לפרטים נוספים >

טיול ג'יפים ביוון

טיול ג'יפים ביוון

כשחושבים יוון חושבים איים, אקרופוליס ומוסיקה. יש יוון אחרת, מרתקת ומסעירה אותנטית ופראית. יוון שסוחפת בריחות חדשים, במראות שאינם מוכרים, באוכל נפלא, בחמימות ואהבה מיוחדת מצד תושביה המיוחדים של יוון – תושבי ההרים.

 

יוון ההררית בעלת נהרות עם מי טורקיז, אגמים כלואים בין רכסים אלפינים ופסגות משוננות, כפרים מדהימים הממוקמים בתוך חורש עבות בקרבת מעיין או נחל. מנזרים עוצרי נשימה נגלים בפתאומיות לעין המתבונן וממוקמים על מצוקים ובהם אווירת קודש וריחות קטורת עזים. טברנות בקרבת נהר המתמחות בהכנת דגי פורל שזה עתה הוצאו מהמים.

 

יוון של ראשית הקיץ, עטורה בשלל צבעים מרהיבים של טורקיז באגמים, כל יער יהפוך לחוויה אדירה של עצים בגוונים משתנים. יתכן כי נראה את השלגים האחרונים של השנה בפסגות ההרים.

 

נאכל בטברנות יווניות מסורתיות בכפרים שהזמן עמד בהם מלכת, נהנה משלל סלטים יווניים, פשטידות מתנור גחלים, כבש על האש, ו"גליקו" – קינוח יווני מתוק עם קפה או תה הרים בסוף הסעודה. נשתה יין הילולים ביתי המיוצר בכל כפר ואולי אף צ'יפורו – "שנאפס יווני" של אחרי ארוחה טובה. בחבל אבריטניה נסעד בטברנות פורלים, דגים שגדלים בנהרות ומתובלים בעשבי תיבול שהכפריים מלקטים במדרונות ההרים.

 

אל כל המקומות המיוחדים הפראיים והיפים ביותר ביוון נגיע רכובים על גבי ג'יפים בדרכי 4X4 יפות. הנסיעה בג'יפים תאפשר לנו להגיע למקומות אליהם לא מגיעים תיירים כלל. נחצה נהרות, ננסה לחצות רכסים בגבהים של 2000 מטרים ויותר, נגיע לדרכים בהן הנוף יגרום לנו לעצור שוב ושוב לצילום או לקחת נשימה עמוקה.

מעוניין להצטרף לטיול?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מאשר קבלת דיוור פרסומי