקוס זוהר, הצטרפה לטיול ומעבר לאישיותה הקורנת ואוהבת האדם ממנה נהננו כולנו בטיול כולו. עזרה רבות לכל אורך הטיול, ובאותה "חוויה בלתי צפויה" כך שמהלך הטיול גם באותו יום לא נפגע. נחשפנו לנופים ולטבע עוצרי נשימה , בפסגות ההרים, קניונים ובעמקים זורמי נחלים שאין כמוהם באזורנו ובמרבית הארצות בהן ביקרנו. רמת המלונות והמלוניות היתה טובה והאוכל נפלא. כשכל אלה באו בלווית ההסברים ההיסטוריים, גיאוגרפיים וגיאולוגיים, של אורשה שהעביר למעשה קורס קצר ברמה אקדמית על יוון הנפלאה, לא פלא שעבר שבוע מאז שובנו הביתה ואנחנו עדיין באופוריה מטיול מדהים שלא נשכח, ולא מפסיקים לדבר בשבחו. על כל זאת תבואו על הברכה !!! שימרו לנו על אורשה היקר, חבקו אותו חזק ...
זהבה ומשה כהן פסח 2017
ועכשיו , כשכבר נחתנו בחזרה והתאוששנו מהטיסות הגיעה העת לומר תודה גדולה לכולכם על מסע ג׳יפים מדהים ברחבי מרוקו המופלאה. בראש ובראשונה לגיא הנהדר - מדריך גדול עם לב רחב ונשמה יתרה. בעל ידע עצום ונכונות לשתף ללא גבולות. בעל יכולת הקשבה ופתיחות, נעים סבר ונעים הליכות. בקיצור מדריך למופת שבדרכו הופך להיות אע וחבר לכל דבר. שנית - לאיברהים והישאם המדריך המלווה ממרוקוואיש התחזוקה. שניהם - מסבירי פנים ובעלי ידע. נכונים בכל עת להציע, להדריך ולהאיר את דברים הקטנים והחשובים כל כך. שניהם ביחד וכל אחד לחוד הבליטו את המיוחד באנשי המקום ואנו זכינו בגדול. שלישית לך מלי הנהדרת שעשית הכל בשקט ובצנעה כדי לאפשר את כל הלוגיסטיקה והמינהל. אלה הופכים טיול מסתם אחד לטיול חלק ונטול בעיות. ולאנשי טריפולוגי שלא הכרנו - קניתם את עולמכם במסע קטן אחד בארץ מופלאה. אז שוב תודה גדולה ולהתראות בהרפתקאות הבאות
עדה ויאיר עמית, פסח 2017
גיא יקר שלנו, בקזבלנקה ורבאט העפנו רק מבט... בפס בסימטאות ה״קסבה״ , למדנו ״באלאק״ מהולכים על ארבע... זה היה יום שהטג׳ין הפתיע, ומאז בכל יום בכל ארוחה הוא מופיע... ביקרנו במפעל העורות, מהסרחון ברחנו מי חשב על קניות... איפרן העיירה קפה ועוגה, הכרות ראשונה עם כל מי שבא... הורדנו שכבות והתחיל לו עידן , אנחנו בדרכינו לבן אל ווידאן... האטלס התיכון נגלה לעיננו, אגמים מרהיבים קיבלו את פנינו... פסטיבל של סוסים אחרי המלון , וילדים החלו לצוץ בכל חלון... זה היום בו הבנו ששקשוקה פיקנטית , יכולה להביא לתוצאה דרמטית... ל״אימילשיל״ הגענו לאחר הגיבוש, ושטיח ראשון נרכש לאחר גישוש... אנחנו כבר באטלס העליון, והטג׳ין מתחיל להתקע בגרון... ״בולמן דדס״ איזה מלון, מעגל מתופפים ואנחנו בשגעון... מעברי הרים האטלס מאחורה, עוצרים לצהריים בדרך לזגורה... השקשוקה הפיקנטית הפכה לחריפה , אך הפעם יש לנו גם שקשוקה מתוקה... הגענו לסהרה בזכות כישוריו של איברהים , וראה איזה פלא הטג׳ין כאן אפילו טעים.... זריחה מהממת ונוף דיונות מדברי , אלו היו רגעי השיא... הג׳יפים משייטים על דיונות ומלחה , ואוטוטו אנו טובלים בממי הבריכה... בוורזאזאת נפרדנו מהטג׳ין ובדרך למרקש המשכנו להאזין... לסיפורי ההיסטוריה, הגיאולגיה דת ואנטרופולוגיה.... לסיפורים על קסבה , נשים ועוד קצת טריפולוגיה... עכשיו אנחנו יותר ״עשירים״, מאושרים ושמחים... גיא אנחנו רוצים להודות לך המון, היה לנו טיול ממש״בומבון״ !!!
ירון בן עוז, פסח 2017
בתאריך 13 לאפריל 2017 יצאנו איתכם לטיול 7 ימים ברכס הפינדוס ביוון בהדרכתו של עלי סירחאן. ברצוננו להודות לכם על טיול שהיה ברמה אחרת. הטיול תוכנן בצורה מעולה ללא הפתעות וללא אילתורים. הכל היה "מתוקתק" לעילא ולעילא. ניכר היה שלא חסכו עלינו בכלום וכל עיניין הקשור בטיול., רמת המלונות , רמת האוכל, הגיוון בארוחות , והמסלול עצמו היו ברמות הגבוהות ביותר ביחס לטיולים מסוג זה. מדריך הטיול , עלי סירחאן, הוא כבר נושא בפני עצמו והוא בליגה משלו. מעולם לא טיילנו עם מדריך חו"ל ברמה כזו מבחינת ידע ויכולת להעביר כמות מידע כל כך רבה באופן כל כך מרתק ומעניין. ישבנו בג'יפים כשאנו נהנים מנופי יוון ושומעים הרצאות מרתקות ברמה אוניברסיטאית , כאילו אנו ממש באולם הרצאות . היינו קשובים לכל מילה. עד כאן בעיניין "החומר הנלמד" . עלי הדריך אותנו בנועם תוך כדי מקצועיות שלא מוכרת. תוך כדי הרצאות במערכת הקשר קיבלנו התראות על כל רכב המתקרב מולנו על כל סיבוב ועל כל בור בכביש על מנת למזער סיכונים. עלי שבה אותנו בקסמו, צניעותו ובדאגה האמיתית לכל פרט ופרט. עם סיום הטיול וההגעה לשדה התעופה בסלוניקי הסתבר שיש עיכוב בטיסה ולא ידוע על זמן המראה חדש. עלי לא בזבז זמן בהקשבה לשמועות המתרוצצות בשדה על זמן המראה חדש, העביר אותנו במוניות לצורך לינה במלון בסלוניקי. חזרנו לארץ בעיכוב של יום , אבל שמחים ומאושרים על חוויה נפלאה שעברנו איתכם. מקווים לטייל איתכם בהדרכתו של עלי בעתיד. כל הכבוד!!!
שורי ואורי נוני, פסח 2017
חזרנו מהטיול הקסום ביוון. אין מילים לתאר את עוצמת החוויה וגודל ההנאה - ומלוא האחריות עליכם 😊 הטיול מאורגן מא' עד ת', ניכר בכל מקום ודבר כי החוויה וההנאה של המטיילים הם בראש סדר העדיפויות שלכם. עלי הוא נכס יחיד ומיוחד, בזכותו היה זה לא עוד טיול, אלא מסע מרתק לתוך ההיסטוריה הסבוכה של יוון, לנופים המדהימים, לטעמים, לריחות, לנוף האנושי. בזכותו ובזכותכם יוון הפתיעה. כל כך קרוב וכל כך שווה. ושבחים גם לצוות המקומי שליווה אותנו ניקוס ופטרוס. כל תקלה טופלה במהירות וביעילות, כולל ההתייחסות הלא מובנת מאליה והטיפול המסור בעיכוב הממושך במועד החזרה בסלוניקי שהפך לימון ללימונדה. אנו מטיילים ותיקים ובכל זאת, זימנתם לנו חוויה יוצאת דופן. אין ספק שנשוב וניפגש.
אבי ושלומית שאלתיאל, יוון 2017
הטיול ליוון בהובלת גיא, היה מוצלח ביותר . חזרנו מלאי חוויות מהנופים המרהיבים, מהאוכל המשובח, מהחבר'ה הנהדרים והמשובחים , וכמובן מהמדריך גיא המצויין , המקצועי הרהוט , הרגוע , והסובלני. גיא שבגיל של הילדים שלנו הדהים אותנו עם הידע הרחב שיש לו , היה לו מענה לכל שאלה אפילו המטופשות שלנו לעיתים . למרות גילו הצעיר הוא הפליא להוביל חבורה של מבוגרים , דאג לכל מחסור ודרישה. חיכנו כל בוקר בשקיקה לסיפור מהמיתולוגיה היוונית , ובערב לפרק ההיסטוריה . אין לנו ספק שהוא יצליח בגדול . עבד בשיטה של " אתם באתם להינות ואני באתי לעבוד" שימש לנו במקרים מסויימים גם כמבוגר האחראי .. שאפו גדול לגיא ... נהנו גם מהנהג תיאודור המלא שמחה , ונכון לכל עזרה ובקשה. שפר מזלנו והזדמן לנו מזג אוויר נפלא , וכמובן חברי הקבוצה שלא יכולנו לבקש טובים יותר . כולם מלאי שמחה , הומור , חוכמה , נימוס , וצחוק גדול. לסיכום ניתן לאמר . היה נפלא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מזל שמואלי, פסח 2017
גיא {רוזנס} אז איך מסכמים ? ומה אומרים אחרי 12 ימי טיול מדהימים! היה נפלא היית מדריך מעולה שבמעולים אהבנו לשמוע את הסבריך החכמת והעשרת אותנו בידע רב לא התביישת לומר שלעיתים גם אנחנו לימדנו אותך השרת אווירה טובה ונינוחה, רגועה ומחויכת פנית אלינו תמיד בנועם רב, היית פתוח לרעיונות שלנו פרגנת ל"טריפולוג'י" וליזהר הצלחת לגרום לנו להתאהב במרוקו אבל, מקצועיות היא רק צד אחד שלך בוא נדבר במילים אחרות אתה אדם מדהים!! אמפתי , קשוב לאחרים, אכפתי, ותמיד היית רגיש וסבלני אלינו, הקשבת לנו, וכל זאת בנועם הליכות ובחיוך מקסים נתת לנו את ההרגשה שאנחנו נסיכים ונסיכות בארץ "אלף לילה ולילה" האכלת אותנו מכל טוב הפתעת אותנו רישת אותנו אנחנו מאוהבים בך גיא היה לו טיול נהדר שבנהדרים, חוויה מדהימה. מאחלים לך כל טוב באהבה רבה שמעון, חיה , רן אפרת, אורי, עמוס אלי,רחמים, בועז, נאווה , הודי, אורנה שמוליק ומיכל
קבוצת מרוקו - מרץ
יצאנו לטיול ג׳יפים ל-5 ימים ביוון לחגוג יום הולדת 30. אם לסכם הטיול הזה בשתי מילים - מטורף ומדהים! ליוו אותנו המדריך שי ג׳אבר ותאודורס ה-king. שי - אם להגיד את האמת, אני לא כ"כ מחבבת היסטוריה אבל אתה פשוט כבשת עם האישיות המדהימה שלך והדרך שבה שפכת עלינו את הידע הרב שלך. גרמת לנו להיות סקרנים ולחכות בקוצר רוח להמשך הסיפור. אין ספק שהשכלתנו והרחבנו אופקים, בזכותך. ענית על כל ציפיותינו ומעבר לזה! תיאודורוס - המדריך המקומי מספר אחת! טיפס איתנו והביא אותנו למקומות מופלאים עם נופים עוצרי נשימה. הכרת לנו את יוון שלא חשבנו שקיימת. השילוב של שי ותיאודורוס יחד והקבוצה הקטנה והאינטימית שלנו עשתה את הטיול הזה למיוחד! מדהים. אין מילים ואפילו לא תמונות או סרטונים שיוכלו לתאר את החוויה. זו הפעם הראשונה שלנו עם טריפולוג׳י ואין ספק שזו לא תיהיה הפעם האחרונה.
קרן ברוור ודור שנקר
יצאנו לטיול ג'יפים ארבע על ארבע ל-10 ימים בגאורגיה עם המדריך גיא רוזנס, אליו הצטרפו שני מדרכים מקומיים חמסה ובסו- מנוסים ונעימים. גיא - ענית על כל ציפיותינו ומעבר לזה! אתה בעל ידע רב בתחומי החיים של המקומיים, ומבחינה גאוגרפית הרעפת עלינו ידע בשילוב סיפורים. באישיותך העדינה גרמת לנו לטפס ולהגיע למקומות מופלאים עם נופים מהממים ועוצרי נשימה, שלא חלמנו שנחווה אותם, הטיול היווה עבורנו חוויה בלתי נשכחת. תודה גיא שהנעמת לנו את הטיול והרחבת לנו אופקים
אריק אילן ותמר ברזילי
חזרנו מטיול ג'יפים ברומניה מלאי סיפוק עם תחושה נהדרת של מילוי מצברים לקראת השנה החדשה. הטיול היה מאורגן למופת, האווירה היתה נינוחה ומאד שמחה, החיבור בין האנשים היה מצויין. המסלול היה מגוון- נופים, ערים עתיקות, כפרים מעניינים, מפגש עם האוכלוסייה המקומית, אטרקציות, מסעדות ופיקניקים בחיק הטבע. חגגנו את ראש השנה בשירה, תפוח בדבש, יין וברכות- עלי דאג לכל הפינוקים כל יום וכל היום. קיבלנו הרבה מעבר לציפיותינו בכל מובן- ברמת בתי המלון, האוכל, ה"אקסטרות", היחס החם, הידע והביטחון. תודה לקמי על הרישום והאירגון. ובעיקר תודה ענקית לעלי- מדריך ואדם משכמו ומעלה, רמת ההדרכה היתה מהגבוהות שחווינו בטיולים עם חברות אחרות. תודה גם למירצ'ה המדריך המקומי על המסירות והחביבות. נשמח כמובן לטייל עמכם שוב, תודה מקרב לב.
הדר, חיה (מאיר) רוני ויובל מילר
חזרנו מטיול משפחות ברומניה. הטיול היה משגע ועונה על כל הציפיות, אפילו מעבר לכך, נהנינו מכל רגע –וגם מחברת המשפחות הנוספות שצורפו. לעומת זאת – עלי......איש מדהים, אישיות מקסימה וכובשת וכמדריך הייתי מגדיר אותו כמדריך על. ולך קמי, תודה על הטיפול, ההקשבה והסבלנות.
נסים אשר
עם סיומו של הטיול לפולפונז, הרשה לי להודות לך בשם כל 42 חברי הקבוצה , על הטיול הבלתי נשכח . החל משלבי ההכנות לטיול הרגשנו שהפקדנו את האחריות לטיול בידי חברה רצינית ומיומנת. הדבר בא לידי ביטוי גם במהלך הטיול עצמו , בבחירת בתי המלון, המסעדות, המסלול, האוטובוס והנהג ,המדריך המקומי ,בכל אלה הרגשנו שעשיתם את המיטב . גולת הכותרת של הטיול הייתה המדריך ארז הירש שעשה הכל למען הצלחת הטיול. ארז התגלה כמדריך מקצועי בעל ידע עצום שיודע להעבירו בצורה מעניינת למטיילים, רגיש לצורכי המטייל וקשוב לו , אינו בוחל בשום פעולה שיש בה כדי לסייע ולהקל. אשריכם שיש בחברתכם מדריך כמוהו. כולנו תקווה שיצא לנו להסתייע בהדרכתו גם בטיולים נוספים. תודתנו גם לכל אלה בחברה ,שסייעו ביציאה מסודרת ומאורגנת. בכבוד רב, יוסי זיגלמן בשם מועדון רוטרי נהריה והאופן הפנימי
מועדון רוטרי נהריה
רק אמש חזרנו מטיול ג'יפים בקירגיסטן, טיול שהיה בין התאריכים 5/9 ועד ה15/9. זו הפעם הראשונה שאנו יוצאים עם חברתכם. יצאנו עם לא מעט חברות, וברצוני להביע את הערכתי והערכת חברי לחברתכם. יצאנו עם המדריך אורשה, מדריך משכמו ומעלה(למרות קומתו..), מדריך בעל ידע מדהים ורחב, אדם בעל אינטליגנציה אישית מדהימה שהעשיר אותנו בכול הקשור למדינה, על כל הגוונים והמאפיינים שלה ולא חסך מאיתנו מאום. אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ואתם הוכחתם זאת הלכה למעשה. הדאגה לפרטים הקטנים ביותר, הווה אומר: ארגז ובו פרטים חיוניים: נייר טואלט, מטפחות אף, צ'ופרים למיניהם ועוד ועוד.. דיסקים לכול רכב, חולצות של החברה, כובעים ועוד, איני רוצה לקלקל לבאים אחרינו את ההפתעות שאתם מכינים, אבל התחושה שלנו הייתה כשל נסיכים. צוות מנהלה מעולה מאין כמהו, מדריך מקומי גדול מהחיים ועל כל זה מנצח ביד רמה אורשה!! המסלול המדהים והיפה, האתגרים שבדרך וההדרכה המדהימה של אורשה הפכו אותנו לסוכנים הטובים ביותר שלכם!! מחזק את ידיכם ומודה לכם על החוויה המדהימה שחווינו. זאב גיטרמן, נצרת עילית.
זאב גיטרמן
ברצוננו להביע את הערכתינו ותודתינו לחברת טריפולוג'י,המסלול והארגון המוקפד,על המדריך אילן-מדריך בעל לב רחב וידע רב, שתרם רבות להצלחת הטיול. אילן יקר זכינו להכיר איש מיוחד וכישרוני ,שהעשיר אותנו בהמון ידע. הובלת אותנו למקומות נדחים,ונופים עוצרי נשימה, חווינו חוויות מדהימות ונהדרות. תודה על חכמת הטבע שאיתנו חלקת. תודה על הסבלנות, הקשב הרב, הפינוקים,ההפתעות והארוחות בטבע הטעימות. בכל אלה ועוד תרמת להצלחת הטיול המהמם שחווינו, אין ספק שבזכות מדריכים כמוך , יהנו עוד רבים משרותיך, אין לנו ספק שנמליץ לכל דורש, היית גדול, תודה על הכל!! טיול גיפים לגאורגיה 17.8.16 ממשפחת ניסן-גאולה ומשה מלי ויעקב וכהן יהודה.
גאולה, משה, מלי, יעקב ויהודה
סוף סוף מתחילים להתאפס אחרי הטיול המסחרר . היה מ ד ה י ם ! הנופים, הכפרים, ההרים, הצוקים, הקניונים, המים, האויר, הבתים.... החבר'ה, ההורים, הילדים... טריפולוג'י היקרים- לפנק לפנק .... והגדול מכולם- עלי המדריך- יאללה אין דברים כאלה. קסם אמיתי. מעיין של ידע, נועם, סבלנות ועוד ועוד. ת ו ד ה ע ל ה כ ל ! להתראות בטיול הבא, משפחת וייזר, עמוס ,אריאלה ונועה.
משפחת וייזר
אנו רואים לעצמנו חובה נעימה להעביר לכם את התרשמותנו מטיול הג'יפים ליוון ההררית בו השתתפנו, רעייתי ואני, בחודש אוגוסט 2016. בראש וראשונה, המדריך, יואב בראשי, עשה עבודה נהדרת. ההיכרות המעמיקה שלו עם יוון, אנשיה, ההיסטוריה והמיתולוגיה הפכו את הטיול לחוויה נפלאה. בנוסף על כך, אישיותו הנעימה, גישתו האנושית, ונכונותו לפתור כל בעיה שהציקה לנו, הפכו את הטיול לאירוע ייחודי. אהבתו הגדולה ליוון ניכרה על כל צעד ושעל. האירוע בערב בו יואב ניגן, שר ורקד יחד עם להקת הבוזוקי ריתק את כולנו, והוסיף גוון אותנטי לטיול. יואב בראשי השרה אווירה מצוינת בקבוצה, עזר ותמך בשעת הצורך והיה קשוב לכל בקשה. למעשה, בא לקראתנו, יעץ והמליץ בהתאם לנסיבות, גילה כושר מנהיגות יוצא מן הכלל, הפגין בקיאות בידע רלוונטי רב ועם זאת – העניק יחס אישי לכל מטייל. שילוב תכונות אלה יוצא דופן לטעמנו, ועל כך התודה לו. דימיטריס, המדריך המקומי, סייע מאוד בפתרון בעיות ותרם מהידע שלו על יוון ועל התרחשויות בעבר ובהווה בעולם כולו. השיחות שניהלתי אתו הוסיפו הבנה על נקודת המבט של האזרח היווני. בדרך זו, דימיטריס העניק ערך מוסף לטיול. המסלול לקח אותנו למקומות מעניינים ויפהפיים. ראוי לציון השינוי שהוכנס יחסית למסלול המקורי. הביקור בדלפי היה מעניין ומעשיר, וטוב שנעשה השינוי. הארוחות במהלך הטיול היו טובות מאד, החל מארוחות הבוקר, עבור דרך הפיקניקים והמסעדות בצהריים, וכלה בארוחות הערב, בהן זכינו ליהנות ממעדני המטבח היווני. ראויה גם לתודה מיוחדת חגיגת יום ההולדת של רעייתי, לאה, שנערכה להפתעתה במסגרת אירוע הסיום של הטיול ואורגנה בידי יואב בראשי. הרכבים היו במצב טכני טוב מאד, וכל תקלה בהם זכתה להתייחסות מיידית של יואב ודימיטריס. הערה קטנה: תא המטען של רכבי ה- Suzuki Grand Vitara היו קצת קטנים עבור מזוודות של ארבעה אנשים. חדרי המלון היו ברמה טובה, אם כי התנאים במלון הראשון בו שהינו היו מינימליים. תודה רבה על ארגון הטיול ושנה טובה, לאה ודב פוקס
לאה ודב פוקס
זה עתה חזרנו מחווית קירגיסטן שלנו, שהיתה מעבר לכל ציפייה של כולנו. רצינו להביע את תודת הקבוצה כולה על טיול מופלא ,מאתגר, מרתק ומדהים בכל קנה מידה. למדנו מהמדריך המעולה שהיה לנו – מאיר שבירו האחד והיחיד, על 7 היתדות עליהן מושתתת התרבות הקירגיזית, וברוח זו אנחנו מבקשים להודות לכם ובעיקר לשבירו שליווה אותנו , העניק לנו מחכמתו, מהידע והניסיון שלו, השפיע עלינו אנרגיה טובה ודאג לכל פרט ופרט בטיול המושלם שהיה לנו. אז 7 היתדות עליהן היה מושתת הטיול שלנו : על שרות מעולה – שבירו והצוות לא נחו לרגע כדי לספק לכל אחד מאיתנו שרות מעולה, הפסקות קפה וארוחות גורמה בשטח, ג'יפים נקיים ומתוחזקים כל בוקר, נשיאת מזוודות כשצריך וגם אוזן קשבת כשנדרש ... על הדרכה מעשירה וידע – הסברים חכמים ומאלפים שהעשירו את כולנו בידע בהיסטוריה ובתרבות המקומית. על מקצוענות וירידה לפרטים הקטנים – החשיבה על כל הפרטים שעושים את הטיול לאחר ומיוחד. על חכמת המדריך שלנו – ועל זה כבר נאמר שבירו היחיד והמיוחד ! על צוות מדהים שליווה אותנו – "הילדים" כפי שקראנו להם, היו בכל מקום בה נדרשנו ליד מכוונת ועוזרת בשקט ורצון לתת שרות גם בימים המאתגרים ביותר. על איכות חסרת פשרות – על בחירה במקומות הטובים ביותר, על מחנה "סביוני טריפולג'י הירוקה" לשם אנחנו מוכנים לצאת לגמלאות .... על הנתינה ורוחב הלב – על אין ספור פינוקים שקיבלנו לאורך כל הטיול, על ארוחות מדהימות שבהן לא הפסיקו להגיע עוד ועוד מנות .... על ארגז ההפתעות ועל כל המתנות.... על כל אלה ועוד אנחנו מבקשים להגיד תודה, תודה גדולה ! הטיול הזה לא ישכח זמן רב, התמונות והמראות אשר ראינו וצילמנו נחקקו בזיכרון של כל אחד מאיתנו ומסכמים חוויה מדהימה של טיול מושלם. יזהר, תודה גם לך שהגעת עד העמק ... לספר לנו על המקום המופלא הזה. לאופיר, לתילי , לאירית ולכל צוות המשרד על תפעול מושלם. ליאורה שרמן ורונית עופר קבוצת צוזמנסטן
ליאורה שרמן ורונית עופר
למדריך גיא רוזנס היקר! ראינו נופי בראשית מדהימים, טעמנו מעדנים ״מפוחממים״ וערבים, שתינו מיני אלכוהול משגעים, צעדנו בשיפועים תלולים ומאתגרים, נסענו בדרכים מטלטלות ומאובקות, שטנו במים רוגשים ויצאנו רטובים ומרוצים, והועשרנו בכמות מידע מעניינת ומרובה, וכל זאת בניצוחך המלא, המקצועי והנפלא!! תודה לך על האכפתיות, ההקשבה, הדאגה לשלומנו ולרווחתנו, המסירות, האווירה הטובה שהשרית והסבלנות לכל אורך הדרך! נהנינו מאוד! ובהחלט נשאר טעם לעוד.. בהערכה רבה,
דורית, חני, שושי, דינה, ניר, שלמה ואוסי
לתילי ויזהר גם, שלום, אמנם עבר זמן מה מאז חזרנו מטיולינו לגיאורגיה, אך "מוטב מאוחר מלעולם לא". עדיין מתבשמים מהתמונות, מזיכרונות הטיול המופלא שחווינו. ראשית, הנוף הקסום, הירוק, מפלי המים, הקרחונים, הגבהים, הזרימות, ועוד. שנית, כלי התחבורה - הג'יפ המשוכלל שנכנס לכל מקום ללא תקלה. שלישית, האוכל המיוחד. רביעית, האנשים הטובים ם שפגשנו בכל מקום. וכמובן גם החברה' שלנו - גרעין מירב. אך מעל לכל: אורשה וחבורתו: דותה, החייכן תמיד וידו בכל, מריימי, המתוקה, היפה, החביבה, האוהבת ומפנקת, ואורשה - אין אין אין עליו. הסיפורים, המיתוסים, המיתולוגיה, יכולת הסיפור, הידע הנרחב בכל שאלה ונושא ששאלנו, אהבת המקום שעברה גם אלינו, שפע ההפתעות שהרעיף עלינו, ההשתלבות שלו בינינו ובערבי ההווי (הבן אדם יודע שירים משנות ה-50 וה-60, לא יאומן), העובדה שגרם לנו להתאהב באנשים המקומיים ושבר לנו את כל הסטריאוטיפים על "הגרוזינים", הנועם שבו, התחושה שאנחנו :הכי הכי", אפילו שיש לו מלאן קבוצות, והגמישות. וכן קוראים לזה אינטליגנציה רגשית בה הוא ניחן בשפע. ומילה טובה לכם, שהרי אתם עומדים מאחורי כל זאת: בחירת המדריכים והצוות המקומי - מעולה וכן תשומת לב לפרטים הקטנים: הערכה שנמצאת בכל ג'יפ: מגבונים,פירות יבשים, פיצוחים, שוקולד, ניר טואלט ועוד... כבר נאמר ש"אלהים נמצא בפרטים הקטנים". אז תודה לכם אנשים טובים על הטיול המופלא שזכינו לו. סימונה סער בשם " קשישי" גרעין מירב (יומולדת 70) - גיאורגיה יולי 2016
סימונה סער
ליזהר ולכל צוות טריפולוג’י שלום וברכה, כעת משניקינו את הבוץ מסוליות הנעליים, הסדרנו את קצב הנשימה וניגבנו את הזיעה, הגיע הזמן להגיד תודה. באופן רגיל הסדר הוא הפוך. המוכר או נותן השירות אומר תודה ללקוח, אבל נראה לי ואני לוקח את האחריות לדבר בשם כל המשתתפים בטיול, שכאן מגיעה תודה לכם. כבר היינו בלא מעט טיולים. מסוג זה ומסוגים אחרים. אתכם ועם חברות אחרות. מוצלחים יותר ומוצלחים פחות. וגם שילמנו במיטב כספנו עבור הטיול. אבל, כפי שאמרתי בערב הסיום, בטיול זה, מעבר להיותו אחד הטיולים היפים והמרשימים ביותר שחווינו (אם לא היפה והמרשים מכולם), היתה לנו הרגשה שהעושים במלאכה, בארץ ובקירגיזסטן, יוצאים מגדרם כדי לתת לנו, למשתתפים בטיול, את ההרגשה שחושבים איך להנעים את זמננו, להקל על התנאים הפיזיים (שעבור חלקנו לא היו ממש קלים) ולהוסיף על חוויות הטיול ועמידה בתכנית, עוד משהו שמחמם את הלב. על כל אלה אנו אומרים תודה. מי שהוציא את כל הדברים הללו מהכח אל הפועל היו כמובן חנן ואנשי הצוות המקומי, אלה שהתלוו אלינו ואלה שפעלו מאחורי הקלעים. תודתנו מקרב להם נתונה להם. לא סוד הוא שהקבוצה שלנו מתכננת את הטיולים למקומות מסוימים לפי לוח הזמנים של חנן. כפי שציינתי, כבר טיילנו הרבה ועם מדריכים רבים, אבל מדריך כמוהו, בעל קסם אישי, תושייה, קור רוח, מחשבה מהירה, מקצועיות ובעיקר אכפתיות - לא פגשנו עד שהכרנו אותו. תודה גדולה ומיוחדת לחנן. יואל - בשם קבוצת שיינבאום לקירגיזסטן.
יואל שיינבאום
אילן יקר, כמה ימים אחרי הטיול אנחנו עדיין נפעמים מהחוויה, מהמראות מהאנשים שפגשנו וכמובן גם ממך. אני יכולה לאמר בודאות שזה היה טיול מאוד משמעותי עבורי ועבור משפחתי, כזה שהשאיר חותם וחשק לעוד... היה בטיול הזה כל מה שיכולתי לבקש ויותר. הקבוצה היתה איכותית ונעימה, גדעון הדובדבן שבקצפת הוסיף הרבה צבע ועניין וריתק אותנו עם סיפורו האישי, שנשאר חקוק בזכרוננו... הנופים הפראיים אותם צילמתי שוב ושוב ושוב כדי לנצור אותם בזכרוני, תושבי המקום שפתחו את דלת ליבם בפנינו ואירחו אותנו בצניעותם המרגשת, ליאו שהפך חיש מהר לחלק מקבוצת הילדים וגוצ'ה שבמעט מילים וחיוך רחב נתן לנו תחושת בית... ולבסוף, אתה אילן, בהנחייתך הרגישה, המאפשרת, הנעימה, נטולת משוא פנים ומלאת חן, הובלת אותנו במחוזות נידחים וקסומים וגרמת לכל הקסם לחלחל אלינו ביתר שאת. יותר מנשמח לטייל איתך שוב. כבר מתגעגעים.... ולטריפולוג'י, זו לנו נסיעתנו הראשונה אתכם, החל משיחתנו עם מלי המקסימה ועד לנחיתה בחזרה בארץ, הכל זרם בצורה נינוחה ונעימה, על כל אלה ובעיקר על בחירת המדריך, תודה מקרב לב.
דנה, ירון, נעם וזיו לדרר
חברת טריפולוג'י שלום! לפני יומיים חזרנו מטיול ג'יפים בקווקז הגבוה. ברצוננו להודות לטריפולוג'י על ארגון טיול למופת. החל מהקשר עם מלי בהרשמה, פגישת ההכנה טרם הטיול והטיול עצמו. פגשנו בחברת טיולים לארג'ית שדואגת לכל הלוגיסטיקה ביד רחבה. גיא רוזנס המדריך, הפליא בהסבריו והעביר לנו את הטיול בידע הנרחב שלו בתחומים רבים. גיא דאג שנספיק לבקר בכל האתרים שבתוכנית וגם להנות חברתית עם צ'הצ'ה . גם מאיקו והמכונאי תרמו רבות לטיול. הרכבים היו ברמה גבוהה . (נסענו כבר בטיולי ג'יפים עם חברות אחרות וזה לא מובן מאליו). להתראות בטיול הבא!!!! לני ואילן חביב, טינקה ודרור ענבר
לני ואילן חביב, טינקה ודרור ענבר
ליזהר שלום רב , אנו יודעים שקבלתם כבר משובים מחלק גדול מחברינו לקבוצה אך בכל זאת מצאנו לנכון להגיד את דברינו . ראשית כל לגבי הארגון - החל מבחירת המסלול (כולל ובמיוחד ההחלטה של הרגע האחרון לסיים יומיים מפנקים במלון מדהים) , בחירת המדריך והמלווים , בתי המלון והמסעדות - הכול היה פשוט מושלם . לא היה דבר אחד לא תואם או לא במקום. שנית לגבי המדריך - אייל התגלה כל יום מחדש כאדם מדהים ומיוחד. הוא ניחן ביכולת ארגון ותושייה, יכולת מציאת פתרונות תוך התאמתם בצורה מהירה ונכונה לכל אילוץ ולכל בעיה . הוא אדם בעל אישיות כובשת, חוש הומור ויכולת ליצור קשרים נעימים וחבריים עם כל אחד ואחד. בלט וריגש אותנו מאוד הערנות, האכפתיות והרצון שלו לעשות לנו את הזמן הכי הכי כיף שאפשר . לגבי הידע וההתמצאות של אייל בכל הנושאים בהם נגע - דת, היסטוריה, גיאוגרפיה והשפעות הגומלין ביניהם - הוא ברמה של מרצה מעולה באקדמיה !! דבריו הפכו את הטיול לא רק למהנה וכיפי, אלא גם מעניין במיוחד. הוא הצליח להפוך קבוצה כמעט גריאטרית () לילדים מרותקים לקשר וסקרנים לעוד ! ולאייל "החופר" – שימשיך לתת הרצאות ברמה של אוניברסיטה משודרת בכל טיול. אנו מודים מקרב לב לחברת טריפולוג'י על הכול ומקווים להיפגש שוב בטיול הבא מיכאלה וארמין שנייר
מיכאלה וארמין שנייר
היה לי חלום... רציתי לתת לעצמי מתנה לכבוד יום הולדת 60... רציתי לקחת את ילדיי לטיול, לשתף אותם באהבת הטיולים שלי, שידעו ויהיו חלק מהאהבות של אמא שלהם. חלמתי והגשמתי! הגשמת החלום התאפשרה בזכותכם, הטריפולוג'יסטים! יזהר בנה מסלול מיוחד והגיע עד קרית טבעון לספר לנו על יוון, תילי הרגיעה כשצלצלתי לחוצה (וזה לא קל להרגיע אותי...), אירית פתרה את הבעיות הלוגיסטיות וזוהר.....זוהר נתנה את כולה!!! זוהר - הלב והנשמה של הטיול. אני מרגישה שקטנות המילים במילון שלי כדי לתאר את זוהר. את הנתינה המוחלטת, את היידע הבלתי נגמר, את הרגישות לאנשי הקבוצה, את האחריות לפתור כל בעיה (גם בעיה רפואית...) ברוגע ואסרטיביות, את הקשר המדהים עם כל אנשי השטח ביוון שעוזר ומחליק את הדרך, את זוהר האוהבת את הארץ, את האנשים ואת ההדרכה. כל הדברים האלו ויותר נתנו לנו מדריכה שהיא הכל בשבילנו ואנחנו מ...כורים, פשוט מכורים לה!!! מרגישים שבאשר תלכי זוהר....גם אנחנו נלך!!! בשבילנו אתם, חברת טריפולוג'י, דוגמא לחברה שחושבת על הלקוחות שלה... במציאות הישראלית אתם למדתם אותנו שאפשר גם אחרת! אפשר להתנהל במקצועיות, ברוחב לב ולתת ללקוח את כל מה שחלם על מגש של מציאות נפלאה. תודה ענקית מאתנו ולהתראות בטיול הבא חבורת טלי
טלי קופליק
ערב טוב , שבנו אתמול מטיול ג'יפים לקרפטים ברומניה, (בתאריכים 17-25.07.2016) ואנחנו מבקשים להודות על החוויה המרגשת והמדהימה שעברנו. המסע היה פשוט 10!!! (כמעט בכל המובנים ...- ) • קיבלנו שפע מידע ממדריך מקצועי ומדהים בשם – חנן אוחנה שידע להעביר את שמונת הימים בידע מדהים ובהובלה שמכבדת את המטייל בכל המובנים. • בתי המלון היו באיכות מכבדת ומקבלת... • האוכל היה טוב ותמיד דאגו שלא נשאר רעבים... לדעתי פשוט השפע היה מכל הלב... (ואני בכלל צמחונית... ותמיד נמצא פתרון לארוחה עבורי...) • המסע ביערות ובטבע היפיפה העתיק מילים והמיס כל לב בשטח... • ההקשבה של חנן (בין השורות) ובשיחות בין המטיילים, תמיד ידע לרצות את רצונותינו... גם אם היה צורך בשינוי קל בתוכנית... אך תמיד בהסכמה מלאה של כולנו... • מירצ'ה – המדריך הרומני, השלים את כל הצרכים והשירות בשקט ובזרימה טובה וחלקה. • אין ספק שהמקצועיות והארגון שלכם בתוספת הקבוצה שהתגבשה והייתה מאוחדת ומלוכדת עזרה לחנן להוביל אותנו ולתת את המקסימום. אם היה אפשר לשנות רק את "טרטורי הטיסה" מטרמינל 1 היה מקל על הזמן וההתנהלות של חברת ישראייר. ולבסוף, אני מבקשת להודות על הטיול המדהים. (זו פעם שנייה שאנחנו נוסעים עם חברת טריפולג'י,) וחייבת להודות שבעבר התנסינו בחברה אחרת – אך אין ספק שחברתכם עולה עליהם בשירות ובאיכות!!! נשמח לספר לחברים ומאמינה שגם נמשיך לטייל איתכם. תודה ומסרו ד"ש והרבה אהבה לחנן היקר! בברכה, איריס מילשטיין רוני קפון
איריס מילשטיין ורוני קפון
בוקר טוב לחברת טריפולוג'י!! לפנות בוקר שבנו מטיול ג'יפים ברומניה בהדרכת חנן אוחנה. בשם כל!!! חברי הקבוצה (17/7/16) ברצוננו לומר שאת חווית הטיול נפלא ,המהנה, המרגש, המיוחד, היה בזכותו של חנן אוחנה המדריך.!!!! בעל יידע עולם ענק ורחב. בעל סבלנות וסובלנות יכולת הכלה לקבוצה ולפרט, אין ספק שהקבוצה זכתה בגדול במדריך בעל יכולת הסברה , שפה עשירה ויידע במגוון רחב של תחומים. תודה לכם שאיפשרתם לנו כקבוצה להיות המחיצתו של אוחנה בשילוב מדהים של הרים וכפרים. יישר כוח!!! אין ספק שקבוצה זאת שהתגבשה בזכות חנן ובזכות האנשים תצא לעוד טיולים עימו. בברכה: איריס מילשטיין ורוני קפון, אריאלי דליה ויעקוב, רונית ושמוליק עוז, אוסנת ודוד וירדנה ושבי אפרים
קבוצת הרשמה לרומניה 17/7/16
השתתפנו, שני זוגות של חברים, בטיול הגיפים שלכם בצפון יוון ומגיעות לכם מחמאות על הטיול. הכל היה מאורגן למופת, עד הפרט האחרון, המסלול היה יפיפה, המלונות והארוחות היו מצויינים והכל דפק כמו שעון, בלי אף פשלה. באופן מיוחד יש לציין את שבירו, שידע לטוות בידע, בכישרון רב ובהומור, את סיפורי המיתולוגיה, ההיסטוריה והטופוגרפיה למארג עשיר ויפה. "שעת הסיפור" שלו בג'יפ שלנו הייתה כיף גדול. תמשיכו ככה.
חזקי פרידמן
נסענו איתכם לטייל לקירגיזסטן בתאריכים 25.9.2015 - 5.10.2015 הטיול היה מעולה בכל קנה מידה המקומות שביקרנו - הנופים הנסיעה בג'יפים הטיפוס והירידה לכל המקומות מזג האויר, התושבים המקומיים, המפגשים איתם בכל מקום תנאי הלינה שלא במלונות - שלמרות היותם לא קלים - ראינו בהכל חוויה מדהימה ומעצימה ולמדנו מכך המון גם על עצמנו. המדריך הישראלי והצוות המקומי, חברינו לקבוצה - המטיילים הישראלים הטיול מבחינתנו היה נפלא נהננו מכל רגע קיבלנו המון מידע על כל דבר ועניין שקשור בארץ היפה הזו הנסיעה בג'יפים היתהבד בבד מאתגרת ומהנה,גם בשבילי העפר, בין סלעים ואבנים בשלג ובתוך הנהרות. הטיפול של הצוות המקומי והמדריך הישראלי (חנן אוחנה - פשוט מדריך מהדרגה הגבוהה ביותר בכל קנה מידה) היה מעל ומעבר להתנהלות רגילה הכל היה מתוקתק, האוכל היה תמיד טעים, הקפה והתה תמיד במקום ובדיוק בזמן המתאים הם היו גם מקצוענים בכל רמה , וגם ידעו להיות חברים כשצריך . לגבי חנן אוחנה כל דבר , כל בעיה, כל שאלה , כל התלבטות מהקטנה עד הגדולה ביותר להכל להכל תמיד היתה בפיו תשובה והסבר הגיוני ומתאים לאותו הרגע הרגשנו בטוחים לנסוע אחריו עם הגיפ כי הוא שידר בטחון וידע בהפעלה של הרכב ופשוט ידע הכל הכל. כמובן שההסברים בשטח , על המקומות שבהם ביקרנו היו מאלפים ונפלאים תמיד ריתק אותנו בהסברים במכשיר הקשר בזמן הנסיעה זו היתה לנו חוויה ראשונית לחוות טיול עם מדריך כזה ובעל ידע כל כך כל כך רחב בכל תחום הקשור לארץ הזו. הארץ הזו יפה ברמות הכי גבוהות שאפשר לדמיין הנופים היו פשוט עוצרי נשימה, הבתוליות של המקומות בהם ביקרנו קפצה לעיניים בכל מקום שאליו הגענו. למזלנו הטוב , טיילנו עם חבורה נחמדה וטובה , אנשים טובים שיודעים גם לעשות שמח גם להיות רציניים וגם להקדיש את מלוא תשומת הלב לדברי המדריך, לדרך שעברנו לנופים הנפלאים ולנהיגה שלעיתים היתה לא קלה בשטח קשה ומאתגר. ברור לנו שנמשיך לטייל איתכם ואנו כבר מצפים לטיול הבא. בברכה והמון תודה על כל הפינוקים שחווינו החוויות ישארו עמנו לתמיד סופי ומוטי נאור
סופי ומוטי נאור
חזרנו מטיול קסום ומלא חוויות ביוון ורצינו להודות לחברת טריפולוגי על טיול יוצא דופן , מדהים, וברמת שרותיות גבוהה ביותר , טיול שלא נשכח כולנו לעולם. זה מתחיל מארגון ותכנון הטיול . מדריך מטעמכם בא אילינו הביתה, הקשיב לצרכים ולרצונות שלנו ובהתאם לבקשותינו , תפרת לנו טיול עם מסלול מיוחד שמתאים לנו ובהמשך מפגש הכנה עם המדריך של הטיול, עלי ,שהגיע לביתנו ונתן לנו תדריך מפורט עם חומר כתוב על המסלול וכל מה שנדרש להביא לטיול. ברגע שהתיישבנו בג'יפים וראינו את ההפתעות שהכנתם בכל ג'יפ, ( המפה עם המסלול ,החטיפים , מכשיר הקשר בכל גיפ ) הבנתי שאנו הולכים לחוות משהו שונה, אבל עדיין לא הבנתי עד כמה שונה. מסלול הטיול היה מרתק ומדהים ביופיו, וברור לנו שלא היינו יודעים ויכולים להגיע למקומות שהגענו בשטח ללא ההדרכה שלכם. לכל אורך הטיול קיבלנו מעלי הסברים על המסלול והרצאות מרתקות על יוון בנושאי היסטוריה,מיתולוגיה וכלכלה . בכל מסעדה שנכנסנו אליה היה שולחן מוכן וערוך לכבודנו וברגע שהתיישבנו החלו המלצרים להגיש לנו את האוכל היווני הטעים. הפיקניקים והפסקות הקפה בשטח היו חוויה בפני עצמה. באשר לעלי הוא מקצוען אמיתי, מרצה בחסד ויודע לתת רמת שרותיות יוצאת דופן . עלי דאג לצרכים של כל אחד ואחד מאתנו ונתן לנו תשומת לב מיוחדת . יחד עם עלי וכעזר כנגדו המלווה היווני המקסים, דימיטריס, שעובד איתו בתאום מחלט ודואג לכל עניני הלוגיסטיקה . הטיול היה מעבר לכל הציפיות ומעבר לכל דמיון . ואנו מודים לכולכם על הטיול הנפלא שהענקתם לנו. זה לא מובן מאיליו לקבל טיול ברמה שכזאת ,ולכן יזהר קבל את מלוא הערכתי, "שפו" ענק ,על חברת הטיולים שבנית במו ידיך.!! המון תודה . קובי בשם כל החברים מקבוצת "גריל" מנהריה לימן וראש הנקרא. רותי X 2 , אחיקם,צלי,אביבה,גידי,ציפי,דורית,דניאלה,דינה ואלי .
קובי גריל
שלום לך יזהר, אתמול חזרנו מטיול הנשים לגיאורגיה של נשות עמק חפר (וקצת גם מחוץ לעמק) הטיול היה בדיוק כפי שהבטחת לי מדהים! בכדי שטיול יהיה מוצלח, לדעתי, צריכים להיות בו 3 פרמטרים ששזורים אחד בשני: תכנית טובה, מדריכה טובה ואופרטור מקומי טוב. כל השלושה היו ביחד משהו פשוט מושלם! זאת היתה קבוצת נשים, שבהחלט אופיינה ע"י גיל מבוגר, אך עם המון אמביציה וחיוביות, עם שמחת חיים, שמתאהבות בנהגים ומוכנות לאמץ אותם כילדים/נכדים. נושא השירותים היה אחד האיפיונים, כמו גם הזרימה והשינויים שהיו מנת חלקינו היומית אבל זאת בלי לפספס אף יעד. התכנית: בנית תכנית והבנת הצרכים, לוקחת תקופה ארוכה והיא ממש קלעה בול: היא היתה מענינת, מקיפה, ה"טעימו" שרציתי שנחווה בגיאורגיה היו ממש מגוונות ומענינות ועמדו ממש בציפיות שלי "סרקנו" את כל הטוב של גיאורגיה ב 9 ימים. ההדרכה: זוהר נתנה את כולה, הדרכה יוצאת מן הכלל: לא מכבידה מידי, לא מעמיסה מידי, סיפורים, אגדות והתמצאות בלתי תאומן בכל הקשור בהסטוריה, גיאוגרפיה, זואולוגיה, חיי היומיום ומה לא, וגולת הכותרת, שממש לא רצינו שתבוא על סיומה "עוטה עור הנמר" התאהבנו... כל בעיה שנוצרה באה על פתרונה במיידי, פשוט נפלא, בעיקר בהתיחס לקצב החיים בגיאורגיה, שכל כך שונה משלנו (נראה לי שזה לא יהיה הטיול היחידי של זוהר איתנו!) ההדרכה והאופרציה המקומית: הייתה ללא דופי עם הגדול מכולם אנדרו הכל יכול... שילוב מנצח של כל 3 הפרמטרים ועל כך מגיעה לך תודה אישית תודה על זה שהתעקשת לקחת אותנו רק בג'יפים, שנגיע למקומות הכל כך מיוחדים בגיאורגיה ושלא חסכת מאיתנו הפתעות מידי יום. תענוג צרוף! אלפי תודות, בתקווה להתראות בשנים הבאות. תחיה ברקו, מנהלת שלוחת מרכז חפר - מרכז קהילתי עמק חפר
תחיה ברקו
בשם קבוצת המטיילים שאליה השתייכתי, ברצוני להביע את תודתינו הרבה והערכתנו העמוקה לכל אלה שנשאו במלאכה ולהם חלק מכריע בהצלחה המלאה של טיולינו. זה לא פשוט לארגן, לתכנן ולהוביל טיול של קבוצת "חכמולוגים" שיש להם דעה על כל דבר. ולמרות זאת, הצלחתם "לתקתק" טיול מתחילתו ועד סופו באופן מרשים ביותר, ללא תקלות תוך הפגנת יכולת מרשימה להפתיע אותנו בכל שלב ושלב, אם זה בתנאי המחיה הבסיסיים בתנאים קשים, אוכל מצויין, חשיבה על הפרטים הקטנים ביותר והיענות לכל רצונותינו וגחמותינו. ראש וראשון להצלחת המסע הלא הוא מדריכנו שבירו שגילה ידע רב ומקיף על קירגיסטאן ( וגם על ארועים אחרים לא פחות חשובים כגון המונדיאלים מאז ימי יהושע בן נון ) העבירם באופן מעניין וללא העמסות יתר וידע לתזמן בדייקנות את ההסברים מול המקומות הרלבנטיים . זאת בנוסף להובלה מאד חכמה של הקבוצה בנועם הליכותיו, היותו קשוב מאד לצרכים והשקעת מאמץ בלתי פוסקת להפתיע אותנו ולהביאנו בכל יום לשיאים חדשים של הנאה. תודות מיוחדות ו"שאפו" גדול לצוות המקומי שליווה אותנו בהנהגתו החביבה והסחבקית של ארסני. הצוות עשה כל מאמץ להעניק לנו את השרות הטוב ביותר וכל זאת בחיוך, נכונות עד אין קץ ורצון עז לספק את שגעונותינו. הסימן הבולט ביותר לכך היה שבסוף הטיול ניתן היה לחשוב שהם חלק בלתי נפרד מקבוצתנו. ( אפילו התפלאנו שלא ראינו אותם איתנו בטיסה חזרה לארץ ). מבקש למצוא דרך להעביר אליהם את האמור לעיל. תודות מיוחדות שלוחות גם לצוות המקומי הנוסף שדאג תמיד להקמת מאהלים מפתיעים במקומות שכוחי אל על מנת להקל על שנתנו, בישל ארוחות טעימות ביותר בתנאי שדה של טירונים ואפילו אפשר לנו לעשות מקלחות חמות בלב ההרים שחס וחלילה לא נצטנן. הרבה תודות גם לצוות המשרד בארץ ( תילי, מירי לי והדס ) שעוסקות בתפקיד הקשה ביותר שקיים ( לשלוח אחרים כל הזמן לטיולים ). למרות הקושים הרבים שהערמנו, הצליח הצוות להתמודד בגבורה עם חבורה של נודניקים, שהפציצו אותם במשך חודשים ארוכים באין סוף שאלות מוזרות ובסבלנות רבה דאגו לתת תשובות לכל דבר ועניין. ולבסוף, ברצוני להביע תודה מיוחדת גם ליזהר ( מנהל החברה ) שהצליח לעורר את התענינותנו במדינה שעד עתה לא ידענו אפילו איפה היא ממוקמת בגלובוס. כל המנגנון המסובך הזה עבד בצורה מעוררת התפעלות ועל כך מגיעות לך תודות רבות מכולנו. אני מתאר לעצמי שנזדקק לתקופת התאוששות מהחוויה שעברנו אך אני סמוך ובטוח שנמשיך לשתף פעולה גם בטיולים נוספים תודה בשם קבוצת המטיילים: אולי זמר
אולי זמר
יזהר ותילי שלום, בשבוע שעבר, חזרנו מטיול ג'יפים בגיאורגיה, בהדרכתו של חנן אוחנה. ברצוני לציין לטובה, את התכנית העשירה, סידורי הלינה, כלי הרכב המאובזרים, התמיכה הטכנית והאירוח בכפרים. במשך עשרה ימים, לא הפסקתי להתפעל מהטבע, מהכפרים הנידחים ומשפע המים הזורמים בנחלים. התרגשתי במיוחד מהמפגשים עם הגיאורגים מסבירי הפנים, שאירחו אותנו בבתיהם בטבעיות ובנינוחות. לאורך הטיול, נתקלנו מדי פעם בבעיות שונות, אך אלה טופלו במהירות ולא הפריעו למהלך התכנית. אבקש לציין במיוחד את ההובלה וההדרכה של חנן, אשר בנחישות וברגישות, לימד אותנו פרק על תולדות גיאורגיה. ההסברים כללו סקירה היסטורית, סיפורים על האוכלוסייה המגוונת, הסבר על המסורות העתיקות, התפתחות הישובים, מאכלים מיוחדים, תעשיית היין העתיקה ועוד. ההדרכה לאורך הטיול כולו, הייתה עשירה, מקיפה, מגוונת ומעניינת. תודה מקרב לב לכל העושים במלאכה תודה לצוות הליווי הגיאורגי גיורא היוש
גיורא היוש
היי יזהר תילי יואב וכל צוות טריפולוג'י אנחנו חברי קבוצת עזרי חזרנו מהטיול ביוון וממש מרגישים חובה להודות ולשבח היה לנו טיול מקסים בכל מובן. נתחיל מיואב שהינו מדריך בכל רמ"ח אבריו בכריזמטיות בידע ברגישות והקשבה לכולם ולכל פרט נהנינו ממנו בכל רגע כמו כן התלהבנו מהארגון הכל התארגן להפליא המלונות היו במקומות מקסימים וזה ערך מוסף רציני .כמו כן היו בסדר גמור הארוחות היו מגוונות מענינות שונות זו מזו וטעימות המסלול היה יפיפה חזרנו מרוצים ובהחלט נשמח לשוב ולטייל עם טריפולוג'י בפרט ועם יואב ככלל בברכה ותודה תומר רות ויהודה
תומר רות ויהודה
חזרנו הבוקר מטיול בחבל ארץ מדהים ,טיול שעשינו עם חבורת חברים טובים המגובשים מילדות ,ויצאנו לחגוג יחד את יום הולדת ה-70 של כולם . הכל התנהל מצויין ,היה כיף לטייל איתכם ובהחלט השאיר טעם של עוד . ובמיוחד חשוב לי לציין שלא הפסקתי/נו להתפעל מהמתנה ששלחתם לנו בדמותו של ארז הירש שחברים הגדירו אותו כמלאך . בחור צעיר נדיר בעולמנו זה ,מלא כריזמה, רגיש לסביבת האנשים סביבו,שניהל את כל השבוע בחן בסמכות ובכבוד ללא אף תקלה ,ארז בעייני הוא קודם כל אוהב אדם אמיתי ,ומצויין במה שהוא עושה,היחס האישי והמגע שכל אחד קיבל ממנו ראוי לציון מיוחד ,והידע הנרחב שהפגין מול אנשים שידעו לשאול שאלות כאנשי מקצוע בתחומים מאוד מגוונים גם הם לא מובנים מאליהם -אני חושבת שהוא פשוט הוסיף מס ערך מוסף עצום לטיול עצמו על דעתי ואני דעת כולם- אנא שמור עליו .כי הוא ראוי בהחלט למחמאות האלה ומסור לו בהזדמנות זו את הערכתנו ואהבתנו אליו. יזהר ,אני אישית לא מכירה אותך אך עם זו הנציגות של החברה שלך .וזה סוג האנשים שאתה אוסף סביבך ,אני בטוחה שתצליחו כחברה ואנחנו נשמח לפרסם את שימכם ולשמוע על עוד יעדים לטייל איתכם . בברכה , יפה ויוסי נוי ,מטולה
יפה ויוסי נוי
עם חזרתנו הבוקר מהטיול במרוקו, ודקות ספורות בטרם נצלול אל נבכי היומיום על שלל בעיותיו, אנו מבקשים להודות על הארגון המוצלח של הטיול, על התוכנית המאלפת ועל הביצוע המופתי. לכל אלה ולאווירה הנפלאה ששררה בטיול תרמו כל המשתתפים בלי יוצא מהכלל, ואין זה דבר של מה בכך בטיולים כגון אלה, כפי שיודע כל אחד מניסיונו הקודם. עד כאן אין הדברים שונים בהרבה מכל טיול מוצלח אחר. מה שעושה בכל זאת את ההבדל (ואת הסיבה לכתיבת מכתב זה) היא תודתנו על כך ששלחתם לנו את הבחור המופלא הזה, חנן אוחנה, כמדריך הקבוצה. מה נאמר ומה נוסיף? גם חכם וגם פיקח, גם מתכנן וגם מאלתר, גם מתחשב וגם אסרטיבי, גם חבר עם כולם וגם מנהיג בעל כריזמה, גם בעל ידע וגם מאזין לאחרים. זה לגמרי לא אמור היה להיות פשוט להוביל את החבורה הדעתנית שנתקבצה לה יחדיו, אך חנן הצליח לקנות את לב כולנו. אז תודה שנית, מקווים להיפגש בטיולים בעתיד, ו...ניצרו את חנן. בברכה, רחל ועמירם גרובייס קיסריה
רחל ועמירם
אני אסתרקה מקיבוץ כנרת. שבתי לפני מס' ימים מגיאורגיה היפהפייה מטיול ג'יפים עם זוהר. גילוי נאות: זו הפעם השלישית שאני מטיילת עם זוהר, לאחר שנפגשנו לראשונה לפני כמעט 3 שנים במרוקו, אני נדבקת אליה שוב ושוב , קשה לי לדמיין אותי מטיילת עם מדריך/ה אחר/ת. למרות שודאי אין זה חדש עבורכם, וגם אמרתי לזוהר חזור ואמור תשבחות למכביר, גם שמעתי מיתר חברי הקבוצה, את דעתם המתפעלת מתפקודה הכללי, מיכולותיה המגוונות ומחינה הרב אשר צובע את נוכחותה המתוקה. מאחר וישבתי בג'יפ הפיקוד, זכיתי לחוות גם את "המטבח" של כל ההפקה הזאת, עם התקשורת הבלתי פוסקת אל המערכת העוטפת, ועבודת המטה שאינה נרגעת לרגע,,, הכל בשביל שכל פרט הכי קטן יהיה סגור, כמעט עד לרמת המזלג שבשולחן האוכל... זה כל כך מרשים ונוסך בטחון, ואמנם כך הרגשנו. גילוי נוסף: אני האדם הכי לא מפונק והכי מסתדר בכל תנאי ורחוק מקיטורים למיניהם. אולי גם מסיבה זו נובעת הרגשתי הכללית בסיכום הטיול... אני מבקשת להודות לכם בדרך זו, היה טיול נפלא מכל בחינה אפשרית ! אני כבר מחכה להזדמנות הבאה לטייל אתכם, ועם זוהר, כמובן. נדמה לי שמטיילי הקבוצה יזדהו אתי. בדיווחיי לחברים שלי מכל עבר, אני משביעה אותם פעמיים : 1) שישימו את גאורגיה ברשימת טיוליהם העתידיים. 2) אם אמנם ילכו על זה, שלא יזוזו צעד לפני שאמליץ להם על החברה שלכם ועל המדריכה הכי נפלאה ומשובחת. תבורכו, אסתרקה לין.
אסתרקה
שלום יזהר, חזרנו אתמול מיוון ומיד אני מתיישב לכתוב אליך לפני "שאתקרר". אלך ראשית לסוף: הטיול היה נפלא! נהנו מהמסלולים שעברנו בהם למרות הטילטולים, מיפי הכפרים הפזורים בהרים, משפעת המים הצלולים והקרים,מהמסעדות בהן אכלנו ונהנו ממגוון המאכלים ,מיפי יערות האין קץ על סוגי העצים השונים ,היה כל כך מעניין כמו שאומרים היום "חבל על הזמן". לסוף השארתי את כוכבי הטיול :יואב ואלקוס. כל כך הרבה יחס אישי וחום אנושי סבלנות ואדיבות ידע עצום ונכונות לעזור, גם שלא התבקשו. כל אלה יחד יצרו אוירה נפלאה שהעברה כחוט השני לאורך כל הטיול המרגש הזה. שא ברכה חמה וברך בשמנו את העושים ועושות במלאכה.
מירה ועמרי לרון
רק להגיד מילת תודה קטנה על טיול מופלא, אחר ומיוחד. תודה ליזהר על ההובלה בסך ולך תילי על שהיית מאחורי הקלעים ואפשרת כל זה.
אביגיל
לשבירו, היה מצוין. התרשמתי מאוד ממך, מהמקצועיות, היסודיות והרצינות שבו הכנתם את הטיול. היה כיף גדול וכמי שעסוק כל היום ב"לתת שירות" ללקוחות, אני יודע להעריך עבודה מקצועית שנעשית באהבה. יאללה, תציעו את הטיול הבא.
צבי ואיה
אין לנו להכביר מילים על יופייה של גאורגיה,נופיה הנהדרים ומזגם הנוח של אנשיה המקבלים פני ישראלים בחיוך ובנועם - זאת אתם מכירים יותר מאיתנו. רצינו להביע הערכתנו הרבה והכנה על ביצוע טיול ברמה גבוהה שאין כמותה במקומותינו. הירידה לפרטים הקטנים,השהייה בבתי מלון מקסימים,מסעדות ברמה גבוהה ואירוח מעל ומעבר להתחייבויות הפורמאליות כפי שהיו מפורטות בחוברת הטיול – כל אלו הביאו לטיול ברמה גבוהה שכאמור למרות ההיכרות שלנו עימכם הצלחתם לרגש ולהרשים אותנו מחדש. רמת הטיפול ב"תקלות" בלתי צפויות כמו אי הגעת מזוודות בטיסה– טופלו כאילו "תוכננו" בצורה חלקה כזו כפי שרק מי שיש לו "ידיים ורגלים" במקום ואכפתיות רבה,יכול לטפל. לסיכום היו אלה לכולנו 9 ימים של שכרון חושים ועל כך כל הכבוד ותודתנו מקרב לב. מאת כל אנשי קבוצת "מטיילי רעות מכבים"
יוקי בר אור
אנו, משפחות פרסטר ומור מעריכים מאד את העובדה שלמרות שהיינו רק ג'יפ אחד, קיימתם את הטיול. הטיול היה קסום וחוויתי בצורה בלתי רגילה - המסלול עם הנופים המשגעים, בתי המלון והטעמים של יוון בין אם בפיקניקים בחיק הטבע ובין אם בטברנות עם אוכל פשוט נהדר. יואב המדריך, לטעמינו, היתה בחירה נפלאה. הימים שבילינו יחד איתו היו מעשירים ומהנים גם מבחינה חברית. היתה לנו אינטרקציה נהדרת איתו ומאד מאד נהנינו מסיפורי המיתולוגיה היוונית בהם הוא אהב לפתוח הבקרים וכן היה לנו מאד מעניין לשמוע על ההיסטוריה של יוון. הכל היה תמיד עם חיוך והתלהבות. אדם חיובי ומעניין עם נשמה והתלהבות של ילד. גם לגבי תיאודורוס המלווה היווני שלנו יש לנו רק מילים חמות עבורו. בזכותו זכינו לפגוש ולהתארח אצל ניקוס הצייד ואצל יורגוס עם היין והגראפה הנפלאים ואפילו פתחו לנו מסעדות הודות לקשרים שלו. יואב ותיאודורוס, הם נכס אמיתי. מאז שחזרנו לארץ אנו לא מפסיקים לספר על הטיול וממליצים בחום לחברינו לצאת לטיול שכזה בחברתכם. שוב המון תודה על הכל, אירית, מושי, שלומית וחיים
שלומית מור
יצאנו לטיול בחששות מרובים מכל הפטנט הזה שנקרא טיול מאורגן והיכולת שלנו לתפקד בקבוצה .קטנה ככל שתהיה של אנשים שאנחנו לא מכירים. ובכן רציתי לחזור ולדווח שהטיול היה מאד מוצלח, הקבוצה היתה נעימה מאד ובעיקר אני רוצה לשבח את אורי המדריך, שבנוסף להיותו בעל חוש הומור משובח עשה עבודה מצוינת בלדאוג לנו לכל מגדול ועד קטן והכל בשלווה, בנעימות, בלי לחץ ועם חיוך כל הזמן. היו לנו ספקות ביומיים האחרונים לגבי הנסיעה לשתילי אבל אחרי שהגענו לשם שמחנו מאד להיות גם במקום המיוחד הזה. אורי ענה בסבלנות לכל שאלה, בדק כל הערה שלנו, לא עשה שום קיצורי דרך למרות שאפשר היה (מאד התרשמתי מהדבקות במטרה כשנסענו לפנות ערב רק כדי לראות בריכה כחולה בעמק נעלם) והיה מופת להדרכה טובה ומסורה. הקריאה מ'עוטה עור הנמר' לאורך הדרך היתה נפלאה! המלונות והאוכל לאורך כל הדרך היו מצוינים, המדריכים המקומיים היו נפלאים ואני לא מוצאת אפילו משהו אחד שראוי לשיפור! (חוץ מהדיאטה שאנחנו זקוקים לה כעת) אז שוב תודה על הכל,
רות
גיאורגיה, ״ארץ הלב הרחב״ , היסטוריה מרתקת, נופים קסומים , אנשים מקסימים ויזהר ,מדריך עם לב ענק! ידען גדול ומספר סיפורים בחסד!! פינות חמד מיסתוריות , פיקניקים באמצע ״שום מקום״ והכול מתוקתק!!! מומלץ בחום!!! מחכים כבר לטיול הבא....
מיכאל מן
יצאנו קבוצת חברים ב- 1/10/12 לצפון יוון. זו כמעט משימה בלתי אפשרית להביע במילים את האושר וההנאה שחווינו בטיול זה. המילים הכי יפות וציוריות עדין מגמדות את ההתרגשות וההתפעמות מהמראות, מהריחות ומהטעמים. המלונות – מלונות בוטיק- נבחרו ב"פינצטה". המסעדות – מפתיעות בגווני הטעמים , ורבות מהן ברמת "גורמה". המסלולים – מרתקים ועותקי נשימה . ההדרכה – במשך שעות, היינו מרותקים לכל הגה ומילה שיצאו מפיו של יזהר. חזרנו עם מטען עצום של ידע על יוון ועל העם היושב בתוכה, משחר ההיסטוריה ועד ימינו. הפינוק – כל בקשה, או רק רמז לבקשה, מולאו במיידית . בקיצור... Tripology זה מותג של טיולי בוטיק עם המון סטייל. חזרנו עם תאבון עצום לטיולים נוספים, כולנו מלאי הערכה רבה לכל הצוות ובעיקר לעומדים בראש - לתילי ויזהר הנפלאים. תודות, ושוב תודות. יישר כוח. כולנו כאחד "הבליינים" (קבוצת אמי ).
אמי מטס זיו
תילי ויזהר שלום ! לפני החזרה לשגרת "אחרי החגים" , חשוב לנו שתדעו , שחזרנו מאד מסופקים ומרוצים מהטיול בגיאורגיה בהדרכתו ובליוויו של אורי מור. אורי התגלה לא רק כמדריך מקצועי ומרתק, אלא גם כאדם רגיש, לבבי וחכם, שמינף את הטיול לחוויה מהנה ומשמעותית עבור כולנו ! תודה גם על חלקכם באירגון ובהצלחת הטיול !
לנגה
טיול בפלפונז ביוון היה מדהים, אין דברים כאלה!
נעמה מור
אני מבקש להביע שביעות רצון מלאה ותודה על טיול הגיפים בגיא ורגיה שהשתתפתי בו בהדרכת אורי מור . לא הכרתי אתכם מקודם, וזו פעם ראשונה שאני מטייל איתכם. התכנית שהרכבתם אכן נתנה ביטוי מוצלח לאתריה היפים והמגוונים של גיאורגיה. ערים ו"קאנטרי". אנשים, תרבות, היסטוריה, דת, חברה, פוליטיקה ובעיקר הנופים. הנהיגה באזורים מרוחקים, מנותקים, קשֵי-עבירות ובעיקר – מרהיבים – הצדיקה את הכותרת – "טיול ג'יפים"!. הצגת הטיול בפירסומים - היתה ריאלית , כולל ה"סוכריות" וכולל , מטבע הדברים , גם הקשיים. הייתה התייחסות חיובית לבקשה האישית שלי. ועל כך- הערכה ותודה מיוחדת. ו ל ב ס ו ף - אורי מור. המדריך. שמחתי להכיר אותו. מדריך בעל ידע רב במגוון נושאי ההדרכה, מכיר היטב ומתמצא בשטח. "פתרן" של בעיות הן לוגיסטיות והן אישיות. ניכר בו ששולט ועונה עניינית על שאלות ממגוון תחומים הקשורים בגיאורגיה. מעבר לידע – אורי הוא בראש ובראשונה איש של אנשים. נעים הליכות, בעל הומור, שולט , אך ללא שתלטנות, ונותן דעתו לאנשים גם ב"כללי" וגם ב"פרטי". אהבנו אותו מאוד, ואתם – יכולים להתברך בו.
אילן ספיר
בשישי לפנות בוקר חזרנו מטיול ג\'יפים בגיאורגיה עם קבוצת איריס רוני. היה מאלף!!!, לא קל אך מצויין. המסלול מגוון מאד, ההדרכה של זהר נבון תרמה רבות להצלחת המסע. היה מעניין ומרתק לשמוע את זהר שיכלה להקיף נושאים רבים כ"כ ובנוסף הגישה האנושית החמה והרגישה לכל אחד ואחד מחברי הקבוצה, ללא יהירות עם הרבה סבלנות ועם רוחב לב אין סופי לתת תחושה שכל בקשה חשובה עם הומור בריא. הצוות המקומי בסו וחמסה תרמו גם הם בדרכם הנעימה והמסורה. מערכת הקשר פעלה באופן מצויין ללא תקלות ובמקרה שהיה חשש לבעיה היא מיד טופלה בצורה הכי טובה. נהנינו גם מהמפגש עם האוכלוסיה ומהטעמים השונים שהתנסינו בהם. היה שווה כל דולר, הרגשנו שעשיתם הרבה מאד להצלחת הטיול. יישר כוח ובהצלחה בהמשך.
ורדה נוביק
כיוון שנראה שהייתי האדם היחיד בקירגיזסטאן שלא היה חמוש במצלמה, כתבתי בלדה קטנטנה: הירח מעל העמק האיר ולחש// ראה, באופק בוקר יום חדש// התיקים מהיורטה לג'יפ מאחור// גבי כבר הכין ת'קפה השחור// הג'יפ מקרטע בין אבנים וסלעים// יזהר מנווט למעבר ההרים// בדרך קירגיזי חובש קלפק// באחו פרה משתעשעת עם יאק// ארוחת הצהריים שלושה כוכבים במישלן// לשף קוראים חורש, לשפית - גם כן// בדרך נוטים מחנה אוהלים// במחנה הזה אפשר לכתוב דוקטורט - על גללים// ג'יפ 1: גל יניב וטל// מצלמים כל פרח, כל אסקקל// מצלמים כל הר, כל עץ, אפילו נחש// אבל, רבאק - הג'יפ שלכם נוסע 2 קמ"ש// בעמק עדר סוסים דוהר במבנה// גם הם מהקבוצה של חנה ליבנה// והנה מגיעים למעבר ההרים// שלג ושמפניה זה בזה מתערבבים// מסביב הוד והדר - א ו ר ג ז מ ה של טבע// והתאריך כה סימלי - שבע שבע שבע// הירח מעל העמק האיר ולאט// זו היתה הבלדה על טש רבאט.
קירגיזסטן
מעוניין להצטרף לטיול?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי