לפרטים נוספים >

טיול ג'יפים בגאורגיה

טיול ג'יפים בגאורגיה

בין חופי הים השחור לגבול המדבר, בתוך רכסי קווקז שוכנת גאורגיה – "ארץ הלב הרחב".

 

גאורגיה מדינה צעירה עם היסטוריה עתיקה. אנשיה מאמינים כי הם חיים בארץ הטובה בעולם – ארצו של אלוהים. ארץ בה נוצר האדם הראשון, ארץ ממנה קיבל האדם את האש, ארץ של שפע, ארץ גיזת הזהב.

 

רכס הקווקז מעוטר בקרחונים ה"גולשים" מגובה של 5000 מטרים ויותר, נהרות אדירים זורמים באון רב ממרומי ההרים אל הים השחור, יערות אדירים מכסים את מורדות ההרים, פריחה נדירה בשלל צבעים "כובשת" את גאורגיה בחודשי האביב, כפרים ומבצרים עתיקים נגלים לצד גבולותיה, מעיינות סודה טבעיים נובעים בכול פינה, וגוונים רבים של ירוק הופכים אותה לחגיגה של צבע.

 

כול מי שמטייל ב"ארצו של אלוהים" אינו יכול שלא להתלהב מיופייה הנדיר, מתרבות מופלאה של שירה פיוט וסיפורת מרתקים. אך בעיקר מאנשיה רחבי הלב שהכנסת האורחים שלהם היא דרך חיים. אנשים שחרטו על דיגלם את הסובלנות לאחר ואת אהבת המולדת – "סקרטבלו".

 

קיומה של מדינת גאורגיה הוא נס של אומץ לב, מחויבות ואהבת אמת של אדם לארצו. כובשים אדירים פלשו לתוך גאורגיה על מנת לשלוט במעברי הקווקז החשובים. הם רדו באנשיה, ניסו להמיר את דתם, ניסו להעלים את העם הגאורגי הקטן. אך הגאורגים שמרו על זהותם המיוחדת ושרדו לנוכח כול האיומים.

 

הזהות הגאורגית היא הציר סביבו גאורגיה נושמת!

 

סיפורה של גאורגיה הוא סיפור מתח נדיר...

 

שלושה חברים גיבורי חייל ביניהם רעות שאין לה גבול, יוצאים למסע רווי סכנות על מנת למצוא את אהבת חייו של "עוטה עור הנמר". במסע שכולו אומץ לב, נאמנות ללא גבול, אצילות נפש, אהבה ורוחב לב. שלושת הגיבורים חושפים בפנינו את תכונותיהם של בני גאורגיה:

 

 

באמצעות ג'יפים "בדרכים שקשה לכנות בשם" אנו מגיעים לקווקז הגבוה והנמוך, מבקרים למרגלות קרחונים, לאורך הנהרות, בתוך כפרים עתיקים שליופיים אין מתחרה, רובצים בתוך שדות עתירי פריחה, מתארחים בבתי משפחות ואצל צאצאי שבטים קווקזים שעדיין חיים בחבלי ארץ מרוחקים וקשים למחייה. אנו מגיעים לגבולות צ'צ'ניה, אינגושטיה ורוסיה. ו..."עוטה עור הנמר" מלוה אותנו בדרכו המיוחדת לכול פינה.

מעוניין להצטרף לטיול?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי